Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi FECR,Açılış Tarihi:  29 Ocak 2013 (16:06), Konuya Son Cevap : 29 Ocak 2013 (16:06). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 29 Ocak 2013, 16:06   Mesaj No:1
Kur'ân Kürsüsü

Medineweb Emekdarı
FECR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:FECR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6340
Üyelik T.: 19 Ocak 2009
Arkadaşları:20
Memleket:ANKARA
Konular: 546
Beğenildi:1003
Beğendi:221
Takdirleri:9161
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Öğretmenlik Manifestosu

Öğretmenlik Manifestosu

...ÖĞRETMENLİK MANİFESTOSU...
Rabbim beni öğretmen olarak imtihan ediyosun ve razı olacağın bir öğretmenlik yapmayı bana öğret ,kolay kıl ve bana sevdir.Okulu ve öğrencileri benim için cennetim kıl.Biliyorum ve inanıyorum ki sen söz verenlere yardım edersin ve ben söz veriyorum rabbim bugünden itibaren ,anayasadan başlayarak hiçbir beşerin kanunu umrumda değil...Rabbimin rızasını kazanmadan tüm kanunlara uymuşum öğrencilerim ulusal ya da uluslararası başarılar elde etmiş beni bunlar kurtaracak mı ? Müfredata uymuşum ama Allah'ın bana gönderdiği kitaba hep teğet geçmişim...İster okul müdürü isterse Milli Eğitim Bakanı isterse de Başbakan olsun senin razı olmayacağın bir şeyi benden isterlerse onları da onların uymamı istediği kanunlarıda dinlemem ve onlara karşı kullanacağım tek cümle şu olacak...Allah ve rasülünün yap dediğini yapmanın ya da yapma dediğini yapmamanın cezası ne ise başım gözüm üstüne ... Konjüktör ile sınırlanmış değil ecel ile sınırlandırılmış bir kulluk manifestosudur... Rabbim yardımcım sensin ve sen, seni sevenlere yardım edersin..

ALINTI

Konu Sahibi FECR 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yumurta Akı ve Yanık Tedavisi Pratik / Faydalı Bilgiler FECR 0 81 14 Ekim 2023 13:25
Düğünlerimiz İslam'ın neresinde? Adap-Edep-Ahlak Esma_Nur 1 260 02 Ağustos 2023 17:34
Mezuniyet Programı mı Meyhane Açılışı mı Belli... Adap-Edep-Ahlak FECR 0 171 13Haziran 2023 12:35
Evinize Kem Gözlü Ahmak Bir Adamı Davet Eder... Adap-Edep-Ahlak Esma_Nur 4 200 05Haziran 2023 11:15
Bizi Allah'tan Alıkoyan Kaç Şeyi Hayatımızdan... Muhtelif Konular FECR 0 181 10 Nisan 2023 21:38

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: