Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İBADETLER.::. > İbadetler > Hurafeler-Bi'datlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  15 Ocak 2022 (20:17), Konuya Son Cevap : 16 Ocak 2022 (19:57). Konuya 3 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Mihrinaz
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15 Ocak 2022, 20:17   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 412
Beğenildi:3136
Beğendi:3591
Takdirleri:25542
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Adım Adım Cin Çıkarma

Adım Adım Cin Çıkarma

Selçuk T., eşinin psikolojik sorunlar yaşadığını, bu durumu kendi ailesi ile eşinin ailesine anlattığını, kayınvalidesi ve annesinin de eşini cin çarpmış olabileceğini söylediklerini aktardı.

CİNCİ HOCA BULMUŞLAR
Ortak bir tanıdıkları aracılığıyla Kayseri'de bulunan ve "cinci hoca" olarak bilinen Erdal K.'ye ulaştıklarını ifade eden Selçuk T, şunları söyledi:

"SIRTINA 100 KEZ OKLAVAYLA VURACAKSIN"
"Şahısla görüştüm ve durumu kendisine anlattım. O da bana, 'Eşine cinler musallat olmuş, eşini kurtarabilirim' dedi ve yapmam gerekenleri anlattı. Önce telefondan dua okudu, eşim rahatladı. Ancak bir süre sonra rahatsızlanınca tekrar aradım. Bu sefer 'Önce eşine kurban keseceksin, sonra sırtına hafif şekilde 100 sefer oklava ile vuracaksın ve ardından vücudundaki pis kanın temizlenmesi için hacamat yaptıracaksın' dedi. Daha sonra da 23 gün kefaret orucu tutmasını istedi.

"EŞİM RAHAT BİR ŞEKİLDE UYUDU"
Eşimin sırtına, baldır kısmına oklava ile 100 sefer hafif hafif ancak hissedilebilecek şekilde dua okuyarak vurdum. Eşimin ailesi ve benim ailem de odadalardı. Akabinde Sevim Ö. adlı kişiyi eve getirip hacamat tedavisi yaptırdım. Hacamat sırasında odada kadınlar vardı. Bu tedavinin ardından eşim rahat bir şekilde uyudu. Ancak ertesi sabah tekrar rahatsızlandı."

"KURBAN KESERKEN EŞİM BAYILDI"
Eşinin durumu kötüye gitmeye başlayınca tekrar aradığı Erdal K.'nin kendisine, "Kurban kesersen eşin rahatlar" dediğini aktaran Selçuk T, "Biz de kurban kesmek için eşimin annesi Hatun E, babası Cemal E, annem Zöhre T, kardeşim Nuri T, akrabam Muammer T. ile eşimi de alarak Yakacık'ta bulunan kurban kesme alanına gittik. Eşim kurban kesmeye giderken oruçluydu. Kurban kestiğimiz sırada rahatsızlandı ve bayıldı" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine bir kez daha aradığı Erdal K.'nin kendisine, "Bir kurban daha keserseniz eşin kendine gelir" dediğini anlatan Selçuk T, ikinci kurbanı kestikleri sırada eşinin bayıldığını ve hastaneye kaldırdıklarını anlattı.

KAYSERİ'DE KAYNAKÇI OLARAK ÇALIŞIYOR
Kayseri'de gözaltına alınan Erdal K. ifadesinde, sanayide kaynakçı olarak çalıştığını, iş yerindeyken tanımadığı numaradan bir kadın tarafından arandığını, kadının gelininin psikolojisi hakkında bir şeyler danışmak istediğini söylediğini aktardı.

"OKLAVAYLA VURUN DEMEDİM"
Erdal K., "Kadına, dua etmelerini, tövbe etmelerini, zekat ve adaklarını yerine getirmelerini, fakir doyurmalarını söyledim. Kesinlikle oklava ile vurmalarını, hacamat yaptırmalarını söylemedim." şeklinde ifade verdi. Kendi çapında dini bilgileri olduğu için insanlara tavsiyelerde bulunduğunu ifade eden Erdal K, kimseden para almadığını iddia etti.

"SIRTI VE KOLU SİMSİYAHTI"
Maktule hacamat yaptığı tespit edilen Sevim Ö. de ifadesinde, bir tanıdığının ısrarı üzerine ailenin evine gittiğini iddia etti. Sevim Ö, şu beyanda bulundu:

"Yerde yüzüstü yatan bir kadın vardı. Hacamat için kıyafetini çıkarttığında kadının sırt ve kollarının simsiyah olduğunu gördüm. Ne olduğunu sorduğumda, 'İçine 3 harfliler kaçmış, Kayseri'de bulduğumuz bir hocanın talimatıyla sopa ile vurduk. Bu şekilde içindeki cini öldürmeye çalıştık' dediler. Hacamat yaptıktan sonra kadın biraz rahatladı. Beni de tekrar evime bıraktılar. Ölümüyle ilgili bir şey bilmiyorum."

Şüpheli sıfatıyla ifadesi alınan maktulün babası Cemal E, annesi Hatun E. ve kayınvalidesi Zöhre T. de Özge Nur'un ölümüyle bir ilgilerinin bulunmadığını savundu.

ÖLÜM NEDENİ: İÇ KANAMA
Özge Nur T'nin adli tıp raporunda, "kişinin ölümünün yumuşak doku travmasına bağlı iç kanama ve gelişen komplikasyonlar sonucu meydana geldiği" tespiti yapıldı.

18 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ
Savcılık, 6 şüpheli hakkında "kasten yaralama neticesinde ölüme neden olma" ve bu suça iştirak etme suçundan 12 yıldan 18 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Zorlu, Limak vs bunlarda boykot edilmeli İslami Haberler Kara Kartal 0 37 21 Mart 2024 18:26
Bazen sosyal medya iyi bişey Kişisel Gelişim ve Psikoloji Kara Kartal 2 65 18 Mart 2024 22:23
İnsanlara küstü dağlara yerleşti Yaşam/Kültür/Sanat Kara Kartal 3 44 18 Mart 2024 19:33
Mescidi Aksanin etrafindaki dikenli telleri... Gündem/ Manşetler Kara Kartal 0 26 18 Mart 2024 16:46
Umut'tan umudu kesmeyen hakim Hafta'nın Konusu Kara Kartal 0 39 13 Mart 2024 13:01

Alt 15 Ocak 2022, 20:22   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 412
Beğenildi:3136
Beğendi:3591
Takdirleri:25542
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Cehaletin insanı katil yapması.
Şabanın yallah cinler yallah kışkış cinler kışkış diye filmi vardı.
Dinle, değerlerle dalga geçiyor diye linç ediyorlardı. Adam haklı beyler.
Yıl bu zmaan ve cinci hoca.cin çıkarma.döve döve öldürmekten bahsediyoruz.
Alt 16 Ocak 2022, 18:00   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4491
Beğendi:6070
Takdirleri:23737
Takdir Et:

Hocalara gidip balya ile para döküyorlar ama bir psikolağa gitmek akıllarına gelmiyor ! Belliki psikolojik rahatsızlık var .Allahım akıl fikir ver yıl 2022 hala nelerle karşılaşıyoruz..

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 16 Ocak 2022, 19:57   Mesaj No:4
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11771
Beğendi:8954
Takdirleri:26191
Takdir Et:

Gerçekmi diye tekrar tekrar okudum. Sanayide çalışan bir adam.cin çikarmak nedir? Cin çarpar, cin içine kaçar, cin tecavüz eder, hamileyse cinlerden, katil cin. Birde bu cin hep kadınlara musallat. Erkeklere dokunmuyor. Alacan eline ıslak odunu 5 harfliyim deyip döve döve hepsinin içinden cehaleti çikarıcan. Bayılana kadar

Allah cümlesini cehaletin karanlığından ilmin aydınlığına çıkarsın. Yazık ya gencecik kadın. Sinirlerim bozuldu
Kara Kartal beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: