Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM DİNİ KONULAR.::. > Muhtelif Dini Konular > Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler

Konu Kimliği: Konu Sahibi YaŞuHa,Açılış Tarihi:  28 Mayıs 2011 (18:14), Konuya Son Cevap : 28 Mayıs 2011 (18:14). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 28 Mayıs 2011, 18:14   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
YaŞuHa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YaŞuHa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13867
Üyelik T.: 24 Mayıs 2011
Arkadaşları:6
Konular: 399
Beğenildi:29
Beğendi:5
Takdirleri:53
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Makale: Eşşekler gibi tepinerek cin çıkmaz!

Makale: Eşşekler gibi tepinerek cin çıkmaz!

Makale: Eşşekler gibi tepinerek cin çıkmaz!

Cin çıkarma seansı....

Efem aynayı alıyorsunuz....hastanın suratına bakıyorsunuz..

Sonra kaç tane cin olduğunu sayıyorsunuz...

Aaaaaaaa! 1 tane cin vede 10 cincik varmış...
Bu bayan cin galiba....bunların dişilerine ne deniyordu?
Her neysem....cin ve cincikleri belirledikten sonra...
Deşifre programındaki gibi.....
Piknik tüpünü yakıyoz efem....
Sonra hastayı tüpün üzerine getiriyoz...
Gelmesse kafasına bi yumyuk atın..
Ondan sonra tüpün üzerine daha önceden hazırlanmış olan kabın içine kolanya+talaş formülünü kullanıp...
Bir patlama yaratmanız gerekiyor...

A- İyi patlama gerçekleşirse...cin çıkmıştır.
B- İyi patlama gerçekleşmemişse...cin cıkmamıştır..gene gelmen lazım.
C- tüfekle vurun,öldürün......

Cin çıkarma seansları bunlardır....

--
Adanalı hocanın 24 yaşındaki genç kızın içindeki cini çıkarmak için kızın üzerinde zıplarken öldürmesi eski devir 'cin çıkarma' metotlarını hatırlattı: Önce gözbebekleri, sonra ense ve bel kemiği muayenesi yapılırdı. Ardından cinlerle temasa geçilirdi! 'Cin inat ederse' ayna yöntemi kullanılırdı...
Murat Bardakçı (Sabah, 25.02.2007)
--

Biliyorum dostlar, başlık biraz ağır oldu.Ama olması daha iyi. Cin cağırmak, ruh cağırmak vesaire gibi yöntemler, aslinda sonuçta eski çağdaki (affedersiniz) ' Eşşekler gibi tepinmek' den başka birşey değildir.

Misal şöyle diyelim:
Şimdi tutun siz mendel yapın (gerçi tam neye yaradığını bende bilmiyorum ya, neyse artık) .Yere bilmem ne çiziyorsun, sonra bir kaçta harf.
Oldu bitti sana mendel.Çocukken tebeşir ile yerlere birşeyler çiziyorduk, meğer cin çağırıyormuşuzda haberimiz yokmuş.
Neyse cini cağırıyoruz, ahada geldi! (boyu devrileydi de gelmeyeydi)
Şimdi ne desem bilmiyorumki, bir dudağı yerde, bir dudağı gökte, ateş desem ateş değil, nur desem nur değil, insan desem insan değil, hayvan desem hayvan değil..Ne ki bu? Bir yaratık.
Boynuzlarıda var ha, iki dene!

Şimdi cinimiz geldimi? Hoşgelmiş sefalar getirmiş. Çay kahve ikram edecem ama ' babo bu enerji soyha, çay kahvede içmez ' diye düşünürken Cincik hemen sesleniyor' Loo bah hele, beni niye cağirdinkine? ! '
Yahu dostlar, simdi ben ne diyem... taa oralardan gelmiş ziyaretimize.
Bir uydurma uyduracaz işte..' Sayın cincik kardeşim, benim bir derdim var! ' diye birşeyler uydur at. Cincik tabi sorar,derdin nedir diye..
Sormazsa ayıp eder, o kadar yol tep sonra bir halımızı hatırımızı sorma..!
Derdim ne olacak, param yoh... Beş Milyon dolar borç istiyom

Cinde benden züğürt dönüp ne diyecek? bunu diyecek
'loo o kadar para bende olsa gider kendim muayene olurum, beş insanda beni çarptı, bir türlü peşimi bırakmıyorlar! '...

Işte cin çağırma budur!
Şimdi ama cin akıllı.. Cinle görüştük ya, geri göndermek isteriz. Evde cinle birlikte yaşanılmazki, yumuşah cindir belki saldırır kocaya hocaya.. Belkide yobaz cindir, türban diye tutturursa.. El alem ne der sonra, koca kızda var evde.. Kattiyen olmaz....
Ama cin dinlermi? Gelmişki bir kere,keyfi yerinde... Cin kendi kendine söylenir' La keşke önceden akıl etseydümde, gelseydim.. Ne güzelmiş burasi beaa, vallah billah dahada gitmezem haa! '...

Şimdi de eşşekler gibi tepin dur bakim cini göndermeye....
abooo unuttuğum birşey var, bu cin ateşden yaratılmıştı demi? Evi yakmasında sonra, Ateş sapığı felan değildir inşallah! !

Hasılı kelam,
aynı hikayeyi, şaka şeklinde değilde, insanları kandırmak amaçlı, süsleyerek püsleyerek yazmış olsam, acaba kaçınız kanardı? Kaç kişi içinizde derdi ' çok gerçekçi bir hikaye, kesin olmuştur! 'diye? ! ..
Hadi canım sende, tabiki inanırdın..

Sen inanmıyorsun, ben inanmıyorum, o inanmıyor, bu inanmıyor...Peki bizim Cinci hocalar nasıl geçiniyor ya? ? !

Aboo huddamcılar hele de, onları unuttuk.. O kadar kuran okuyorlar, 500 eurocuğu çokmu görüyonuz yani? Havas ediyorlar, cinlerle bilmem hangi dilden, sohbet etme seansına geçiyorlar... Dimi ama...

Hele birde kuranın hizmetlileri var ki, ALLAH izin versin vermesin, Huddamcılara göre onlar hep gelir gider..ha bire gelip giderler..Böyle sabah akşam, gel git, gel git, gel git....
ALLAHI dinleyen kim(Haşa) .. Ahirete erteledik güzel rabbimi.Orda ibadete başlayıp tövbe etmeyi düşünüyoruz...
' aaa unuttumdu ya, ahiretde tövbe yokdu demi? ! '

Neytcük şimdi?

Konu Sahibi YaŞuHa 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Aile Edep demekti Şiirler ve Şairler YaŞuHa 2 2144 04 Mayıs 2014 20:47
Kardeşimize dua lütfen Dua Bölümü MusabBinumeyr 4 2398 04 Aralık 2013 18:38
Kilonuz mu var? sorun degil artık/Medineweb Diyet/Spor gün ışığı 4 2701 27 Kasım 2013 20:45
Üzüm çekirdeği mucizesi Tıbbı Nebevi ve Alternatif Tıp YaŞuHa 2 2343 27 Kasım 2013 20:34
Peki Anne senin yüregini kim sogutacak? Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 7 3145 26 Kasım 2013 19:23

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)