Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLAHİYAT-ÖNLİSANS -AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ.::. > 2.SINIF*Güz Dönemi* > Arapça 3

Konu Kimliği: Konu Sahibi Medineweb,Açılış Tarihi:  04 Ekim 2012 (22:21), Konuya Son Cevap : 17 Aralık 2021 (12:10). Konuya 90 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı12Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 05 Şubat 2013, 16:55   Mesaj No:51
Medineweb Sadık Üyesi
muallime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muallime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14876
Üyelik T.: 01 Aralık 2011
Arkadaşları:13
Konular: 134
Beğenildi:137
Beğendi:67
Takdirleri:484
Takdir Et:
Standart Cevap: arapça 3 kitabının eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimeleri (tüm üniteler)

Alıntı:
Medineweb Üyemizden Alıntı Mesajı göster
arapça 3 kitabının tüm ünitelerinin eş anlamlı zıt anlamlı kelimelerini paylaştım ama faydası oldumu bilmiyorum inşaAllah olmuştur baya zamanımı aldı çünkü

eğer sizin için faydalı olduysa söyleyin ona göre arapça 4 kitabını alınca onuda yapalım

Cöldekilere su istermisiniz gibi bir soru olmus medineweb.demek istedigini anliyorum.saatlerce PC basinda kalinir ve ders calismak varken bununla ugrasilir.Bunun adina HIZMET denir.

HIZMET EDENE HIMMET EDILIR.Insallah hep himmet edilenlerden olursun.

Alt 05 Şubat 2013, 17:04   Mesaj No:52
Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: arapça 3 kitabının eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimeleri (tüm üniteler)

Alıntı:
muallime Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Cöldekilere su istermisiniz gibi bir soru olmus medineweb.demek istedigini anliyorum.saatlerce PC basinda kalinir ve ders calismak varken bununla ugrasilir.Bunun adina HIZMET denir.

HIZMET EDENE HIMMET EDILIR.Insallah hep himmet edilenlerden olursun.

abla ben yazmaktan şikayetci değilim.faydası olduysa ne mutlu bana

baktım hiç yorum yok faydalı oldu yada olmadı diye belki hiçbi faydası yoktur zannettim eğer kimsenin işine yaramıyorsa boşuna uğraşmayayım dedim ama faydalı olmuşsa tabiki devam

nette buldum arapça 4 alıştırmalarını paylaştım eğer yetersiz olursa ben tekrardan yazarım

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 05 Şubat 2013, 17:20   Mesaj No:53
Medineweb Sadık Üyesi
muallime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muallime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14876
Üyelik T.: 01 Aralık 2011
Arkadaşları:13
Konular: 134
Beğenildi:137
Beğendi:67
Takdirleri:484
Takdir Et:

Alıntı:
Medineweb Üyemizden Alıntı Mesajı göster
abla ben yazmaktan şikayetci değilim.faydası olduysa ne mutlu bana

baktım hiç yorum yok faydalı oldu yada olmadı diye belki hiçbi faydası yoktur zannettim eğer kimsenin işine yaramıyorsa boşuna uğraşmayayım dedim ama faydalı olmuşsa tabiki devam

nette buldum arapça 4 alıştırmalarını paylaştım eğer yetersiz olursa ben tekrardan yazarım

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bizler Bunlari pe kaydediyoruz.sadce ders icin degil.arapca bilgisi icinde ..Hicbir emek ziyan olmuyor merak etme.özellikle arapca konusundakiler.

Alt 07 Şubat 2013, 19:10   Mesaj No:54
Durumu:Vesile74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 25636
Üyelik T.: 05 Şubat 2013
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alt 11 Şubat 2013, 11:43   Mesaj No:55
Medineweb Acemi Üyesi
tugra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:tugra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16153
Üyelik T.: 18 Ocak 2012
Arkadaşları:3
Memleket:İstanbul
Konular: 2
Beğenildi:4
Beğendi:4
Takdir Et:

Bu dönem Arapçayı nasıl geçerim diye kara kara düşünürken burdan paylaşmış olduğunuz eş anlam zıt anlamları gördüm . Son hafta sadece bunları ezberlemeyle geçirdim belki 1-2 tane çıkarda diğerlerinide aynı şık yapar 30 alırım diye düşündüm. Sınava başladımki birde ne göreyim 5 tane eş anlam zıt anlam var,4 tanesini kesin olarak doğru yaptım . Allah razı olsun bu dönem Arapçadan geçersem sayenizde olacak.
Alt 11 Şubat 2013, 13:59   Mesaj No:56
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
tugra Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Bu dönem Arapçayı nasıl geçerim diye kara kara düşünürken burdan paylaşmış olduğunuz eş anlam zıt anlamları gördüm . Son hafta sadece bunları ezberlemeyle geçirdim belki 1-2 tane çıkarda diğerlerinide aynı şık yapar 30 alırım diye düşündüm. Sınava başladımki birde ne göreyim 5 tane eş anlam zıt anlam var,4 tanesini kesin olarak doğru yaptım . Allah razı olsun bu dönem Arapçadan geçersem sayenizde olacak.

çok sevindim doğru yapmanıza vesile olduğuma Allah sizdende razı olsun
Alt 19Haziran 2013, 19:16   Mesaj No:57
Durumu:esraas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 29718
Üyelik T.: 19Haziran 2013
Konular: 0
Beğenildi:0
Takdir Et:

1 ve 6. ünite demişsiniz ama sadece 1. ünite var.diğerlerine nereden ulaşabilirim?lütfen yardım edin.tek ders sınavına gireceğim.acaba yardımcı kitap alsam bana daha mı yararı olur.yayınevi adı yazar mısıız?bu şansı mı da kaybetmek istemiyorum.
Alt 19Haziran 2013, 19:46   Mesaj No:58
Medineweb Sadık Üyesi
barışş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:barışş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14298
Üyelik T.: 08 Ekim 2011
Memleket:Istanbul
Konular: 26
Beğenildi:118
Beğendi:87
Takdirleri:825
Takdir Et:

Alıntı:
esraas Üyemizden Alıntı Mesajı göster
1 ve 6. ünite demişsiniz ama sadece 1. ünite var.diğerlerine nereden ulaşabilirim?lütfen yardım edin.tek ders sınavına gireceğim.acaba yardımcı kitap alsam bana daha mı yararı olur.yayınevi adı yazar mısıız?bu şansı mı da kaybetmek istemiyorum.
murat yayınları işinizi görür
Alt 19Haziran 2013, 19:51   Mesaj No:59
Medineweb Sadık Üyesi
barışş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:barışş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14298
Üyelik T.: 08 Ekim 2011
Memleket:Istanbul
Konular: 26
Beğenildi:118
Beğendi:87
Takdirleri:825
Takdir Et:

sadece ilk sayfaya bakmayın diğer 2. 3. sayfalarda diğer üniteler var
Alt 19Haziran 2013, 19:54   Mesaj No:60
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
esraas Üyemizden Alıntı Mesajı göster

bütün ünitelerinkini yayınladım siz sadece ilk sayfaya bakmış olmalısınız.ile3rleyen sayfalarada bakarsanız tüm ünitelerinkini görebilirsiniz

« Arapça 6 ünite | - »

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)