Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Aralık 2016, 18:44   Mesaj No:3

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11849
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:

Kaç hazan nâmesi dinledi ruhum ve kaç hazan bestesi dolandı dilime… İftirakla harap gönlüme kaç hazan düşü can verdi? Son hazanda kurduğum düş kaç kez canımı aldı?… Ve bir yağmur ancak bu kadar can yakardı…

Pencereden düşen son nazarlar mıdır?... Var mıdır nasipte bir daha kavuşmak hazana?...Düşünür titrerim… Ömürümün terennümü hazan son baharım olsun dilerim…

Kefaret olur mu şerha şerha olmuş ruhumun bir hazan yağmurunda halecanı? Telafisi var mıdır yokluğunun ve boşluğunu ne doldurur?... Kefaret olur mu gözyaşlarımız birlikte günahlarımıza?... Şafak vakti yakarışlarımız affımız olur mu?... Ve olur mu bir ağyar merhem yaralarımıza?...

Kim bilir belki de son baharımdır sevgili!... Gözlerine düşen son nazarımdır, son gülüşüm belki, belki de son kez dolmuştur gözlerim gözlerinde…

Hatrına gözlerinin gözlerimi ağyara mühürledim… Ve bir hazan vakti gönlüne sürgün edildim…

Ya alsın bu hazan beni ya koysun ömrüme seni… Dilerim… Binbir güzel ismi hatrına, siyah örtü, yedi kandil hatrına böylece dilerim...

Allah razı olsun,forumun dertli,hüzünlü,kederli,içli paylaşımcısı

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~