Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI.::. > Diyanet İşleri Başkanlığı > Diyanetten Duyurular/Haberler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Medineweb,Açılış Tarihi:  19 Temmuz 2013 (23:04), Konuya Son Cevap : 24 Temmuz 2013 (15:39). Konuya 13 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 23 Temmuz 2013, 01:07   Mesaj No:11
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11857
Beğendi:8991
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Standart Cevap: 2013 yeterlilik sınavı tarihi belli oldu

ciddi ciddi yeterlilik düşünüp,ders çalışayım derken..benim yeterlilik sulara krıştı

ön lisansı bitirdin ne işin var yeterlilikte dgs de diyor sanki bi sessenden daha çok isteyp azmedenlerin önüne geçipte kontenjanı kirletme diyor o ses

zinhar girecek arkadaşlara zihin açıklığı diliyorum o tarihte fındık bahçeleri bütün güzelliği ve içtenliğiyle beni bekliyor....dua ile...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 23 Temmuz 2013, 09:30   Mesaj No:12
Medineweb Acemi Üyesi
asenayagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:asenayagmur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15745
Üyelik T.: 09 Ocak 2012
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ciddi ciddi yeterlilik düşünüp,ders çalışayım derken..benim yeterlilik sulara krıştı

ön lisansı bitirdin ne işin var yeterlilikte dgs de diyor sanki bi sessenden daha çok isteyp azmedenlerin önüne geçipte kontenjanı kirletme diyor o ses

zinhar girecek arkadaşlara zihin açıklığı diliyorum o tarihte fındık bahçeleri bütün güzelliği ve içtenliğiyle beni bekliyor....dua ile...
Mihrinaz ,fındık bahçesini görünce nerede olduğunuza baktım,Sakarya imiş.Ben de Sakarya İlitam ı çok istiyorum ama eşim istemiyor.Zaten DGS sonucunu da bilemiyorum ne olacak:((Aynı ben de sınava hazırlık dönemini fındık bahçelerinde geçireceğim ama gece mece çalışacağım inşallah.Tabi şu tek dersi atlatabilirsem:( Bence deneyin.Hatta LÜTFEN DENEYİN.Kontenjanı kirletmeyip,bilakis güzeleştireceğinize inanıyorum.Allah yardımcınız olsun
Alt 23 Temmuz 2013, 12:03   Mesaj No:13
Durumu:mfid isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14446
Üyelik T.: 29 Ekim 2011
Arkadaşları:0
Memleket:blk
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

peki mart ayında sınava giripte kazanaların hakları ne olacak onu düşünen var mı hiç?
sizler girmek istediğiniz diyanet kurumunun durumunu görün.neler yazılır çizilir ama gerek yok .merak etmeyin diyanetin öbür tarafı düşündükleride yok zaten.nasıl kendi yandaşlarımızı alırız heasabı içindeler .nasıl milletiin kafasını karıştırırız niyetindeler.(ramazanda tv çıkan ilahiyat proflarını dinleyin anlarsınız)(yeterlilk belgesi olmayan 7000 kişinin atamasını düşünün,3 ay vekillik yapıp atananları düşünün).kısaca bu sınav geçen sınavda kazanamayan dost,ahbap,yandaş kişler için açaılan özel bir sınavdır.20 bin tane k.k öğreticisi yeterlik belgesi olan bir ülkede bu sınavın yapılması sizce nedir*
Alt 24 Temmuz 2013, 15:39   Mesaj No:14
Medineweb Emekdarı
makbergülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:makbergülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17068
Üyelik T.: 03 Mart 2012
Arkadaşları:26
Memleket:arz
Konular: 171
Beğenildi:211
Beğendi:27
Takdirleri:246
Takdir Et:

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster

hani söz vermiştinnnn beraberdik bu yoldaaaaaaaa neyse sende haklısın ben süreyi görünce çoktan vazgeçtim ama bi bahaneyle okumaktan geri kalmim diye kitaplara daldım gülüm sana rabbim kolaylık versin fındık yeterlilikte zor bilirim seneye beraber çok sınava hazırlancaz ona göre daha önümüzde kpss,dgs var yazı dinlende geçir bacım ,selametle

bu arada kontejanın temizlenmesi sayende olacak ona göre

"Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez."

|| BAKARA 286. ||

MAZARET insanın kendine söylediği en büyük ''YALAN''dır !! ..

Velhasıl-ı kelâm.
Namaz, duâ, gayret, nâsip. . .

Konuyu Toplam 2 Kişi okuyor. (0 Üye ve 2 Misafir)