Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Güzel Sözler-Deyımler-Nükteler

Konu Kimliği: Konu Sahibi KEVİR,Açılış Tarihi:  20 Ağustos 2008 (23:24), Konuya Son Cevap : 11 Şubat 2014 (13:58). Konuya 32 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15 Şubat 2013, 17:47   Mesaj No:31
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
seb-i aruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:seb-i aruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21933
Üyelik T.: 23 Kasım 2012
Arkadaşları:16
Konular: 33
Beğenildi:12
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Sevgi İle İlgili Sözler

Şimdi senden sonra birini sevmeye niyet etmek;

"Tövbe ettikten sonra, tövbeyi bozmak gibidir yar"...

---O yüzden vuslatım sanadır sevdiğim..

Arzu hevâdan geçelim gel dosta gidelim gönül.” — Yunus Emre k.s.
Alt 15 Şubat 2013, 17:48   Mesaj No:32
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
seb-i aruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:seb-i aruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21933
Üyelik T.: 23 Kasım 2012
Arkadaşları:16
Konular: 33
Beğenildi:12
Takdir Et:

Özledin mi beni, dedim..

Sustu !

Nefesini en derinden aldı ve,Özlenmez mi, dedi !

Arzu hevâdan geçelim gel dosta gidelim gönül.” — Yunus Emre k.s.
Alt 11 Şubat 2014, 13:58   Mesaj No:33
Sakkurem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Sakkurem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36501
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Takdir Et:

Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.
Bir Deniz Düşün Susuz

♥ Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…
Bu Güzellik

♥ Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış. eeee benden çok bahsettik senden naber… Sana Karanfilin Sadakatini

♥ Sana karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, çiğdemin neşesini, lalenin gururunu, menekşenin tevazusunu, gülün saadetini versem bana ne dersin..?
Duygular Vardır

♥ Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Hadi
♥ Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla…

♥ Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..

♥ Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.
Dost

♥ Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın…

Sevmeden Sevilmeden Bu Hayat Yasanmazki

♥ Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi…
Seni Unutmayı Düşündüm Bu Gece

♥ Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat…Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!
Hayat Yokuşunu Tırmanırken

♥ Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

O Kadar öfke Doluyumki Sana Anlatamam
♥ O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.Seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.Ya seveceksin yada sevmeyeceksin.Ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin..

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)