Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLAHİYAT-ÖNLİSANS -AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ.::. > İlahiyat Öğrencileri İçin Genel Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi Çiçekdağlı,Açılış Tarihi:  17Haziran 2014 (12:52), Konuya Son Cevap : 17Haziran 2014 (15:56). Konuya 2 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 17Haziran 2014, 12:52   Mesaj No:1
Durumu:Çiçekdağlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 25617
Üyelik T.: 05 Şubat 2013
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart 28.Hazıran'da Berlin'de Ön lisans seçme sınavında hangi sorular geliyor

28.Hazıran'da Berlin'de Ön lisans seçme sınavında hangi sorular geliyor

Es Selâmu aleykum
28.Hazıran'da Berlin'de İlahiyyat Ön lisans okumak için seçme sınavım var. Yalnız bu sınavda hangi sorular geliyor; hiçbir malumatım yok.
Öğrenemedim de birşey.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Konu Sahibi Çiçekdağlı 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
28.Hazıran'da Berlin'de Ön lisans seçme... İlahiyat Öğrencileri İçin Genel Paylaşımlar muallime 2 1985 17Haziran 2014 12:52

Alt 17Haziran 2014, 15:53   Mesaj No:2
Medineweb Sadık Üyesi
muallime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muallime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14876
Üyelik T.: 01 Aralık 2011
Arkadaşları:13
Konular: 134
Beğenildi:137
Beğendi:67
Takdirleri:484
Takdir Et:
Standart Cevap: 28.Hazıran'da Berlin'de Ön lisans seçme sınavında hangi sorular geliyor

Avrupa gerek secme sinavi olsun gerek acikogretim arasinavlari olsun hicbir yerde yayinlanmiyor maalesef.ama Turkiyedekilerle ayni bir cogu. Turkiye Gecmis sinav sorularina bakarak calisabilirsiniz.ayrica bu sinavin yurtdisindaki Turkler icin bilerek kolay tutuldugunu dusunuyorum.

Alt 17Haziran 2014, 15:56   Mesaj No:3
Medineweb Sadık Üyesi
muallime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muallime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14876
Üyelik T.: 01 Aralık 2011
Arkadaşları:13
Konular: 134
Beğenildi:137
Beğendi:67
Takdirleri:484
Takdir Et:
Standart Cevap: 28.Hazıran'da Berlin'de Ön lisans seçme sınavında hangi sorular geliyor

Alıntı:
Çiçekdağlı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Es Selâmu aleykum
28.Hazıran'da Berlin'de İlahiyyat Ön lisans okumak için seçme sınavım var. Yalnız bu sınavda hangi sorular geliyor; hiçbir malumatım yok.
Öğrenemedim de birşey.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Aleykum selam ayrica matematik turkce sorular vardi. Kilavuzda sorularin niteligi hakkinda bilgi olmasi gerekir.bati avrupa burosu saxfasinda bilgilendime olabilir.kolay gelsin.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: