Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > MultiMedya-İzleme Vb > Gündem/ Manşetler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  10 Mart 2023 (13:29), Konuya Son Cevap : 10 Mart 2023 (15:03). Konuya 3 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 10 Mart 2023, 13:29   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 426
Beğenildi:3237
Beğendi:3714
Takdirleri:25945
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Son dakika seçim tarihi açıklandı

Son dakika seçim tarihi açıklandı

Son dakika! Erdoğan kararı imzaladı: Seçim 14 Mayıs'ta
Son dakika haberi... Türkiye, 14 Mayıs'ta seçime gidiyor. Cumhur İttifakı'na iki partinin daha katılması konuşulurken depremin yaşandığı 11 ilde de seçim sandığı kurulacağı duyuruldu. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerinin 14 Mayıs'a çekilmesi kararını imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor.

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu olarak ilan etmesinin ardından seçim çalışmalarına ağırlık veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün Cumhur İttifakı'nın iki ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile bir araya geldi. Kulislerde Cumhur İttifakı'nın genişleyebileceği ANAP ve DSP'nin ittifaka dahil olacağı konuşuluyor.

Daha önce seçimin 14 Mayıs'ta yapılacağını belirten Erdoğan, "10 Mart Cuma günü Anayasa'nın bize verdiği yetkiye dayanarak alacağımız seçim kararının, ertesi gün Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla süreci başlatıyoruz" demişti.

BBP lideri Erdoğan ile görüşmesinin ardından, "Cumhur İttifakı genişleyecek mi?" sorusuna da "Devletin varlığı, ülkenin bütünlüğü, milletin istiklali ve istikbali. Bu hassasiyetleri gösteren siyasi partiler, elbette ki Cumhur İttifakı'na dahil olabilirler." cevabını vermişti.

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde seçimlerin yenilenmesi kararını açıklıyor:

''18 Haziran seçimlerinin 14 Mayıs'ta yenilenmesi kararına imza attık.

Buna göre inşallah 2 ay sonraki ilk pazar günü olan 14 Mayıs'ta milletimiz cumhurbaşkanını ve milletvekilini seçmek için sandık başına gidecektir.

Karar Haber

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Türkiye yüzyılını THY yaşıyor Gündem/ Manşetler Kara Kartal 1 4 24 Nisan 2024 12:29
Böyle anne olmaz olsun Hafta'nın Konusu Kara Kartal 0 19 19 Nisan 2024 20:29
Kafe ve restoranları boykot Gündem/ Manşetler Kara Kartal 4 42 19 Nisan 2024 16:41
İran sendromu Komik Paylaşımlar Kara Kartal 0 22 14 Nisan 2024 16:54
Kaddafi'nin o sözleri yeniden gündemde İslami Haberler Kara Kartal 1 26 14 Nisan 2024 00:44

Alt 10 Mart 2023, 13:43   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Cumhur ittifakınında genişleyecegini anlıyoruz.

Cumhur İttifakı'ndan yeni partilerin katılımına yeşil ışık
Cumhur İttifakı genişliyor.. AK Parti, MHP ve BBP'den oluşan ittifaka DSP ve Anavatan Partisi'nin katılacağı iddia ediliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen BBP Lideri Mustafa Destici, son yaptığı açıklamasıyla bu iddiaları güçlendirdi..

Erdoğan görüşmelere başladı
En son haber
Alt 10 Mart 2023, 13:53   Mesaj No:3
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'ye adaylık başvurusunun şartını açıkladı
AK Parti'den milletvekili adayı olmak isteyenlerin başvuru şartının AFAD'a yardım bağışı olduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim kampanyaları için hazırlanan müziklerin de yasaklandığını vurguladı.

AK Parti'den milletvekili adayı olmak isteyenlerle ilgili aldığımız bir kararı paylaşmak istiyorum. Partimize adaylık başvurusu yapacak herkes önce ilgili birimimizce belirlenecek asgari yardım tutarlarını AFAD'a yardım olarak bağışlayacaklardır. Diğer partilere de örnek olmasını bekliyorum.

Konuşmasının devamında seçim kampanyalarını ele alan Cumhurbaşkanı, Türkiye'nin yaşadığı büyük felaket sonrasında müziklerin yasaklandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı şöyle devam etti;

Cumhur İttifakı olarak hazırladığımız bütün müzikleri yasaklıyoruz. Müziksiz bir kampanya olacak. Ruberu (Yüzyüze) görüşmelerle ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı vatandaşlarımıza anlatacağız.
Alt 10 Mart 2023, 15:03   Mesaj No:4
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Hayırlı olsun. Müziksiz seçim çalışmasına istisnasız herkes sevinmiştir. Seçim israf ve kirliliğinden biriydi. Gündemi sen ne kadar haber verirsen o kadar haberim olacak. Bazı whatsapp gruplarını bile kapatabilirim. Daha şimdiden boğuldum. Hak batıl mücadelesine girişenlerden.Diyeceklerim bu kadar. Söz sende editör kardeş)))

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)