Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mart 2022, 00:23   Mesaj No:1

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Atma- Kendin Yap Vazo Tasarımları #dıy

Atma- Kendin Yap Vazo Tasarımları #dıy

Kendin Yap konseptli benim hurdacılik dediğim hobi vazo işlerini paylaşayım sizlerle.
Belki yapmak istersiniz.
Fikir olsun.
Bitireli çok oldu ama içime sinmeyen yerler vardı. Git gel tamamladım..

Ev halkının ilk görüşte " iyi değil, ne yaşıyor acaba?" dedikleri sonra gòrduklerine inanamadıkları, yapılışına şahit olmasalar kesinlikle "yok yaaaa" diyecekleri vazoların yapımı ve aşamaları...

İlk çalışmamızın ismi

1.BANA Sakın TENEKE DEME isimli UZUN VAZO YAPIMI[emoji28]

Gerekli malzemeler: Salça konserve zeytin tenekeleri. Silikon tabanca, jüt ip, boya.

Teneke arkadaşların alt kısımlarını kesip çıkarın. Çok zorlandım. Tornavida ve çekiç kullandım. Varsa konserve açacağı baya kolaylik. Silikon tabancayla birbirine yapıştırın. Sonra sungerle pat pat yöntemiyle siyah boyayla boyayın. Silikon tabancayla her yerine sık şekilde yatay efektler verecek şekilde silikonlayın. Üzerini tekrar süngerle boyayın. Ben birini boyadım küçüğü boyamadim. Daha hoşuma gitti. Üzerine jüt veya halat iple boğum yerlerinden sarın. Boyayın üzerine yaldızlı boya darbeleri atın. Son olarak vernikleyin. Sprey, su bazli vernik veya normal. Hangisi ucuzsa ve elinizde varsa[emoji4]

Beğeneceğiniz içine saçaklı sarkaçlı, kuru, yapay, dal budak koyabileceginiz dekoratif uzun vazonuz hazır. Küçük saksilarda çok güzel oturuyor içine [emoji106]

Bir hatırlatma: Silikonla yaptığım efektleri ip bağlayacağıniz noktalara uygulamayin. İpler muntazam sarılmiyor. Aralarda boşluklar oluşabiliyor. Beni rahatsız etmedi. Aklınızda bulunsun...

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 78 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 65 08 Nisan 2024 17:02
Başörtülü Bacıma Ters Kelepçe İslami Haberler Mihrinaz 1 46 08 Nisan 2024 03:17
Merhemet Duyğusu Sende Yoxdursa Şiirler ve Şairler Mihrinaz 0 69 05 Nisan 2024 15:20
Gazze Perdenin Yırtıldığı Yer Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 0 66 01 Nisan 2024 03:25