Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi " İdiL Su ",Açılış Tarihi:  15Haziran 2013 (01:51), Konuya Son Cevap : 15Haziran 2013 (01:54). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15Haziran 2013, 01:51   Mesaj No:1
Medineweb Aktif Üyesi
" İdiL Su " - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:" İdiL Su " isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20148
Üyelik T.: 07 Eylül 2012
Arkadaşları:5
Memleket:Beni mutlu edenin bulundugu her yer...
Konular: 9
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart OKur musunuz lütfen...

OKur musunuz lütfen...

ÜYEMİZİN MESAJI ;

sayın admin ben bugün Ak partili bir milletvekiliyle tevafuken işim dolayısıyla görüştüm.kendisine bütünleme sınavından bahsettim çok üzüldüklerini dile getirdiler.bu zamana kadar geçen devreyi gönderdiğimiz dilekçekleri kendisine anlattım.Aöf ye attığımız maillerin boşa olduğunu söyledi.Şuanki mahkeme kararını beklemeyin dilekçe göndermeye devam edin dedi.Nasıl bir yol izleyelim diye kendisine sorduğumda çok kısa bir mektup yazmamızı bu mektuba sayın bakanım diye başlayıp Aöf nin bizleri mağdur ettiğini tek dersten 1 yıl beklemek zorunda kalacağmızı tek ders ücreti şu kadar alıyorlar kitaplarımız elimize sınava çok yakın bir zamanda ulaştıığnı ve en önemlisi geçen senenin mahkeme kararının ilgili maddesini yazıp mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyoruz şeklinde hazırlayıp bu mektubu herkesin Nabi Avcının özel mail adresine ( bakanlığın değil )göndermemizi söyledi.Bu işle Erdoğan ilgilenmez çok yoğun Nabi Avcı kimseyi mağdu...r etmez sizlerle ilgilenir dedi.Daha sonra bu mektubu kendisine göndermemi Nabi Beyi gördüğünde hatırlatacağını söz verdi...
ayrıca dilekcelerimiz yoğunluktan okunmuyormuş o yüzden kısa mektup yazmak daha uygun olur dedi o yüzden mektup yazılmasını istedi..
dilekce yazmayın dedi said bey bunu birkaç sefer tekrarladı.
--------------------------------------------------------------------------
Bütünleme sınavı olması için aşağıda ki adrese kısa ve öz bütünleme sınavına neden ihtiyaç duyduğunuzu, AÖF'nin eksiklerini (kitap verilmeyişi gibi) değinerek aşağıdaki Bakan beyin e-mail adresine gönderebilirsiniz..

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı adres: nabi.avci@tbmm.gov.tr

Kardeşimize duyarlılığı için teşekkür ederiz...(L-Y) alıntıdır

Konu Sahibi " İdiL Su " 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Ögle namazı farzlanmaz mı? Namaz-Abdest-Teyemmüm mehmet akif2 5 4135 11 Şubat 2014 23:42
engelli çocuklarda anne baba yükümlülügü nedir Çocuk ve Aile Sağlığı " İdiL Su " 23 7897 03 Şubat 2014 04:51
OKur musunuz lütfen... Serbest Kürsü " İdiL Su " 1 1660 15Haziran 2013 01:51
Acil yasin okuyabilecek olan var mı? Serbest Kürsü " İdiL Su " 2 1682 07Haziran 2013 15:37
Aklımdaki ? işaretlerini gidermeme yardım edr... Soru Cevap Arşivi Medineweb 42 12987 03 Nisan 2013 23:35

Alt 15Haziran 2013, 01:54   Mesaj No:2
Medineweb Aktif Üyesi
" İdiL Su " - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:" İdiL Su " isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20148
Üyelik T.: 07 Eylül 2012
Arkadaşları:5
Memleket:Beni mutlu edenin bulundugu her yer...
Konular: 9
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: OKur musunuz lütfen...

ben böyle bi yazı buldum arkadaşlar ben iki lafı biraraya getiripte mektup yazamam bu konuda becerikli olanlar bi el atmak ister belki diye sizinle paylaşmak istedimmm...

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: