Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > MultiMedya-İzleme Vb > Teknoloji/Digital Dünya

Konu Kimliği: Konu Sahibi Kara Kartal,Açılış Tarihi:  18 Mart 2023 (23:36), Konuya Son Cevap : 19 Mart 2023 (17:10). Konuya 3 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı2Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Kara Kartal
  • 1 Beğenilen Kara Kartal
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 18 Mart 2023, 23:36   Mesaj No:1
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 423
Beğenildi:3211
Beğendi:3693
Takdirleri:25945
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Batı Tik Tokla savaşta

Batı Tik Tokla savaşta

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, çalışanlarına sosyal medya uygulaması TikTok kullanımını güvenlik endişeleri nedeniyle yasakladı.

Bu çerçevede, sabah saatlerinde bütün komisyon çalışanlarına uygulamayı, işle ilgili herhangi bir uygulama yüklü olan kişisel veya kurumsal cihazlarından kaldırmaları talimatı verildi.

Yakın zamanda diğer AB kurumları olan AB Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'nun da benzer adımlar atması bekleniyor.

ABD DE YASAKLAMIŞTI
Çinli teknoloji firmasına ait olan TikTok, bazı ülkelerde ulusal güvenlik endişesine yol açıyor.

ABD'de de resmi hizmet için kullanılan cihazlarda TikTok kullanımı yasaklanmıştı.

Alinti
Esma_Nur beğendi.

Konu Sahibi Kara Kartal 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
İran sendromu Komik Paylaşımlar Kara Kartal 0 17 14 Nisan 2024 16:54
Kaddafi'nin o sözleri yeniden gündemde İslami Haberler Kara Kartal 1 22 14 Nisan 2024 00:44
İran İsrail'i vurdu Gündem/ Manşetler Kara Kartal 6 33 13 Nisan 2024 23:55
Burun büyüklüğünü bakın ne belirliyor? Bilgi Dağarcığı Kara Kartal 0 32 12 Nisan 2024 22:11
İşte madde madde kiracı hakları Yaşam/Kültür/Sanat Kara Kartal 0 24 12 Nisan 2024 22:08

Alt 18 Mart 2023, 23:36   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 423
Beğenildi:3211
Beğendi:3693
Takdirleri:25945
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Bizim memlekete gelse isyan çıkar.
Esma_Nur beğendi.
Alt 19 Mart 2023, 07:32   Mesaj No:3
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4517
Beğendi:6113
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Mesele uygulamalr değil aslında mesele onun ne amaçla kullanıldığında. Bir nevi insanın içindeki basdırdıkları ortaya çıkarıyor o mecralar bir kaç yıl önce okumuşdum büyük şirketler iş için başvuranların sosyal medyalarını takibe alıyorlarmış. Çokda isabetli fikir , sosyal medyalar insanların beyinlerinde kalplerinde ne varsa meydana çıkmasına sebeb oluyor.bu arada IQ leride ortaya çıkmış oluyor teknoloji zarsrlı değil biziz onlrı o hale getiren

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 19 Mart 2023, 17:10   Mesaj No:4
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:

Alnı secdeli teyzeleri, gözü nurlu, Kuranlı dedeleri tiktok denilen uygulamayla şebeğe dòndürdüler. Hoşlarına gitti eline telini alan kendi videosunu yapiyor. Eşler birlkte burdan paylaşımlar yapıyor kim izliyor dalgasındalar. Film replikleri, şovlar ne bileyim sefil bir alan. Ençok onlara üzülüyorum.

1 ay gündüz programlarına maruz kaldim. Aşkı memnu 40 kalıp sabunla yıkanmış. Cinayet, aldatma, boşanma, evden kaçmlar hepsini bir yerden sonra tahlil etmeye başladım.Herkes birbirinin akrabası. Hepsinin ortak paydası; tiktok yayınları, oralardan gizli sohbetler, uyusturucu kullanımı, aldatmalar, kiskanan katil kocalar, sefil çocuklar bütün kötülüklerin anası adeta.

Bu kadar ciddiyetsiz olunca bağsız başsız bir yer herhalde diyorum. Bu yasaklanır başkası gelir. Kullanmayı öğrenseler yetecek.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: