Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi bilinmez,Açılış Tarihi:  11 Kasım 2012 (18:43), Konuya Son Cevap : 13 Kasım 2012 (07:52). Konuya 4 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 11 Kasım 2012, 18:43   Mesaj No:1
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Gazzedeki yardıma karşı çıkanlar,abd koştular..

Gazzedeki yardıma karşı çıkanlar,abd koştular..

Konu Sahibi bilinmez 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
ELFAZI KÜFÜR Tevhid Ve Şirk Konuları bilinmez 2 590 29 Ağustos 2021 22:16
BiR SORU Tevhid Ve Şirk Konuları bilinmez 19 5751 19 Aralık 2018 22:11
SiZCE HANGİSİ MÜSLÜMAN Tevhid Ve Şirk Konuları bilinmez 0 1009 18 Aralık 2018 21:55
ALLAH A iMAN NASIL OLUR.. Tevhid Ve Şirk Konuları bilinmez 0 1141 27 Ekim 2018 21:27
HELVADAN KANUNLAR ve TEKFİR Tevhid Ve Şirk Konuları bilinmez 0 1141 03 Ekim 2018 20:57

Alt 12 Kasım 2012, 12:06   Mesaj No:2
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Gazzedeki yardıma karşı çıkanlar,abd koştular..

Alıntı:
F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
NE O ŞAŞIRDINMI KOÇUM.)
MAVİ MARMARADA İSRAİL LEHİNDE DEMEÇ VEREN TEK ADAM BU!
MÜSLÜMANLARDAN AŞIRDIĞI PARAYI KİLİSEYE KİM BAĞIŞLADI AŞKIM!
KONUŞSAM BANLARLAR SUSSAM ÇATLARLArIM!

gavs mısın ne yav,yazın bi çıkıyor bi kayboluyor,az önce yoktu,

yarın öbürgün sende,başımıza bi tarikat kurmayasın...
Alt 12 Kasım 2012, 17:25   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4522
Beğendi:6114
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Alıntı:
Bir sustum iki sustum beş sustum.yeter artık şu siteye doğru dürüst yönetim lazım.mesajlarımı kuşa çeviriyorlar.bazı editörler elifba okuyan ana okulu çocukları gibi.siz yazacaksanız biz köşeye çekilelim.sizin gibi düşünmek zorunda değilim.mesajlarım düşüncelerim beni bağlar nedennnnnnn oynuyorsunuz mesajlarımla!
Sayın başeditör abla bak abla diyorum saygı duyuyorum sana.konulara yaptığım yorumları kendinize benzetmeyın bu çanak çorba yoğurt işi değil mutfağınızla karıştırmayın beni!

Bu güzelim forum ciddiyetten hızla uzaklaşmaktadır.çanak çömlek pasta börek muhabetleri.
Ya efendi olun yorumlarımıza ilişmeyın yada ebediyen burayı bırakacağım.
Öncelikle belirtmeliyimki hata yaptım kabul ediyorum.Ama unutmamanız gerekn bir şey vardır sonucunda bende insanım benımde kafamda bazı müşküller olabilir,dedikden sonra.Ferdi bey gelelim size düşüncelerinizi sunun ama hakaret etmeden daha öncede belirtim yazacaksanız adabınızla yazın her mesajınız hakaret vari cıvıklık dolu orda gerizekalı müslümanlar yzsından GERİZEKALI kelimesini aldım .önünüze gelene aşkım die hitap etmeniz çok mu kabul edilebilir bir şey...mutfak olayına gelince bu sözü kopya almışınız gibi geldi bana burası çok yönlü form katılımcıların çogunluğu hnmlardan oluşmakda aramızda tarifler sunmuşsak bu size nie dokundu orayı anlamadım.şunu unutma ben mutfağım ile formu gayet net ayırabiliyorum. ciddiyetten en son bahsedicek kişi sen olmalısın sanırım ben efendiğili senden öğrenecek değilim foruma girip girmemekde senin özgür iradene bağlıdır

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 12 Kasım 2012, 17:25   Mesaj No:4
Medineweb Site Yöneticisi
Medine-web - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medine-web isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1
Üyelik T.: 14Haziran 2007
Arkadaşları:7
Konular: 339
Beğenildi:1171
Beğendi:346
Takdirleri:7784
Takdir Et:

Alıntı:
Bir sustum iki sustum beş sustum.yeter artık şu siteye doğru dürüst yönetim lazım.mesajlarımı kuşa çeviriyorlar.bazı editörler elifba okuyan ana okulu çocukları gibi.siz yazacaksanız biz köşeye çekilelim.sizin gibi düşünmek zorunda değilim.mesajlarım düşüncelerim beni bağlar nedennnnnnn oynuyorsunuz mesajlarımla!
Sayın başeditör abla bak abla diyorum saygı duyuyorum sana.konulara yaptığım yorumları kendinize benzetmeyın bu çanak çorba yoğurt işi değil mutfağınızla karıştırmayın beni!

Bu güzelim forum ciddiyetten hızla uzaklaşmaktadır.çanak çömlek pasta börek muhabetleri.
Ya efendi olun yorumlarımıza ilişmeyın yada ebediyen burayı bırakacağım.
hangi konuya girsen adam akıllı yorumunu görmedim.küfür hakaret aşağılama ve güldürme cıvıma...
varmı başka marifetin?
son yazdığın cümle çok isabetli olur bence.burada editörlere hakaret etmekle eline ne geçecek bilmiyorum.hakaretvari alayvari ukalavari tavrınızdan vazgeçin.bence buraya uğramamanız şahsımı çok sevindirecektir.

Büyükler fikirleri,Ortalar olayları,Küçükler kişileri tartışır.
Alt 13 Kasım 2012, 07:52   Mesaj No:5
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Ferdi,senin yazdıkların kendine has bi uslupta idi ve bunuda sen kendinde iyi biliyorsun,yazdıklarının çoğunada katılıyordum,Abdulmelik abinin sana uyarıları hep uslubunla alaklıydı ki haklı tarafıda yok değil..İşin garip tarafı ki seninle alakası olmayan kısmı,sen bu şekilde yazarkan SANA ALKIŞ TUTANLAR ve şimdi hane nerdeler....Birazda onların paylarıda var ve halbuki sen sitede bir çok kişiyi ilimolarak cebinden çıkaracak sevyedesin,artık nabza göre takılmada,ilmine has bi isimle girde TEVHİDİ Bİ DEĞİŞİME DOĞRU SÜRÜKLEYELİM BU SİTEYİ..

ha senin bu uslubu bırakmanda çokta zor değil...

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: