Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13Haziran 2023, 21:37   Mesaj No:1

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11876
Beğendi:8995
Takdirleri:26381
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Gökkuşağı Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmadı [emoji304]

Gökkuşağı Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmadı [emoji304]

Maalesef eşcinsel yaşamı tercih edenler ile LGBT oluşumunun aynı şey olduğunu sanıyorsunuz. LGBT o yaşam tarzını dayatan, aksini savunanı her platformda türlü yollarla sindiren küresel bir yapı. Anayasa bunu mu garanti altına alıyor?

Gökkuşağı Allah'ın yarattığı tabiatın güzelliklerindendir ancak kötüye kullanımı söz konusu olduğu için çocuklarıma gökkuşağı renklerinde bir elbise de oyuncak da almıyorum.Unisex kıyafetler almıyorum. Aslında herkes bu konuda tepkisini koymalı. Bu Bakanlıktan ümit yok maalesef.

Yüzyıllardır bu topraklarda genelevler ve hayat kadınları var. Buna rağmen 10 yılda LGBT'ninki kadar tehlikeli olamadı.Bunun sebebi birincisinin hedef kitlesi yetişkinlerken ikincisinin hedef kitlesi çocuk ve gençler. Asıl tehlike tam da burada başlıyor.

E.Kaya

Gökkuşağının birbirinden güzel renklerini kurban ettik şu rezilliğe. Rahat bıraksınlar şu güzelim gökkuşağını.
Benim bedenim
Benim cinsiyetim
Benim hayatım
Özgür kızım
Serbest oğlum
Tehlikesini görün ve normalleştirmeyin.
Başımıza ne geliyorsa normalleştirmekten geliyor.
Yanı başımızda görmek istemiyoruz. Aile bakanlığı aileyi bir görse mi artık:(

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
MedineWeb Forum Motto Satır Arası Birkaç Kelam Mihrinaz 2 50 07 Mayıs 2024 22:34
İsrail Refah'ın Gazze Tarafını Ele Geçirdi İslami Haberler Mihrinaz 1 29 07 Mayıs 2024 20:43
Ne Kullanalım? Yaşam/Kültür/Sanat Mihrinaz 4 67 02 Mayıs 2024 20:16
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 100 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 76 08 Nisan 2024 17:02