Konu Başlıkları: Medineweb' le Mevlidi Nebevi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Şubat 2010, 10:22   Mesaj No:20

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart RE: Veladet (Mevlit) Kandili

Alıntı:
Kürt_Mücahide Üyemizden Alıntı
kapkaranlık dünyaya güneş doğalı 1400 yıl oldu.o güneş dostu düşmanı hayran bırakarak gitti.kıyamete kadar da o aydınlık aydınlatacak bu cahil dünyayı.
selat selam ALİNE ASHABINA sevenlerine olsun ya RESULULALLAH.
1400 yıl koca koca uzun yıllar açlık susuzluk gibi ama bu duygunun telafisi yok açlığımızı bir lokma bir şey gideriyor susuzluğumuzuda ama bu açlık çok farklı hem açız hemde ondan bugüne kadar gelen yazıları kıssaları Onu anlatan her ne varsa okununca doyar gibi tam değil ama yinede elhamdülillah bir özlem var buram buram ne baba ne ana özlemi gibi ne yar ne yaren özlemi gibi ne evlat ne kardeş özlemi gibi aşk diyorum bazen oda yetersiz çok farklı anlatılması zor ....bir yerde görmeden sevebilirmi insan bu nasıl bir his duygu demişti bir abim hani her olguyu dogaya bağlayan zavallı kardeşciklerden öylesi insanları kalbime sokmak istiyorum bazen paylaşalım bu duyguları sende gel haberdar ol koca bir 40 küsür sene devirmişsin haberin yok uzaksın bu hislerden ...yine duygulandım Allah c.c. sevgisi kalbimizde son nefesimize kadar dolu dolu eylesin İki cihan güneşi efendimizin s.a.v. sevgisini...