Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Yaşam/Kültür/Sanat

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mihrinaz,Açılış Tarihi:  02 Mayıs 2024 (20:16), Konuya Son Cevap : Dün (22:18). Konuya 7 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı14Kez Beğenildi
  • 3 Beğenilen Mihrinaz
  • 1 Beğenilen Mihrinaz
  • 1 Beğenilen Mihrinaz
  • 2 Beğenilen Esma_Nur
  • 3 Beğenilen Mihrinaz
  • 2 Beğenilen Mihrinaz
  • 2 Beğenilen Esma_Nur
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 02 Mayıs 2024, 20:16   Mesaj No:1
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1274
Beğenildi:11897
Beğendi:9007
Takdirleri:26451
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Boykotta Ne Kullanalım?

Boykotta Ne Kullanalım?

Görüyorum ki evlerde ve mutfakta #boykotumuzda yine bir tembellik," ne yapabiliriz ki, bulaşıklar sarardı, bardaklar ışıldamıyor, deterjan pahalı, içecekler arasında başka marka yok" şikayetleri çoğalmaya, sitemlere başlandı.

Herkesin müftisi vicdanıdır. 35 binden fazla ölü, 100 bine yakın yaralı, çocuk, kadın, açlık, susuzluk, perişanlık boğazı geçmişken " Allah yolunda "bizi şu zalimlerden kurtar, rahmetinle bize sahip çıkacak, koruyacak yardımcı ve destek olacak bir yardımcı gönder" diye bas bas bağıran erkek kadın ve çocuklar için gidip savaşmıyorken, bize ne oluyor da elimizden geleni yapmıyoruz.
Dünyanın her yerinde ünili öğrenciler Gazze için meydanlara döküldü. Haklara çok saygılı özgür ABD ve Batı, eylem yapan öğrencileri yaka paça gözaltına alıyor. Onlar sadece insan merkezli bir bedel ödüyorlar. Nerde bizim önce insan sonra din kardeşi için ödediğimiz bedel? Bizlerin ödediği bedeli az da olsa, bırakın elmas parlağı bardak, bahar kokulu yoğun çamaşır suyu, parfüm kokulu yumuşatıcı, deterjan, kokusunda davet olan kahve, yemeğin yanındaki içeceklerden vs uzak durmak olsun.

Boykot noktasında mutfakta ve evlerde, kişisel ürünlerde kullanılmayacaklar listesi vermek istemem. Ne Kullanalım sorusu bizi kalıcı boykot eylemimizde dirençli kılacaktır.

Yakın çevrem ve sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla tıkandığımız konularda kim ne kullanıyorsa marka isimleri vererek birbirimize destek olalım. Boykot ahlakimiz, hicretimiz olsun. Lütfen boykot direncimiz kırılmasın.💪🏻💪🏻💪🏻

📌📌📌Bulaşık deterjanı noktası en çok tıkandığımız yer. Bim- A101- şok market tabletinden herkes behizar. Fiyatlar ucuzdu lakin onlar bile yükseldi. Ben şunları öneririm.
👇🏻👇🏻👇🏻

📌📌📌Hem ekonomik hem performans olarak şu üç marketin tabletlerinden daha iyi. Lakin üçü bir arada ambalajıyla eriyen tabletlerin temizliğini asla vaadetmiyor.

📌📌Bu tabletle üst düzey bir temizlik ve parlaklık elde ermek için makineye makul seviyede çamaşır suyu, sirke koyabilirsiniz. Asla ikisini birarada koymayın.

📌📌📌📌Yine turkishcare marka tablet👇🏻👇🏻

👉🏻👉🏻 Tavsiye eden de var, memnun olmayan da. Fiyatı da çok düşük değil.
Bunu kullanırken kullanıcı önerisi;

:👉🏻👉🏻👉🏻 "bu tabletten memnun kalmadım demişdim ya artık biminkindende memnunum şöyleki,; "tuz konan bölgeye alabildiğine beyaz sirke bir kaç kaşık karbonat koyup boş bir şekilde çalıştırın. bende uyguladım bulaşıklar nasıl parlıyor sanki fairy le yıkamışım sizde deneyin begenmediğiniz tablet varsa onunla deneyin bakalım sonuç ne olur

📌📌📌📌Bir üst kalite bir ürünle tanıştırayım. Fiyatı malesef çok yüksek. Performansı üçü biraradalardan farksız çok beğendim ama tanesi 6 TL. Fiyatı çok yüksek. İsrail'le ticaret, sevkiyat durdurmuyoruz bari iç piyasada, yerli ürünlerin fiyatları bu kadar yüksek olmasın. Buna izin vermeyin. Malesef yüksek fiyatlı. Dileyen merak eden alsın denesin. 👇🏻👇🏻

📌📌📌📌Porçöz bulaşık makinesi jel deterjan tavsiye ürünlerden👌🏻
👇🏻👇🏻

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Mihrinaz tarafından (Bugün Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Önce Hukuk Demeden Değişim Hayal Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 0 2 17 Mayıs 2024 11:58
Filistin'in Bitmeyen Nakbası İslami Haberler Mihrinaz 1 29 15 Mayıs 2024 16:31
MedineWeb Forum Motto Satır Arası Birkaç Kelam Mihrinaz 4 96 07 Mayıs 2024 22:34
İsrail Refah'ın Gazze Tarafını Ele Geçirdi İslami Haberler Mihrinaz 1 39 07 Mayıs 2024 20:43
Boykotta Ne Kullanalım? Yaşam/Kültür/Sanat Mihrinaz 7 116 02 Mayıs 2024 20:16

Alt 02 Mayıs 2024, 20:41   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

📌📌Domestos hayatlarımıza öyle derinlemesine nüfuz etmiş ki, hiçbir marka onun yerini doldurmuyor ama vazgeçilmez değil.

Klorsuz Bingo (Fiyatı yüksek, ne işe yarıyor anlamadım çamaşır suyu özelliği yok adeta)

📌📌📌Yine Tarım kredi, Bim çamaşır suyu ürünleri işinize yarar. ( Kokuları o kadar keskinki kontrollü kullanmak şart)

📌📌Viking marka çamaşır suyu çok iyi . Marketlerde bulmak zor. İnternetten alabilirisiniz.

📌📌📌Çamaşır deterjanında elit marka TKK marketin hem beyazlar için olan deterjanıni öneririm. Renkliler için olan renkleri solduruyor. Sıvı deterjan kullanabilirsiniz.

Viking sıvı deterjan,
Peros
Renax çamaşır deterjanı tavsiye edeceklerim
.

devam ederiz. Sizde ekleyin lütfen kullandığınız markalar, öneriler.

su damlası beğendi.

Konu Mihrinaz tarafından (Bugün Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.
Alt 02 Mayıs 2024, 20:47   Mesaj No:3
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Gorsellerdeki fiyatlar tamemn fikir maksatlıdır. Marka önerimdir fiyat olarak daha düşük tabiki bulabilirsiniz belirteyim.
su damlası beğendi.

Alt 02 Mayıs 2024, 22:09   Mesaj No:4
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4553
Beğendi:6164
Takdirleri:24294
Takdir Et:

Turcishcare marka ürünü aldım dediğiniz gibi begenen çok begenmeyende ben beğenmedim aldığım sayfayada yazdım bana makinayı temizlememi yazmışlar onu yaptıkdan sonra illa bu deterjan olacak kodlamasına gerek yok) fenomenler tarafından ayyuka çıkmış vaziyette bu ürün bimiin üretiiği üründen farkı yok sirke karbonatı ayda bir uygulayın hiçde arayışa girmeyin diğerleri çok pahalı zaten! Herhangi bir tableti kullanırken her seferinde makinaya sirke ve karbonat eklenebilir sirke ile limon tuzu da iş görüyor . Dünyanın sonu değil bazı şeylerde eksik oluversin !
su damlası ve Kara Kartal beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 07 Mayıs 2024, 20:50   Mesaj No:5
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Kahve konusunda zorlanıyorsanız size bir öneri:

Boş verin market raflarında ki Nescafe, Jakobs marka ürünleri. Gidin kahvecinize granül kahve isteyin hem taze hem daha uyguna alın.

Alt Dün, 15:08   Mesaj No:6
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Bime gelmiş hanımlar beyler bulmuşken alın 30 tablet 150 TL.

Asperoks diamond sirkeli karbonatlı kapsül. Kokusu da çok hoş, temizligide gayet güzel kaçırmayın.

Esma_Nur ve su damlası beğendiler.

Alt Dün, 17:42   Mesaj No:7
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4553
Beğendi:6164
Takdirleri:24294
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Bime gelmiş hanımlar beyler bulmuşken alın 30 tablet 150 TL.

Asperoks diamond sirkeli karbonatlı kapsül. Kokusu da çok hoş, temizligide gayet güzel kaçırmayın.

Bende kullandım ve çok memnun kaldım bu üründen 👍 kahve konusuna kafalar çok karıştı trım kredinin türk kahvesini begeniyorlar ben denemedim henüz mahallenizdeki kuruyemişçilerden çekdirip alabilirsiniz. Veya makbul magazalarındada çekip veriyorlr onuda tercih edebilirsiniz. Malum markaların hiç birine mahkum değiliz mahalle kuruyemişçilerindeki kahvelerin lezzetide güzel oluyor inşallah onlarda çoğunluk tercih etti diye biri bine satmazlar.
su damlası ve Mihrinaz beğendiler.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt Dün, 22:18   Mesaj No:8
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Boykotta kararlı, konu ilaç gibi gelen yorumlar;)

Ersağ marka kullanılanlar arasında ama fekat çok pahalı sürekliliği yok. Alternatif fikirlerle devam ederiz.

Diş macununda powerdent tavsiye ederim. Yenilenmiş çok güzel. Daha öncesi beğendiğim bir ürün değildi. 7 etkili olanı mutlaka alın deneyin.

Şunu belirteyim: Tabiki özel markalar var bunlara ulaşmak tabiki zor değil. Unutmayalım süreklilik için her bütçeye uygunluk çok önemli. Bu listelerdeki ürünler herkesin ulaşabileceği fiyatta kendi adıma kullandığım tavsiye ürünlerdir. Tavsiye edilenleri de paylaşıyorum.

Konuyu Toplam 7 Kişi okuyor. (0 Üye ve 7 Misafir)