Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.KADIN AİLE ÇOCUK.::. > Kadın-Aile-Çocuk > Çocuk ve Aile Sağlığı

Konu Kimliği: Konu Sahibi cavidan_sultan,Açılış Tarihi:  23Haziran 2008 (10:31), Konuya Son Cevap : 23Haziran 2008 (10:31). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 23Haziran 2008, 10:31   Mesaj No:1
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:cavidan_sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2100
Üyelik T.: 02Haziran 2008
Arkadaşları:0
Konular: 14
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
cici bebişin günlüğü

cici bebişin günlüğü

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

sefgiyi günnüyüm,

bu gece o kanatlı sevimli şeyley yine geldiler öpeyek uyandıydılay beni iyiki de uyandıydılay yoksa poponda yayım kilo ekkle uyuyunca kabus göyüyom , neysem kakam gelmis anneciimi uyandıymak için ııngaa ıngaa sonunda uyandılay. ya bi gün agzım yıytılacak bunnayı uyandıycam diye...anneciyim nasıl tatlı bakıyo bana tıpkı o sefimli kanatlı şeyley gibi bi de kokusu vay mis gibi duy biyas şiyinnik yapıyım da mutlu olsun canım annecim.popomu temisleyip o beyas tozu süydükten sonya beni sayıp saymaladı öptü okşadı sonya uyudu...

amanın küçük amcam geliyo yine dop gibi havaya atacak beni ya tutmayı da biymiyo boynum kıyılcak diye çok koykuyom, bi de beni çook gıdıkyıyooo güyünce de çok seviniyo hele ben bi büyüyüm onu gıdıklayayak kaydıyacam, üstünde de tepincem.günnüyüm bugünnğk bu kadfay canım pai pai...

sefgiyi günnüyüm,

bugün eve yabancı biyileyi geldiler illa da beni sevecekler ama ben çook koykuyoom hele şu nasıl bakıyo bana ööle yaa annneciiim beni sakın ona veymee ıngaaa...hah senin kucayını çok sefiyom ben anneciim bi de şu misafiyley pek bi malmış yok niye ağlıyomuşum sen ne anlaysın ne biyiyon beyki kakam geydii beyki acıktım mama istiyom beyki anneciimin o datlu beyas sütünden istiyoyum, beyki uykum geydi belki pişiğim var ben sana niye ööle somuytuyosun diye soyuyomuyum ya şu annemin sölediklerini bi gün tende tekyay edebilecek miyin duy bi deneyim aa-n yok oymadı bi daa aaa aaa aaa nee ay ay o ne anneciğim nasıy sevindi aanee dememe canım anneciyim çokm mutlu oldu du o zaman bol bol bol piyatik yapiyim aa aaneee, aaanneea, annee aha oydu iştea nne yavaş yav beni tükyüye boydun ama çok dalu seviyo beni anneciim ben çook seviyom seni...haydaaa şimdide babam geydi babacıım sakayını kes çok acıtıyooo bi de başımı düsgün tut boynum acıyoo. babacım baa-baa diyo hmms anladım annemi kıskanmış pek bi üzüydü du bi de baba demeye çalışıyım baa baaa baaa-baaa
oydu oydu yaşasın ay babam da pek bi mutlu oldu yavaş çeviy baba kafam dönüyo ingaaa...hıh şööle güsey güsey otuyayım. aha tükyüklü amcam da geldi gıdıklam a hihhihihi gıdıklama hihihi ayy yüzümün hey yeyi tükyük oydu
ay yoyuydum acıktım du biyas süt isteyim ingaaa ingaaa ingaaa gadi günnük pai pai ben gana gana süt içcem büyüycem badi badi yüyüycem
( çok güzel sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz medineli canlar)

Konu Sahibi cavidan_sultan 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Mutlu evlilikler nereye gitti? Evlilik-Nikah Konuları kul 24 8885 13 Temmuz 2008 23:09
kısacık bi hikaye padişah ve köle Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler cavidan_sultan 0 1778 02 Temmuz 2008 23:28
cennetlik eş Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler cavidan_sultan 0 1525 02 Temmuz 2008 23:26
Mevlana'nın , Yunus Emre ile Karşılaşması ..! Tasavvuf-Tarikat cavidan_sultan 0 2038 02 Temmuz 2008 22:53
Arslanın da Şerefi Var Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler cavidan_sultan 0 1555 02 Temmuz 2008 22:41

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: