Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2010, 20:01   Mesaj No:45

Abdulhamit 1

Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:Abdulhamit 1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11167
Üyelik T.: 09 Aralık 2009
Arkadaşları:2
Konular: 17
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
sizi tenzih ederim abdulhamid kardeşim.ama manzara budur.bu hanif denilen kişilerin dininden olmadığımı Allah melekler ve sizler şahid olun.
Bu kişilerin dininden zaten ben de olamam. Benim dinim kurandaki ve hadisteki dindir. Kuran ve hadisler birbirini bütünler bunlar et kemik gibidir, birbirinden ayrılmaz bütünlerdir.

Tespitlerinize ben de katılırım.

Peygamber size ne verdiyse onu alın, size neyi ya-sakladıysa ondan sakının ve Allah'tan korkun. Çünkü Allah'ın azabı şiddetlidir.(haşr7)

O kendi heva ve hevesine göre emretmez ve birşeyi yasaklamaz ki, onun sözleri kurana uyumluluk arz eder.

Alıntı:
Resululah sav görevi İslami tatbikattır.kuran açılımıdır.kuran ansiklopedi olamıyacağına göre,nubuvet makamıyla desteklenmiş bazı hukumler koymuştur.
hayır haksızsın diyorsan,o zaman resulullah sav ptt memuru konumuna düşürmüş olursunuz
BU SÖZLERİNİZ KİME ?

RESULUN KOYDUĞU HÜKÜMLER DAİMA KURANA UYAN HÜKÜMLER OLMUŞ MUDUR YOKSA OLMAMIŞ MIDIR ?

KURANA UYMAYAN VE ZIT OLAN HÜKÜMLER OLABİLİR Mİ Kİ NUR 2 AYETİNİ NESH ETTİ VE RECM UYGULADI DENİYOR . BU KADARINA DA EL AKIL, EL İNSAF DEMEK GELİYOR İNSANA