Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi maşuk,Açılış Tarihi:  13 Aralık 2007 (14:04), Konuya Son Cevap : 15 Nisan 2012 (02:16). Konuya 2 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 13 Aralık 2007, 14:04   Mesaj No:1
Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:maşuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 523
Üyelik T.: 04 Kasım 2007
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cvp: Ümmet Ama KÜRDsüz Olsun

Ümmet Ama KÜRDsüz Olsun

hadisi şerif

Ve hucurat suresindeki ayet ;
İnnema efdalekum indeallahi edkakum;
mealen: sizin Allah indinde en hayırlınız, Allah'dan en çok korkanınızdır.
&
beyazın araba , arabın beyaza üstünlüğü yoktur.Üstünlük takvada dır.
Cevabları fazlası ile kafidir her halde

Konu Sahibi maşuk 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Ümmet Ama KÜRDsüz Olsun Makale ve Köşe Yazıları talibetün 2 1649 13 Aralık 2007 14:04

Alt 13 Aralık 2007, 18:41   Mesaj No:2
Medineweb Üyesi
Durumu:sui_zan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 268
Üyelik T.: 30 Eylül 2007
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdir Et:
Standart Cvp: Ümmet Ama KÜRDsüz Olsun

kürdüyle türküyle birleşelim hangi kayanın arkasında cani terör örgütü üyesi varsa ortaya çıkaralım ve bu beladan milletimizi kurtaralım göreceğiz ki ayrı gayri bir şey kalmayacak aramızda .hata şurda yapılıyor alnı secdeden kalkmayan 70 lik dede ,sözüm ona müslüman, sakal bir karış ,onlar bizim için uğraşıyorlar diyince bu taraftakilerin zihinleri karma karışık oluyor. ben buyum ama asla tererden yana değilim diyip tamamı karşı dursa belki olay netleşecek
Alt 15 Nisan 2012, 02:16   Mesaj No:3
Medineweb Sadık Üyesi
talibetün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:talibetün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15138
Üyelik T.: 08 Aralık 2011
Arkadaşları:11
Konular: 76
Beğenildi:8
Beğendi:1
Takdir Et:
Standart Cevap: Ümmet Ama KÜRDsüz Olsun

"Mülhid münafıkların en son ve alçakça ve vicdansızca aleyhimizde istimal ettikleri (kullandıkları) bir silâhı şudur ki, diyorlar: “Said Kürdtür; bir Kürdün arkasında bu kadar koşmak hamiyet-i milliyeye (milletini sevenlere) yakışmaz.” Ben bu münafıkların vicdansızca desiselerine karşı değil, belki safdillerin temiz kalbleri bunların sözleriyle bulanmamak için diyorum ki:

Evet, ben başka memlekette dünyaya gelmişim. Fakat Cenâb-ı Hak beni bu memleketin evlâdına hizmetkâr etmiş ki, dokuz sene mütemadiyen (sürekli) bu memleketteki milletin ondan dokuz kısmının saadetine kendileriyle hizmet ettiğim, bu havalideki insanlara malûmdur.

Hem ben bu memlekette Hulûsi, Sabri, Hafız Ali, Hüsrev, Re’fet, Âsım, Mustafa Çavuş, Süleyman, Lütfü, Rüşdü, Mustafa, Zekâi, Abdullah gibi yirmi-otuz Müslüman Türk gençlerini adeta yirmi-otuz bin millettaşlarıma tercih ettiğimi ve onları o otuz bin adam yerine kabul ettiğimi, bu dokuz senedeki Türkçe âsâr ile (eserler ile) ve hizmetle göstermişim.

Evet, ben bin gafil ve âmi (cahil) Kürdü, bir Türk olan Hulûsi’ye karşı tutmadığımı ve bin cahil Kürdü, birer Türk olan Âsım ve Re’fet’e mukabil (denk) görmediğimi ve bir genç olan Hüsrev’i bin âmi (cahil) Kürtle değişmediğimi ehl-i dikkat ve benim ahvâlime muttali (alakadar) olanlar tasdik ettikleri halde, frengîlik namına ve ilhad (dinsizlik) hesabına, Türkçülük perdesi altında, sahtekâr bir milliyetperverlik suretinde ve hodfuruşluk cihetinde bana tecavüz edenler ve Türk milletini ve milliyetini zehirleyen mülhidler (dinsizler) bilsinler ki, ben millet-i İslâmiyenin en mühim ve mücahid ve muazzam bir ordusu olan Türk milletine binler Türk kadar hizmet ettiğime binler Türk şahittirler. İşte bana Kürd diyen ve ittiham eden, zahir hamiyetperverlik (görünüşte milliyetçilik) gösteren sahtekârlar, bu millete ne gibi hizmet ettiklerini göstersinler."

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: