Konu Başlıkları: 71. Haftanın Misafiri Muhteşem
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Mayıs 2010, 20:30   Mesaj No:6

Muhteşem

Medineweb Kıdemli Üyesi
Muhteşem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Muhteşem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2004
Üyelik T.: 25 Mayıs 2008
Arkadaşları:0
Konular: 99
Beğenildi:8
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart RE: 71. Haftanın Misafiri Muhteşem

bülbül kardeşim teşekür ederim galiba k.k..öğreticisisin...
kur^an dan sonra baş ucu kitabım diyanetin yayını olsan 2 ciltlik islam ilmihali vede zeki soyak hoca efendinin islam ahkamı adlı kitabıdır hadis olarak riyalüsaalihiyn tefsir olarakta taberi tefrisi okurum...
2. cevap: önceki görev yaptığım yerde 3 tane imam yaz kuraan kursunu okutuyorduk öğrenciler in tamamına yakını bende okumak isterlerdi ..sebebi ise ben onlara fıkralar anlatır kahkahaya boğardım tabiki tadında olmalı ama şu varki öğrenciler tarafından sevilmek çok güzel bir duygu...ilgimi çeken bir başka olay ise en sevdiğim öğrencinin derste doğru durmaması üzerine çok çok hafif tokat demek istemiyorum okşama kadar yavaş vurdum beni babasına tekme tokat dövdü demiş babasıyla papaz olmuştum ve bir daha kimseye okşama bile yapmamıştım.
3: cevap: mesleğe bakış açımız şu olmalı imam beyaz bir patıska gibidir en küçük bir noktayı dahi belli eder hata götürmez durumdadır.. o açıdan çok genç bir imammım ama 70 yaşındaki bir yaşlı amcanın durgunluğu vede olgunluğu olmalıdır toplum bizden ciddiyet bekler zorda olsa başarmaya çalışıyorum. aynı durum k.k. ö. içinde geçerli olduğunu düşüyorum...allah cc. cümlemizden razı olsun ( amin)....
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.