Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > MultiMedya-İzleme Vb > Gündem/ Manşetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  09 Mayıs 2024 (19:26), Konuya Son Cevap : 10 Mayıs 2024 (19:35). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Kara Kartal
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 09 Mayıs 2024, 19:26   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Kara Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:2
Konular: 445
Beğenildi:3318
Beğendi:3810
Takdirleri:26794
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Trol temizliğine başlandı, troller birbirine girdi

Trol temizliğine başlandı, troller birbirine girdi

31 Mart’ta yerel seçimlerden sonra yeni dönemde AKP, trolleri de masaya yatırıldı. Bu kapsamda oy kaybının bir sebebi olarak görülen trollere karşı parti, "Troll temizliği" gerçekleştirecek.

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

AKP içinde yerel seçimin değerlendirmeleri devam ederken, parti strateji heyeti sık sık bir araya gelerek 31 Mart mahallî seçim sonuçlarına yönelik istişarelerde bulunuyor.

Oy kaybının sebeplerini araştıran parti yönetimi, trolleri de inceliyor. Edinilen bilgilere göre AKP, önümüzdeki dönemde trollere karşı yeni mücadele metotları uygulayacak.
Trol temizliğinin nasıl yapılacağı henüz belirlenemezken, yeni dönemde AKP, Meclis ve Külliye’nin dengeye oturtulacağı, birbirine zıt açıklamalara mahal verilmeyeceği öğrenildi.

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
YEREL SEÇİMLER SONRASI TROLLER BİRBİRİNE GİRDİ

AKP’deki trol kadrosunun önde gelen isimlerinden olduğu iddia edilen YouTuber Mert Armağan, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra gemiyi terk eden ilk isim oldu.

Armağan, AKP İstanbul İl Başkanlığı Dijital Medya Koordinatörü Ömer Faruk Övenç ile arasında yaşanan tartışmadan sonra 5 Nisan günü AKP’den istifa ettiğini duyurdu.

Armağan, sosyal medya hesabı üzerinden Övenç’e yönelik olarak “Sahada yoksunuz. Her gün ajanstasınız” ifadelerini kullanmış, Övenç ise Armağan’a verdiği yanıtta “O*lum sen partiye gelip benden usulsüzce araba isteyen adamsın. Kul hakkına girmeyip milletin paralarını sizin gibi sırtlanlarla peşkeş çekmediğimiz için birileri sizi üstümüze salıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Armağan, Övenç’in iddialarını kabul ederek, “Evet çok zor bir dönemdeydim devletin yaptıkları projeleri tanıtmak için yarınlarını görüntülemek için bir araç istemiştim vermemiştiniz. Konu ben değilim Erdoğan. Yavuz hırsız ev sahibini mi bastırıyor” ifadelerini kullandı.
su damlası beğendi.

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Çok yöresel vesvese Videolar/Slaytlar Esma_Nur 3 83 06Haziran 2024 20:40
Ateşkesmi? Gündem/ Manşetler Medine-web 3 74 31 Mayıs 2024 22:05
Soykırımın ortakları İslami Haberler Kara Kartal 0 65 28 Mayıs 2024 12:51
İsrail tankları Refahta Gündem/ Manşetler Kara Kartal 1 66 28 Mayıs 2024 12:40
İran Cumhurbaşkanı Reisiyi taşıyan helikoter kaza... Gündem/ Manşetler Kara Kartal 10 181 19 Mayıs 2024 16:32

Alt 10 Mayıs 2024, 19:35   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Kara Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:2
Konular: 445
Beğenildi:3318
Beğendi:3810
Takdirleri:26794
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Klavye mucadhidiydiler canını yakmadık adam bırakmadılar sosyal medyada.
200 trol beslicene 200 sığır besleniz en azından ülkeye katkısı olurdu sözü çok güzel

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)