Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mayıs 2012, 00:30   Mesaj No:1

Yitiksevda

Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Zalimlerin iktidarı her daim Cahillerin Omuzlarında hayat bulur./ Mevlüt Hönül

Zalimlerin iktidarı her daim Cahillerin Omuzlarında hayat bulur./ Mevlüt Hönül

Kendi Yalanları İle Allah’a İftira Eden Zalimler.

İmam Humeyni’nin Şu Çağrısı Zalimlere ve Yardakçılarına karşı ayaklanmaya bir çağrı niteliğindedir.

Ey Dünya Mustaz’afları!
Ey Müslümanlar!
Ayağa Kalkınız
Kendi Haklarınızı geri alınız
Süper güçler ve onların
Kuklalarının propaganda
Yaygaralarından korkmayınız
Tüm Emeklerinizi
Sizin ve Aziz İslam’ın
Düşmanlarına takdim eden
Şu cinayetkar idarecileri
Kendi Ülkenizden Dışarı atınız!

İmam Humeyni (r.a)

Zalim güçleri ayakta tutmak adına Allah’a iftira atmaktan çekinmeyen sözde Alim gerçekte ise Zalim olanlar. Bugün ülkemizde kendi şarlatanlıklarını zalimliklerini Şirklerini kendi anlayışları ile boyayarak din olarak satmakta ve bu Zalimliklerine de İslam’ın temsilcileri biziz diyebilmektedirler.

Ve men azlemu mimmeniftera alellahi keziben ev kezzebe bi ayatih, innehu la yuflihuz zalimûn.

Kendi uyduruğu yalanları Allaha yakıştırandan veya Onun mesajlarını yalanlayanlardan daha zalim kim olabilir? Şüphe yok ki, böyle zalimler mutluluğa asla ulaşamazlar:
(En’am-21)

Efendi Hazretleri! beni çağırttı Şöyle dedi:

‘’Ahmed sen hakkında Evliyaullaha müracaat ettirdim. Fakat bu iş hepsini aşınca Bizzat Allah’u Teâlâ tecelli buyurarak. Ahmed’i bana bırakın onun işlerini ben hususi yönetiyorum ona kimseyi dokundurmayın buyurdu.
Ve men azlemu mimmeniftera 'alellahilkezibe ve huve yud'a ilel'islam, vallahu la yehdilkavmezzalimîn.

(Yalnızca) Allah'a teslim olması istendiği halde Allah(ın mesajı) hakkında (böyle) yalanlar uydurandan daha zalim kim olabilir? Ama Allah zalim halka rehberliğini bağışlamaz.
(Saff-7)

Tecelli: Görünmek, açığa çıkmak, zahir olmak.

Sayın pek muhterem hz efendileri Ölülere müracaat etmesi sonucunda netice alamayınca Bizzat Allah azze ve Celle Efendi hazaratlarının yatmış olduğu istiharesinde Ahmedi bana bırakın onun işleri ile bizzat ben ilgileniyorum demiş!

Bu sapkınlığa Şahit tutmayıda Unutmayan Mahmud İstihareci Mehmet ve Şevket bey efendileride referans olarak gösteriyor Bu isimlerini verdiğim şahısları Kabirlere gönderip onay almış!!!

Musa (a.s) Allah’I görmek istediğinde Allah azze ve celle ‘’asla göremezsin’’ hitabı ve dağa tecellisi ayet ile sabittir. Resulünün talebini geri çevirmeyen Allah’ın dağa tecellisinin mahiyetine yine Allah bilir.

Taifte taşlanan, Uhudda dişi kırılan, huneynde yalnız bırakılan Allah resulünün sıkıntılı, meşakkatli anlarında tecelli etmeyen Allah kendisine ve Resulüne iftira atmayı din olarak satan bey efendilerin üzülmemesi adına tecelli ediyor ve bizzat ilgileneceğini buyuruyormuş!

Ve artık bundan sonra kim Allah hakkında yalan uydurursa işte onlar zalimlerdir!
(Ali İmran-94)

Tasavvuf zırvalarının sunucusu Cüppeli Efendi Videolarında diyor ki:

Allah resulü Muhammed’e ayetleri kendisi indiriyor. Cüppeli bey Burada Muhammedi Allah Allah’ı da Muhammed yapıyor Bu Küfür değilse nedir?

Vahdetul Vücud Sapkınlığının Hinduizm Panteizimden ne farkı var?

Bütün diriler hayatını Allah Resulü Muhammed’den alıyormuş?

Ölüm Meleği efendisine gelmiş lakin efendisi şimdi git dediğinde gidiyormuş?

Şirk ve Küfürde Mekke Müşriklerini sollayan bu anlayışı kutsayanlar bu Şirklere ortak olduklarını ne zaman görecekler?

Kur’ani Kerimde Allah’a ortak koşanlar, onun İlahlığında ve hükmünde ortaklıkları bulunduğunu sananların zalim oldukları bildirilmektedir. Allah’a şirk koşmak onun emirlerine karşı çıkmak, ayetlerini yalanlamak Allah’a kendi uydurduklarını yamamaya çalışmak zulümdür zalimliktir.

Kendi yalanlarını Allaha yakıştıran kimselerden daha zalim kim olabilir? (Hesap Gününde) böyleleri Rablerinin huzuruna çıkarıldıklarında (kendilerine karşı) tanıklığa çağırılanlar (onlar için): "Rableri hakkında yalan söyleyen kimseler işte bunlardı!" diyecekler. Unutmayın, Allahın laneti zalimlere yöneltilmiştir,
(Hud-18)

Kendi asılsız uydurmalarını Allaha yakıştıran ya da Allahın ayetlerini yalanlamaya kalkışan kimselerden daha zalim kim olabilir? Onlara (hayatta) nasip olarak her ne ki yazılmışsa kendilerini bulacaktır; ta ki, canlarını almak için elçilerimiz gelip (de) onlara: "Hani, nerde Allahtan başka çağırıp durduğunuz varlıklar?" deyinceye kadar. Ve (günahkarlar): "Bizi yüzüstü bıraktılar!" diye karşılık verecekler ve (böylece), hakkı inkar eden kimseler oldukları konusunda kendi aleyhlerine tanıklık etmiş olacaklar.
(A’raf-37)

Bu tür söylemler kimden olursa olsun ne adına yapılırsa yapılsın. Zalimliktir, şarlatanlıktır Allah’a karşı haddini aşmadır. Bu ve benzeri anlayışları açıkça reddeden İlahi kelamı devre dışı bırakanlara Kur’an açıkça meydan okumakta onun hakikatini örtmeğe çalışanlarda Zalim ismini vermektedir:

MEVLÜT HÖNÜL
MALAZGİRT

www.medineweb.net

-İmam Ali- (a.s)

Konu Sahibi Yitiksevda 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Akılsız Bedenler Makale ve Köşe Yazıları Medine-web 1 2059 20Haziran 2017 00:11
Kibir hastalığı / mevlüt hönül Makale ve Köşe Yazıları Yitiksevda 0 2060 24 Mayıs 2016 16:24
Hainler! – Dokuzlu Çete ve Karakter(siz)leri /... Makale ve Köşe Yazıları İslaminesil 1 1822 19 Mayıs 2016 22:06
Çocuk İstismarı ve Ensest – Modern Lût Toplumu /... Makale ve Köşe Yazıları İslaminesil 1 1850 19 Mayıs 2016 22:02
Vicdanla Cüzdan Arasında / MEVLÜT HÖNÜL Makale ve Köşe Yazıları Yitiksevda 0 1774 19 Mayıs 2016 21:59