Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21Haziran 2010, 21:09   Mesaj No:51

HALUK GÜMÜŞTABAK

Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:HALUK GÜMÜŞTABAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 10862
Üyelik T.: 01 Ekim 2009
Arkadaşları:1
Konular: 86
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:

Değerli Kurtmehmet kardeşim eğer amacım insanların kafasını karıştırmaksa, Yüce Rabbim bana hem bu Dünyada hemde mahşerde en büyük cezalarına çarptırsın. Eğer böyle şeytanca bir amacım varsa, dilerim cehennemde kalıcı bir kul olurum. Bu sözlerimin samimiyetine Yüce Rabbim ŞAHİTTİR. Benim yapmaya çalıştığım ve tek amacım, karışan kafaları, bulanmış beyinleri durultmak ve karışmış kafaları Rabbin gerçekleri ile yüz yüze getirmektir. Buna rabbim şahittir. Amacım kimseyi üzmek değil, kur'ana davet etmektir. Rabbim hiç kimseyi hükmüne ortak etmeyeceğini apaçık söylediği halde, ona ortak aramamızın yanlışlığını anlatmaya çalışıyorum. Hükmü yanlız ben veririm yanlız şefaati benden dileyin diyen rabbin sözlerini hatırlatmak ve bizlere bu sözlerin tersini söyleyenleri afişe etmek eğer kafa bulandırmaksa, bunu tekrar düşünmenizi rica ediyorum. Ben, Rabbim bunları söylüyorsa gelin ona inanalım diyorum, ne olur beni yanlış anlamayın. Bakın birbirimizi hiç görmedik, birbirimizden bir menfaatimiz de yok. Peki ben neden sizlerin kafasını karıştırayım ne menfatim olabilir bunu yapmaktan. Eğer kur'ana aykırı bir söz söylüyorsam ozaman haklısınız beni hemen uyarın. Ama söylediklerim kur'an dışı değilse söylediklerime uymayın belki, ama lütfen üzerinde çok iyi düşünün. Rabbim gönül gözlerimizi açık, gönülden iman eden kularından eylesin. SAYGILARIMLA Halukgta