Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2022, 08:46   Mesaj No:9

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4526
Beğendi:6115
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Kriz falan yaşamiyoruz kriz geçer sistemli bir şekilde fakirlesiyoruz nasıl geçen seneyi ariyorsak bu günleri de arayacağız :( zengin iyice z nginlsiyor Orta olanlar geriliyor zamanın acıyarak kucak acdigimiz Suriyeliler bizi bizim yerimizde istemeyecekler ben İstanbul'dayım başakşehir ilçesinde Suriyeliler hatırı sayılır konut edinmisler ve Türklere kiraya vermiyorlar ! Konut satışlarına bakdiginizda satışlar hep yabancı uyruklular adamlar dolar zengini biz fakirlesdikce onlar zenginlsiyor benim gariban vatandaşimda ev sahibi olmak için yıllarca kredi ödesin yaşamaya hakkı yok konfor sahibi asla olamaz zaruri ihtiyaçlarını karşılamak yeterli! Olacakları söyleyeyim yüksek oranda göç başlayacak büyük sehirlerden kendi topraklarına dönecek bir kısim bir kısımda hani Suriyeliler bir kaç aile beraber oturuyordu ya.. işte bir kısımda o şekilde yaşamak zorunda kalacak. Şu yaşadıklarımız ilerde belgesel olacak inanın..herkes kendi parasının doktoru olacak başka türlü olmaz, insanları öyle cahileştirdilerki en ilimlisi bile kanmış durumda nemi yapacagiz arasdiragiz paramızı nasıl yönetiriz sistemin dışına nasıl çıkarız bir şeyi herkes yapıyorsa ve normal gibi görünüyor da tersini yapmak lazım ben bunu öğrendim .

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....