Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2015, 11:30   Mesaj No:1

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11888
Beğendi:9000
Takdirleri:26451
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Bu Haftanın Misafiri Sürpriz Bir İsim...Tıklayın Görün:))))

Bu Haftanın Misafiri Sürpriz Bir İsim...Tıklayın Görün:))))

selamun aleyküm ,kıymetl forum dostları..bu hafta çok özel bir misafir ağırlıyormuşuz

acaba kim..acaba kimm..ayy çok merak ettik..

öyle hemen olmaz..biraz tahmin etmeye çalışın..kim acaba...

ayy bakıyoruz ama göremiyoruz hala..iyice meraklandık bak şimdi...

aklımdan geçen kişimidir acaba...bilemedimki şimdi ..

benim bir tahminim var aslında.... en az bu kelebekler kadar narin olmalı misafirimiz ve bahar kadar nisan kadar huzur veren bir misafir..

biraz daha inın dostlar biraz daha...

bence bu editör,özel misafir ayağına bizimle dalga geçiyor..ya gardını al yada misafiri çabuk söyle editör.....

nezaketsizlik etme smiley kardeş..çiçeklerini hazırla ve sabırla bekle..ayy inanıyorum çok güzel olacak

forumun en kıymetlilerinden...paylaşımları ..hüznü insanın yreğine yüreğine işleyen....adını anasayfada görür görmez mutlu olduğumuz.....huzur sakinlik dinginlik ve yapıcı olmanın en doğru ifadesi misafirimiz olsa gerek..

hadi ama hadi ama ağaçlar bile çiçek açtı..misafir gelemedi..sabırsızlanıyoruz artık....

çok heyecanlıyım içim içime sığmıyor....hissediyorum gelecek gelek...hadi arkadaşlar hazırlanın sanki editör söyleyecek gibi duruyor..

geliyormuş geliyormuş....hazırız...

sevgili dostlar..bu haftaki misafrimiz....ne söylesek az gelecek....paylaşımlarından yola çıkarak hep çoook duygusal dediğimiz...hüznün...aşkın ..diğer adı..evet doğru tahmin ettininz...bu haftaki misafiri .......hayAllah tam açıklayacaktım sayfa bitti...neyse kinci sayfada bulışalım....az bekleyin mürekkebimde bitti...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
MedineWeb Forum Motto Satır Arası Birkaç Kelam Mihrinaz 3 76 07 Mayıs 2024 22:34
İsrail Refah'ın Gazze Tarafını Ele Geçirdi İslami Haberler Mihrinaz 1 37 07 Mayıs 2024 20:43
Ne Kullanalım? Yaşam/Kültür/Sanat Mihrinaz 4 74 02 Mayıs 2024 20:16
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 106 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 83 08 Nisan 2024 17:02