Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mayıs 2022, 17:19   Mesaj No:5

Kara Kartal

Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3256
Beğendi:3721
Takdirleri:26098
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

En basiti emekli ikramiyesinin üstüne biraz para eklenir ev alınırdı ve bunu herkes yapardı.şimdi ???

5 yıl önce aldığın ev satmaya kalksan 2 milyon. Peki yerine 5 ev alabiliyormusun Hayır. Evinizin arabanızın değeri artmıyor. Alım gücü roket hızıyla düşüyor. Kimse sattığını yerine koyamıyor. Kimse evimin değeri 2 milyon diye sevinmesin. Satsın yerine koyabiliyormu baksın. Arabami 250 binden sattım diyen sevinmesin yerine koyabiliyormu bi baksın. 2 milyonluk eve pesinat yapabiliyormu bir baksın. Gelde akrabaya anlat bunu. Oh oh evimin değeri 2 milyon diye seviniyor.

Abla aman ev sahibin uyanmasın Yaparmı yapar. Biz kiralara bir düzenleme yapılsın fahiş fiyatlar aşağı çekilsin diye beklerken adam bir konuştu ev fiyatları 500 bin birden arttı. Halkına düşman oldular. Bu nasıl iş.
Ha yarın çıkar bankalara talimat verdim ev sahipleriyle görüştüm mütahitlere göz kırptım fiyatlar aşağı çekilecek der gövde gösterisi yaparlar. Ağam eğlenir bizle. Bakalım bu müjdeli paketten kimler yararlanacak bakalim