Konu Başlıkları: bu müslümanlık nerede ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2012, 19:20   Mesaj No:1

Mahru

Medineweb Usta Üyesi
Mahru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mahru isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22196
Üyelik T.: 30 Kasım 2012
Arkadaşları:8
Konular: 18
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:60
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart bu müslümanlık nerede ?

bu müslümanlık nerede ?

gördüğüm ve duyduğum herkez müslümanım diyor . Müslümanmış yüreyim öğle diyor. Ozman soruyorum bu müslümnlık nerde cihat anlayışına ne oldu söyleyin? nerdesiniz çünkü ben göremiyorum. Susun ve dinleyin birkerecik bile olsa hakkı savunamayan müslümanmı olur. Somalide binlerce müslüman din kardeşlerimiz ölüyor evet biliyorum bir çok yardım gitti ama yeterlimi? Ya FİLİSTİN söyleyin kim durdurdu soruyorum size bin tane müslüman olmayan insanları toplasam ve aralarına müslümanım diyen genç kız yada erkeyi koysam kim onun hangi dinde olduğnu nasıl anlar. Hani müslümandın neden müzlümanlığın gözükmüyor. ? onun yüreyi temizmiş sorsan öğle der . SEn nerden biliyorsun ey cahil gözleri kör betdah olmuş, helak olmuş yaşayan ölü .Gerçek ölü dahi senden daha temiz kokuyor. Nefisinin kölesi olmuşlar kim dur diyor bu zulme . YAda başka yrden örnekler sorayım ben müzlimanım diynelere : Müslümanlık bölük bölükmü ayrımı bu müslümanlığın temeli birlik deiğilmi ? neden söyleyin aklım almıyor neden hala bu konumdasınız anlamıyorum neden aynı onlar gibisiniz anlatın cevap verin içiniz acımıyormu ? çıplaklık onlar için medeniyetse müslümanlıkta örtündükçe hayır yokmu bu haliniz ne bu suç değilmi ? anlatın yalvarırım anlatın öğrenmem gerek neden bu haldyiz . Neden derslerimde ECdadımı bana karalıyorlar neden TV yonlarda bana geçmişimi iğrenç sahnelerle gösteriyorlar bu milletin aklı yokmu sizin iradeniz yok mu ? kimsiniz? hangi taraftasınız? biz müslüman deyilmiyiz ? neden söyleyin bu nefesimi kesen öğle ölmemizi arzulayan dinsizlerin peşindeler . TEK BİLMEK İSTEDİĞİM BU MÜSLÜMANLIK NEREDE VE NEDEN HALA BU VAZİYETTELER..... ?
suçum bilemekse eyer bana öğretmeyene sorun
suçum görmemekse eyer gözüme perde çekenlere sorun
çıplaklıksa medeniyet
hayvanlar bizden daha mı medeni bunu anlattın
anlatın , anlatın hakkı
susmayın yldzlar sönüyor
yetmedimi bu denli sessizlik
yetmedimi akan kanlar
yetmedimi yabancnın kardeşmizi öldürmesi
bide biz öldürüyoruz...
yetmedimi hergün dinlediğimiz
ruhumuzu öldüren yabancı müzik
kalpler kara yüzlr ondan kara,
gözlerm anca bu kadar görüyor
ey susan ve gören
görpte susmuşsan eyer
iki elim iki yakanda
TA iki cihanda ....

Konu Sahibi Mahru 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Yüreğimden izler... Makale ve Köşe Yazıları Mahru 8 1832 15 Kasım 2013 20:43
Varsın! Peki Sorgulayan mısın? Makale ve Köşe Yazıları Mahru 1 1550 05Haziran 2013 21:31
İştah Açıcı Ama Zehirli Serbest Kürsü Tuba_ 13 7142 02 Mart 2013 18:34
En Sevdiğiniz Canlılar :) Anket'ler-Röportaj'lar Mahru 5 2037 28 Şubat 2013 22:04
Bir Baba Aileyi Geçindiriyor Serbest Kürsü Mahru 8 1897 24 Şubat 2013 21:23