Konu Başlıkları: Başörtüsü gerçeği...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Eylül 2010, 14:07   Mesaj No:3

keremcem640

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:keremcem640 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 12331
Üyelik T.: 06 Nisan 2010
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
ebruname@hotmail.com Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Siz müslümanlığı hep emir veren bir din olarak gördünüz ve insanoğlu yaradılış gereği emir almayı istemeyen nefsine uyarak karar verme sürtüsüyle yaşayan bi varlık olduğu için onları kaçırttınız başörtüsü takmayanın cehenneme gitmesi yada herhangi bir suç işleyenin cehenneme gitmesini siz hangi hakla söylersiniz siz kimsiniz ya rabbim tövbe et affedecem diyor ama sizin tek amacınız insanları korkutarak sorgusuz sualsiz kendinize bağlamak kör etmek.siz sadece evdeki kadınlarınızı sarıp sarmalar ama dışarda gördüğünüz bütün kadınlara nefis uyandırır ve gıybetin alasını yaparsınız oysa gıybet en kötü ahlaktandır yanında birde kul hakkı bir kişiyle ilgili bi yorum duyduğunda gözlerini 40 kere açıp kaapayacaksın şahit bulşacaksın ama sizin şahidiniz kör gözleriniz sizin yüzünüzden insanlar islamdan korkuyor en basit zavallı okumamış cahiller bile ama efendimiz sav zamanında ebu cehile bile anlatmıştır emretmemiş yada cehenneme gidecek dememiştir hep çağırmış ve beklemiştir sizin adınıza utandım yazık tam bir yobazsınız çok şükür herkesin müslümanlığı kendine kalacak herkes kendi çukurunda hesabıyla uğraşacak sana benim eteğimi sormayacaklar kafanıyorma sana bana ne gelip anlattığına beni nasıl ikna ettiğine soracaklar sen bunu düşün.
size kımse zorlamıyor yapacağınız şeyleri ama söylemezsebildiklerinı hesabı tabukude sorulacak