Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi Yitiksevda,Açılış Tarihi:  12 Mayıs 2012 (21:44), Konuya Son Cevap : 02 Ağustos 2012 (02:10). Konuya 13 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 16 Mayıs 2012, 21:39   Mesaj No:11
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1173
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:
Standart Cevap: İlmi Münazara Platformu

münazaranıza katılmaya niyetim yok.ancak küçük bir not düşürmem gerekir.
ferdi hocaefendi,
yıllardır beraberiz yeterince tanıyoruz seni.ilmine diyecek yok gerçekten gayretli bir insansın.yakın çevrenden de edindiğim bilgiye göre,reelde de kaliteli bir müslüman olarak tanınıyorsun.ancak gerek reelde olsun gerek sanalda olsun cıvık bir kişilik sergilediğin aşikardır.bu cıvıklık sululuk alimin vakarını yerle bir eder.
dikkat edersen ferdi,en ciddi konular bile senin katılımınla tarihe karışıyor.konunun seyrini değiştirip işi laubaliliğe döküyorsun.
alimsin,hafızı kuransın,mutercimsin,islam ilimlerine hamilesin...bu yukler saygınlık ister.taşıdığın yüke yakış artık!
sünnet ahlakı;

büyüklere saygı küçüklere şefkatı emreder.özellikle mevlüt hönül konusunda çok saygısızsın,laubalisin.samimiyetinizi sevginizi özelinizi başbaşa olurken yapın.
sitede kayıtlı 18 bin uye ve binlerce ziyaretçi senin laubaliliklerini okumak zorunda değildir! inan ki hepimize haksızlığı bir yana,en büyük haksızlığı kendine yapıyorsun.çünkü alimsin ve vakarını yok ediyorsun.vakari yok olan bir alim,onunla muhatap olanların gözünde güldürücü,eğlendirici bir palyaço olur.
sen kibiri,vakarı,benliği,izzeti ve tevazuyu karıştırmış ne olduğu bilinmez bir karmaşıktasın.yıllardır sabrettim sana,ve söylediklerimi bir şefkat tokadı olarak algılamanı isterdim.

lütfen konuları sululuk yaparak,cıvıtarak katletmeyelim.gülünmesi gereken başlıklarımız çok.ama ciddiyet vakar isteyen konularda ciddi olalım.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alt 17 Mayıs 2012, 08:45   Mesaj No:12
Kur'ân Kürsüsü

Medineweb Emekdarı
FECR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:FECR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6340
Üyelik T.: 19 Ocak 2009
Arkadaşları:20
Memleket:ANKARA
Konular: 546
Beğenildi:1003
Beğendi:221
Takdirleri:9161
Takdir Et:

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster
münazaranıza katılmaya niyetim yok.ancak küçük bir not düşürmem gerekir.
ferdi hocaefendi,
yıllardır beraberiz yeterince tanıyoruz seni.ilmine diyecek yok gerçekten gayretli bir insansın.yakın çevrenden de edindiğim bilgiye göre,reelde de kaliteli bir müslüman olarak tanınıyorsun.ancak gerek reelde olsun gerek sanalda olsun cıvık bir kişilik sergilediğin aşikardır.bu cıvıklık sululuk alimin vakarını yerle bir eder.
dikkat edersen ferdi,en ciddi konular bile senin katılımınla tarihe karışıyor.konunun seyrini değiştirip işi laubaliliğe döküyorsun.
alimsin,hafızı kuransın,mutercimsin,islam ilimlerine hamilesin...bu yukler saygınlık ister.taşıdığın yüke yakış artık!
sünnet ahlakı;

büyüklere saygı küçüklere şefkatı emreder.özellikle mevlüt hönül konusunda çok saygısızsın,laubalisin.samimiyetinizi sevginizi özelinizi başbaşa olurken yapın.
sitede kayıtlı 18 bin uye ve binlerce ziyaretçi senin laubaliliklerini okumak zorunda değildir! inan ki hepimize haksızlığı bir yana,en büyük haksızlığı kendine yapıyorsun.çünkü alimsin ve vakarını yok ediyorsun.vakari yok olan bir alim,onunla muhatap olanların gözünde güldürücü,eğlendirici bir palyaço olur.
sen kibiri,vakarı,benliği,izzeti ve tevazuyu karıştırmış ne olduğu bilinmez bir karmaşıktasın.yıllardır sabrettim sana,ve söylediklerimi bir şefkat tokadı olarak algılamanı isterdim.

lütfen konuları sululuk yaparak,cıvıtarak katletmeyelim.gülünmesi gereken başlıklarımız çok.ama ciddiyet vakar isteyen konularda ciddi olalım.
Alt 26 Mayıs 2012, 01:23   Mesaj No:13
Durumu:Dur_Hele isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 18627
Üyelik T.: 13 Mayıs 2012
Arkadaşları:0
Memleket:Erzurum
Konular: 6
Beğenildi:4
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
KALK AYAĞA LAN DUR HERGELE .)
OLUM WALA ÇOK ÖZLEDİM SEnİ.CAMI TaHTADAN OLAN GÖZLÜĞÜNÜ BİLE ÖZLEDiM.BURNUMDA TÜTÜYORSuN.

.)

vallaha bende özledim hemde çokk.gel artıkkkuzgn
Alt 02 Ağustos 2012, 02:10   Mesaj No:14
Medineweb Acemi Üyesi
erenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:erenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 18632
Üyelik T.: 13 Mayıs 2012
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

ben bi arkadasımın bu siteyi övmesiyle buraya üye oldum
haksızlık olmasın,cok istifade ettim.
ilahiyat 2 ye gectim insallah,
biz buradaki ilmi paylasımları bulunan insanları görünce ÖRNEK alıyorduk....
ilim hizmetlileri böyleyse dedim...
yazılanları okudum.
NORMAL KONUSMALARA bakınca AGLADIM,
Peygamberimiz görseydi ne derdi???
bu abilerime dedim.
YAPMAYIN KARDESLERİM BİZİM MESLEGİMİZ SAHABE MESLEGİ
böyle atısmalar yaralıyor, ben.ve ben gibi sizi örnek almışları,,,
birdaha belkide gelmem bu siteye..
cünki,cok üzüldüm,
kardesiniz olarak bunu bilin yeter.
hayırlı sahurlar

Konuyu Toplam 2 Kişi okuyor. (0 Üye ve 2 Misafir)