Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi MERVE DEMİR,Açılış Tarihi:  06 Ocak 2008 (12:57), Konuya Son Cevap : 30 Mart 2024 (12:22). Konuya 551 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı127Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 31 Aralık 2022, 16:29   Mesaj No:541
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 427
Beğenildi:3239
Beğendi:3715
Takdirleri:26015
Takdir Et:

yılbaşında sofra donatıp halalinden çocuğuyla ailesi ile yemek yeyince-din elden gidiyor- diyen, hakikatin yerini yalan, adaletin yerini zulüm, ahlakın yerini ahlaksızlık,emeğin yerini torpil, imana şirk,ibadete riya karıştığında asıl -din elden gidiyor- demeyen hacıyı protesto ediyorum.işi gücü yılbaşı tebliği. kutlama kardeşim ama sanki herkes kutluyoda dinden çıkmış gibi davrnamayın. yada aklıma geldi.farklı bişey yapın, gayrimüslim vatandaşların yılbaşı kutlu olsun deyin.hadi buyurun 😅
Esma_Nur ve su damlası beğendiler.
Alt 31 Aralık 2022, 17:07   Mesaj No:542
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4531
Beğendi:6125
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
yılbaşında sofra donatıp halalinden çocuğuyla ailesi ile yemek yeyince-din elden gidiyor- diyen, hakikatin yerini yalan, adaletin yerini zulüm, ahlakın yerini ahlaksızlık,emeğin yerini torpil, imana şirk,ibadete riya karıştığında asıl -din elden gidiyor- demeyen hacıyı protesto ediyorum.işi gücü yılbaşı tebliği. kutlama kardeşim ama sanki herkes kutluyoda dinden çıkmış gibi davrnamayın. yada aklıma geldi.farklı bişey yapın, gayrimüslim vatandaşların yılbaşı kutlu olsun deyin.hadi buyurun 😅
)))) süper protesto bir protesto da benden gelsin Millete aman sakın yılbaşı kutlamayın bugün meyve bile yemeyin diyen hacı teyze sen torunlrın doğum gününü kutluyorsun oda gvur adeti ? Yapacaksanız tam yapın yarım yamalak iş yapmayın müslümanların tarihinde doğum günü varmı? Benim bildiğim yok aksini bilen varsa söylesin.
su damlası ve Kara Kartal beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 06 Mart 2023, 20:31   Mesaj No:543
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Çiçek Sepeti’nde skandal satış: Yeşil ve Beyaz Toros portresi satışa çıktı
Amedspor-Bursaspor maçında açılan yüzlerce faili meçhul cinayetin sorumlusu "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın pankartının tablosu online satış platformu Çiçek Sepeti'nin internet sayfasında 49.90 TL'ye satışa sunuldu.

insanların sabrını taşırmayın! online satış sitesi misiniz, yoksa üçüncü sınıf otopark mafyası mı? haddini bilmezler.

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Esma_Nur ve Mihrinaz beğendiler.
Alt 24 Mayıs 2023, 18:13   Mesaj No:544
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11841
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Kalp yapan eller, helalleşelim diyen söylemler yerini paşa paşa nasyonalist söylemlere bıraktı. Mültecileri otobüse doldurup göndermeyeceklerse çuvala doldurup gönderecekler belli oldu. İki yüzlü siyasetleri yere batsın.
Kara Kartal beğendi.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 24 Mayıs 2023, 19:40   Mesaj No:545
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Kalp yapan eller, helalleşelim diyen söylemler yerini paşa paşa nasyonalist söylemlere bıraktı. Mültecileri otobüse doldurup göndermeyeceklerse çuvala doldurup gönderecekler belli oldu. İki yüzlü siyasetleri yere batsın.
Baharlar gelecekti ırkçılık, tehcir, Atatürkçülük hepsi kapıda. Montaj defermasyon başka bi iğrençlik. Seçmen düşürme denir buna. Hepsi normal
Alt 03 Kasım 2023, 16:57   Mesaj No:546
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Alıntı:
İslaminesil Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Mültecilere kucak acmayan Amerikan askerlerine askeri üst veren Arap krallarına lanet olsun,

Müslüman Halkı Hristiyanaların kucagına atan sözde suud arap mollarına lanet olsun...

Senelerdir İslam beldelerinden akan Kana ses etmeyen Amerikan baskanlarına kul köle olan usak araplara lanet olsun..

Lanet olsun Laneti hakkedenlere ,Yaşasın İslam Kardeşliği, Yaşasın Ümmetin refahı icin canından malından Gecen yiğitlere..

Yazıklar olsun ümmetin liderligini yaptıgını zannedipte kafirlerin usaklığını yapanlara,

Yazıklar olsun dünyaya tapan Suud Krallarına ve belamlarına...
Bugün ve yarında lanet olsun.

Alt 18 Kasım 2023, 14:18   Mesaj No:547
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Orman yangınlarında, iki ağaç kesildiğinde, kedi köpek sözkonusu olduğunda, kadına şiddet felan feşmekan diye ortalığı ayağa kaldıran
Her ne hikmetse Filistin'deki 12 bin ölüm, çocuk, kadın, bombalanan cami,okul,hastane,kilise için kılını kıpırdatmayan, oralı dahi olmayan sanat sepet tayfayi kınıyorum
Ulaştıkları kitleler çok fazla ne var sanki bu zulme klavyeleriyle dur deseler.
Mihrinaz beğendi.
Alt 18 Kasım 2023, 22:22   Mesaj No:548
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Alıntı:
Kara Kartal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Orman yangınlarında, iki ağaç kesildiğinde, kedi köpek sözkonusu olduğunda, kadına şiddet felan feşmekan diye ortalığı ayağa kaldıran
Her ne hikmetse Filistin'deki 12 bin ölüm, çocuk, kadın, bombalanan cami,okul,hastane,kilise için kılını kıpırdatmayan, oralı dahi olmayan sanat sepet tayfayi kınıyorum
Ulaştıkları kitleler çok fazla ne var sanki bu zulme klavyeleriyle dur deseler.
Batıda yöneticilerin aksine halk Filistin için ayakta. Bizde yaprak kımıldamıyor. Özgür batı dediğimizin işine gelene yani unursamadıklarina özgürlük tanıdığın bir kez daha ı gördük.Bizim kutsalimizi önemsemediklleri için adı düşünce özgürlüğü idi. Resmi bir devlet olan Filistin'in bayrağına tahammülleri yok, yasaklıyorlar. Kendisi gibi düşünmeyene sermayeyi elinde tutan güçler karşısında söz hakkı dahi tanımıyor. Fransa, İngiltere, Almanya, ABD. Gazzedeki soykırıma dur diyen, sanatçı, model, futbolcu hatta halkına kim olursa yaptırım uyguluyor. Bizim entel dantellerde çıt yok. Hayvanlar için, kadınlar için, lgbt için, insan hakları için, yurtta ve cihanda hep barış isteyen ve ayağa kalkanlarda Filistin'deki soykırım için derin sessizlik ve umursamazlık. 12 bin ölü...Gazze kalmadı artık farkında mısınız? Sırada Kudüs ve Mescidi Aksa'nin olduğunu görmeyenleri protesto ediyorum.
Kara Kartal beğendi.

Alt 18 Kasım 2023, 23:18   Mesaj No:549
Medineweb EDİTÖRÜ
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Batıda yöneticilerin aksine halk Filistin için ayakta. Bizde yaprak kımıldamıyor. Özgür batı dediğimizin işine gelene yani unursamadıklarina özgürlük tanıdığın bir kez daha ı gördük.Bizim kutsalimizi önemsemediklleri için adı düşünce özgürlüğü idi. Resmi bir devlet olan Filistin'in bayrağına tahammülleri yok, yasaklıyorlar. Kendisi gibi düşünmeyene sermayeyi elinde tutan güçler karşısında söz hakkı dahi tanımıyor. Fransa, İngiltere, Almanya, ABD. Gazzedeki soykırıma dur diyen, sanatçı, model, futbolcu hatta halkına kim olursa yaptırım uyguluyor. Bizim entel dantellerde çıt yok. Hayvanlar için, kadınlar için, lgbt için, insan hakları için, yurtta ve cihanda hep barış isteyen ve ayağa kalkanlarda Filistin'deki soykırım için derin sessizlik ve umursamazlık. 12 bin ölü...Gazze kalmadı artık farkında mısınız? Sırada Kudüs ve Mescidi Aksa'nin olduğunu görmeyenleri protesto ediyorum.
Ne yazikki Gazze yok Gazze yok Gazzede yakını kalan insanlar yok.Hepsi yok
Vicdansız, merhametsiz katil İsrail ve işbirlikçileri cehennem ateşi olsun yeriniz
Alt 26 Aralık 2023, 10:02   Mesaj No:550
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:

Kurtuluş savaşını kazandığımızdan emin değilim, zira düşman giderken çocuklarını bırakmışta gitmiş gibi.
# Fatih Altaylı #Can Ataklı diyeyim bırakayım.

Vatan toprağına kanı düşmüş bir babanın teslimiyetini, Gazze'de yokluğu var yapan diriliş abidesi insanları ölü yüreklerin anlamasını beklemiyoruz elbette. Sesiniz batsın, dinmeyen kininiz, bitmeyen öfkeniz, irinli siyasetinizde bogulun.
#FATİH ALTAYLI
#CAN ATAKLI #CHP
Kara Kartal beğendi.

Konuyu Toplam 26 Kişi okuyor. (0 Üye ve 26 Misafir)