Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > .::MEDİNEWEB YAZARLAR ODASI.::. > Yazarlar > Muhsin Arslan

Konu Kimliği: Konu Sahibi Muhsin Arslan,Açılış Tarihi:  21 Temmuz 2015 (05:52), Konuya Son Cevap : 27 Temmuz 2015 (08:58). Konuya 11 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı9Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 26 Temmuz 2015, 18:05   Mesaj No:11
Durumu:Nemli_Gözler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 50187
Üyelik T.: 09Haziran 2015
Arkadaşları:0
Konular: 5
Beğenildi:1
Beğendi:2
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Şovmen Belam'lar / Muhsin Arslan

Alıntı:
muallime Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Sabah sabah güldürdünüz beni HDPdenilince dinsiz imansiz Leninist terörist aklima geldigini nerden cikardiniz ? Hangi kelimemde ima var ?? Neden hemen savunmaya gectiniz ? Hangi mantigim hasta mantiktir ? mantigimin hasta olduguna hangi yargi cümlemden ulastiniz ?Hangi cümlemden MHPli olduguma kani oldunuz ? Yandas gazetelerden edindigim fikrimi hangi cümleden cikardiniz ? Kürtler ile alakali bir cümlem var mi siz Kürtler diyerek daglara tecavüzlere kadar gittiniz ? Asil saglikli olmayan bu iliklerinize kadar isleyen "Asagilik kompleksi"dir.... Saglikli düsünemiyorsunuz ..""Emin olmadiginiz konularda ahkam kesmek KURANA aykiridir " kendiniz calip kendiniz söylemissiniz ......
muallime Üyemizden Alıntı [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Yeni yaşadığımız secim sonuçlarında doğunun nerdeyse silme hdp ye oy vermesini doğuda olan dindar kişiler nasıl değerlendiriyor merak ediyorum, siz veya mevlüt hönül ya da diğer yazarlarımız keşke bu konuda da yazsanız ,selamlar

kırmızı işaretlenen cümlenizden yola çıkarak yazmıştım. Dindar kişiler ve hdp.....kafanızın karışıklığını gösteriyor. Yani yanılıyorsam düzeltiniz lütfen. Ey dindar kişiler silme süpürme olarak HDP'ye oy verildi. Bu sizin dindarlığınızı sorgulat mı yor mu?
demek istediniz veya ben yanıldım ?
Alt 27 Temmuz 2015, 08:58   Mesaj No:12
Medineweb Üyesi
Durumu:musab27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 43173
Üyelik T.: 23 Mayıs 2014
Arkadaşları:0
Konular: 2
Beğenildi:69
Beğendi:1
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Şovmen Belam'lar / Muhsin Arslan

şimdi
Tv Hocaları ile ilgili;
hdp-pkk
Kürt Müslümanlar
Hükümet vs çok şey yazarım da... çok faydası olacağını düşünmüyorum. o yüzden kimseyi kırmadan kendi adıma konuyu kapatıyorum.

dileyen dilediğine oy verir,dilediğine faşist der, belam der ve yarın huzur-u ilahi de de hayır yada şer olarak karşılığını görür. vesselam...

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)