Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.KADIN AİLE ÇOCUK.::. > Kadın-Aile-Çocuk > Çocuk ve Aile Sağlığı

Konu Kimliği: Konu Sahibi mehmet akif2,Açılış Tarihi:  11 Şubat 2014 (00:21), Konuya Son Cevap : 12 Ekim 2023 (19:33). Konuya 66 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı51Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 11 Ekim 2022, 14:14   Mesaj No:61
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11844
Beğendi:8989
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Çocukusumlan fen dersine "Hayvan hücresi" temalı pasta yaptık. Daha büyutememişim son düzlukteyim inşallah[emoji4])

Çocuk, organelleri sayıyor sunum yapacak. Ben "subhanallah.. bir hayvan hucresinde bunlar var şimdi. Çok ilginç değilmi? En küçük yapısı ve bunların her birinin hiç aksamayan görevleri var. Ne muhteşem. Bilim, insanın imanini artırıyor öğren çocum öğren[emoji4])) Annecim pastayla konuşmayı biraksan mı?)))

Zar, çekirdek, ribozom,lizozom,mitokondri günündeydik. Hepsinin anlamı ve görevi var.
En tatlı kısmı çocukların yediği kısım tabi.
Zihinlerine, ruhlarina ve bedenlerine şifa olsun[emoji257][emoji257][emoji257][emoji257]Çocuklar, minikler insana çok iyi geliyor.[emoji257][emoji257][emoji257]

Esma_Nur ve Kara Kartal beğendiler.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 11 Ekim 2022, 17:51   Mesaj No:62
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4533
Beğendi:6131
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Afiyet şifa olsun hocam 2. Dr geliyor desenize yoksa veterinermi : ne kdr güzel annesin sen 💖 pasta çok iştah açıcı duruyor bittimi bittimi )
Mihrinaz ve Kara Kartal beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 11 Ekim 2022, 19:29   Mesaj No:63
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Afiyet şifa olsun hocam 2. Dr geliyor desenize yoksa veterinermi : ne kdr güzel annesin sen 💖 pasta çok iştah açıcı duruyor bittimi bittimi )
Est. Çocuklar icin uğraşmayı seviyorum sadece 💕. Dibini sıyirdilar.))) Okula başladığında pazarcı olmak istedi. Bunun için hangi okula gidiliyor demişti
Bu kadar zorlamaya gerek yok. Herkes illa okul mu okumalı? kafasında bu Esma teyzesi)))
Esma_Nur ve Kara Kartal beğendiler.

Alt 11 Ekim 2022, 20:42   Mesaj No:64
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4533
Beğendi:6131
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Est. Çocuklar icin uğraşmayı seviyorum sadece 💕. Dibini sıyirdilar.))) Okula başladığında pazarcı olmak istedi. Bunun için hangi okula gidiliyor demişti
Bu kadar zorlamaya gerek yok. Herkes illa okul mu okumalı? kafasında bu Esma teyzesi)))
Benim kafada senin güzellik , herkes okumak zorunda değil memlekette her türlü çalışana ihtiyaç var
Kara Kartal beğendi.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 12 Ekim 2022, 11:34   Mesaj No:65
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3259
Beğendi:3721
Takdirleri:26298
Takdir Et:

Abla bu pastayı yapman icin konuyu anlamış olman gerek ve Browo size Abla malzemeden kismamışın Siz bakınca bilim ben bakınca lezzet görüyorum kafa işte.
Kardeşimizde hayirlısıyla hayalindeki mesleği yapsın inşallah.
Alt 12 Ekim 2023, 00:42   Mesaj No:66
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Beceri temelli diye yeni nesil sorular yapmışlar aklım yanarak gözlerim şeşibeş soru çözüyorum. 3. kez Lgs annesi olduğum doğrudur. 2. kez yks annesi olduğumda Bir sıkıcıyız bir sıkıcı anlatamam.)) Okuldan gelenelri dinliyorum herkes ders çalışıyor, telefonum arayana bile dersteyim aramayın mesaji atıyor. Mecburen elimde kitapla geziyorum, yatılı okulda etüt başkanı gibiyim..

Neden iyi bir lise üzerine konuşuyoruz? İyi bir lise şehirdeki en yüksek puanlı yer anlamına gelmiyor. Çocuğun potansiyeline, ahlakına, yapısına uygun, kaliteli egitim alabileceği bir okulun ne demek olduğu üzerine felan son konuşma senemdir. Daha bitsin Allah'ım. Tecrübelerimi aktarmak için seminerler yapıp, koçluk merkezleri açıcam. O kıvamdayım artık.)) Sistemi benden iyi tanıyan yok.)) Yapanlarda böyle yapıyormuş demekki.))

Alt 12 Ekim 2023, 19:33   Mesaj No:67
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3259
Beğendi:3721
Takdirleri:26298
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Beceri temelli diye yeni nesil sorular yapmışlar aklım yanarak gözlerim şeşibeş soru çözüyorum. 3. kez Lgs annesi olduğum doğrudur. 2. kez yks annesi olduğumda Bir sıkıcıyız bir sıkıcı anlatamam.)) Okuldan gelenelri dinliyorum herkes ders çalışıyor, telefonum arayana bile dersteyim aramayın mesaji atıyor. Mecburen elimde kitapla geziyorum, yatılı okulda etüt başkanı gibiyim..

Neden iyi bir lise üzerine konuşuyoruz? İyi bir lise şehirdeki en yüksek puanlı yer anlamına gelmiyor. Çocuğun potansiyeline, ahlakına, yapısına uygun, kaliteli egitim alabileceği bir okulun ne demek olduğu üzerine felan son konuşma senemdir. Daha bitsin Allah'ım. Tecrübelerimi aktarmak için seminerler yapıp, koçluk merkezleri açıcam. O kıvamdayım artık.)) Sistemi benden iyi tanıyan yok.)) Yapanlarda böyle yapıyormuş demekki.))

Alemsin apla ne çekti şu bebeler lgs yks ydS kpsjjkspsjj Allah yardımcısı olsun siz anne babaların sistem kurbanı kardeşlerinde. İkinci dönem bişey olmaz inşallah 3 senedir eğitimin bir yarısı var diğer yarısı yok. İnşeallah bu sene sağ selamet yıl tamamlanır
su damlası ve Vasat beğendiler.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)