Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mart 2012, 01:30   Mesaj No:56

Esadullah

Medineweb Sadık Üyesi
Esadullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esadullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15316
Üyelik T.: 18 Aralık 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Kayıp bir Kentten
Konular: 143
Beğenildi:280
Beğendi:94
Takdirleri:3260
Takdir Et:
Standart Cevap: 2012 11.haftanın misafiri Esadullah

Esadullah bey efendi(ks) ise hala niçkini yazmasını bilmez,bilenleri dinlemez,başlar tevile.efendim tecvit kuralı imiş de.esed yerine esad seçtim diyor.sin ile sad harfi değiş tokuş tecvit değil arapçanın anasını ağlatan bir değişim.

Buna çok güldüm mısırlı hoca efendi siz hala sin ile sad damısınız, yazdıklarımızı okursanız anlarsınız ama işiniz bu değil sadece kişileri karalamak fırsatınız olursa bir okuyun hem nasıl bir ilme sahipsinizki benim latin harfler ile yazdığım bir Esadullah kelimesini sad diye okudunuz şimdi ne garip plur siz bir nick alıcaksınız ve onu bilinçsizce koyacaksınız hamd olsun biz neyi nasıl okuyacağımızı biliyoruz mısırlı hoca bey ...

Sokağa çık imam hatip lise öğrencisine sor 'esed esad farkını allah ile aynı cümlede' ne manaya gelir öğretir.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama onlarda sizin gibiyse vay halimize mısırlı hoca efendi...

Misafir olmuşsunuz,gelenek gereği soru sorulur ve feyz alınmaya çalışılır.muhteşem dadaş misafirimiz soru sorana edepsiz diyor.defalarca banlandım artık banlanmak istemiyorum.içimden size selamlar yollamayı seçtim.gerçi şeyhleriniz içimide okuyor ya sana haber verir neyseee.herkes deli derdi kabulenmiştim.ama edepsiz kelimesini kdv ötv iade taahutlu....

Siz evvela soru sorun o zaman feyz alırsınız ama yazdıklarınızdan haberiniz bile yok sanırım tekrar tekrar bir okuyun bakalım anlayacakmısınız mısırlı kardeş, Siz başka tellerden çalıyorsunuz mısırlı kardeş efsahibi iseniz gelen misafire hakaret değil saygı sunmanız lazım, bizde misafir küfürde etse eyvallah denir bunu yapan efsahibi olursa onada edepsiz denir.Edeb kelimesine neden bu kadar takıldınız onuda anlamadım delilik veli eder ama edeb olmazsa değer de olmaz mısırlı hoca kardeş...