Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.KADIN AİLE ÇOCUK.::. > Kadın-Aile-Çocuk > Çocuk Ve Gençlik Eğitimi

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mihrinaz,Açılış Tarihi:  13Haziran 2023 (21:37), Konuya Son Cevap : 15Haziran 2023 (09:47). Konuya 5 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı4Kez Beğenildi
  • 3 Beğenilen Mihrinaz
  • 1 Beğenilen Mihrinaz
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 13Haziran 2023, 21:37   Mesaj No:1
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11847
Beğendi:8990
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Gökkuşağı Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmadı [emoji304]

Gökkuşağı Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmadı [emoji304]

Maalesef eşcinsel yaşamı tercih edenler ile LGBT oluşumunun aynı şey olduğunu sanıyorsunuz. LGBT o yaşam tarzını dayatan, aksini savunanı her platformda türlü yollarla sindiren küresel bir yapı. Anayasa bunu mu garanti altına alıyor?

Gökkuşağı Allah'ın yarattığı tabiatın güzelliklerindendir ancak kötüye kullanımı söz konusu olduğu için çocuklarıma gökkuşağı renklerinde bir elbise de oyuncak da almıyorum.Unisex kıyafetler almıyorum. Aslında herkes bu konuda tepkisini koymalı. Bu Bakanlıktan ümit yok maalesef.

Yüzyıllardır bu topraklarda genelevler ve hayat kadınları var. Buna rağmen 10 yılda LGBT'ninki kadar tehlikeli olamadı.Bunun sebebi birincisinin hedef kitlesi yetişkinlerken ikincisinin hedef kitlesi çocuk ve gençler. Asıl tehlike tam da burada başlıyor.

E.Kaya

Gökkuşağının birbirinden güzel renklerini kurban ettik şu rezilliğe. Rahat bıraksınlar şu güzelim gökkuşağını.
Benim bedenim
Benim cinsiyetim
Benim hayatım
Özgür kızım
Serbest oğlum
Tehlikesini görün ve normalleştirmeyin.
Başımıza ne geliyorsa normalleştirmekten geliyor.
Yanı başımızda görmek istemiyoruz. Aile bakanlığı aileyi bir görse mi artık:(

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 82 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 68 08 Nisan 2024 17:02
Başörtülü Bacıma Ters Kelepçe İslami Haberler Mihrinaz 1 52 08 Nisan 2024 03:17
Merhemet Duyğusu Sende Yoxdursa Şiirler ve Şairler Mihrinaz 0 76 05 Nisan 2024 15:20
Gazze Perdenin Yırtıldığı Yer Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 0 70 01 Nisan 2024 03:25

Alt 13Haziran 2023, 22:56   Mesaj No:2
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3257
Beğendi:3723
Takdirleri:26348
Takdir Et:

Aile bakanlığı bu afiş önceki döneme ait, tedbir almaya devam edicez falan filan demiş.

Tiksindirici ve tehlikeliler gerçekten. Allah korusun gençleri çocukları aileleri
Alt 13Haziran 2023, 23:13   Mesaj No:3
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Önceki dönem derken
İktidarda chp vardı bakan hdp liydi değilmi?😏
Bundan sonrasina bakalım hadi
Kara Kartal beğendi.

Alt 14Haziran 2023, 00:06   Mesaj No:4
Medineweb EDİTÖRÜ
Kara Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Kara Kartal isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 59105
Üyelik T.: 03 Şubat 2018
Arkadaşları:1
Konular: 430
Beğenildi:3257
Beğendi:3723
Takdirleri:26348
Takdir Et:

Alıntı:
Mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Önceki dönem derken
İktidarda chp vardı bakan hdp liydi değilmi?😏
Bundan sonrasina bakalım hadi
Vurdun ve gol oldu başkanım Milletvekilliği ile ödüllendirildi önceki dönem Cehapeli bakan İnşallah görevden alınmaz böyle konuştu diye
Alt 14Haziran 2023, 19:50   Mesaj No:5
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4533
Beğendi:6129
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Said Ercan sosyal medyadan bu haberin asılsız olduğunun açıklamasını şu şekilde yaptı:

Arkadaşlar ciddi bir operasyon var lütfen paylaşanları uyarın
Az önce Okulun yöneticilerine ulaştı, kurucuların ikisi ile de görüştüm çok üzgün ve şaşkınlar,
Zaten haberi ilk okuduğumda “operasyon” olduğunu hissettim kim hangi cesaretle Beykoz gibi bir yerde hem de MEB’e bağlı “cinsiyet değiştirme” programı yapabilir!

Buradaki bayraklı program 27 yıldır yapılan bir program ve arkadaki bayrak gökkuşağı bilmeyenler için söyleyeyim gökkuşağı 7 renk olur, LobiGBT bayrağı ise 6 renk olur, buradaki bayrak 7 renk,

Okul kurucuları köklü bir aile 200 yıllık Beykoz’la ve LobiGBT dayatmasına karşı bir aile, yaşlı emekli öğretmenler zaten öyle bir şeyin içinde olacak insanlar değil

Peki buradaki operasyon ne?
Bu yalan haberle bizi “normalleştirecekler ve tepkiyi ölçecekler” okul töreninden bir resmin üstüne yazı yazıp paylaşarak dezenformasyon yaptılar

Beykoz gibi değerlerine sahip çıkan bir ilçeyi zihinlerde kirletecekler!

Mezuniyet törenleri hep haziran ayında yapılır, bu denk gelmiş bir şey kasıt yok.

Bu okulu ve çocukları paylaşarak, hem öğretmenleri hem öğrenci ve velileri rencide ediyor hakkına giriyorsunuz lütfen çevrenizi uyarın.

Okulun bana gönderdiği açıklama şöyle:

Her öğretim yılı bitiminde çeşitli etkinlikler yaparak yavrularımızın başarılarına sergilemek için kurumca diploma törenleri düzenlenmektedir.

Bu törenler kapalı salonda çeşitli sahne düzenlemeleri yapılarak, sahne süslemelerinde arka fon olarak her sene olduğu gibi gökkuşağı renklerinden derleme yapılmıştır. Her yıl olduğu gibi 11 Haziran 2023 Pazar günü 2022 -2023 eğitim yılı mezuniyet töreni düzenlenmiştir.

Etkinlikten çekilen gökkuşağı ve bitişiğinde Türk Bayrağı olan fotoğrafa bazı ahlak dışı yazılar yazılarak gökkuşağı dekorunu içine Türk Bayrağını da katarak bir grubun bayrağı olarak lanse etmişler. Eğitim kurumumuza iftira ve yalan düzmece birçok sıfatı yakıştırmış kamuoyunu yanıltırken en masum varlıklarımız olan çocuklarımızı kirli propagandalarına alet etmişlerdir.

Bu ahlaksız durumu, gerçekdışı paylaşımları ve yakıştırmaları yapanları nefretle kınıyor, haklarında Cumhuriyet savcılıklarına suç duyurusunda bulunacağımız kamuoyuna bildiririz.
Özel Paşabahçe Anaokulu Yönetimi

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 15Haziran 2023, 09:47   Mesaj No:6
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Tehlikenin adı lgbt. Sapkınlığı, ahlaksızlığı duygusal -romantik cümlelerle mağduriyet ile soslayip ergenlerin önüne sürüyorlar. Çocuklar 3 yaşında youtube kids ile tuhaf kılıklı tiplerle muhatap oluyorlar. Ne var bunda canım denilecek zamanlar değil. Süt bozuldu et koktu. Bunca kokusmuşluğun içine salmayin nesilleri.

Okul eğlenceleri ve mezuniyetleri, belediye konser ve eğlenceleri bunları desteklemesin gözümüze sokmasınlar. Hassas olsunlar, farkında olsunlar.

YouTube kids diye çocuk kanalı var. Bunların propagandasını yapan içeriklerle dolu.Manga, anime karakterler.
Ünlüler, fenomenlerin bunları destekleyen tavırları özellikle ergenleri etkiliyor.
Yüzünü gözünü geçtik cinsiyetini beğenmiyor, cinsiyet degistimeyi ahlâkî bir yozluk, fıtrat sapması değil moda zannediyor.
Gençler sıvı haldeler. Bulundukları kabın şeklini alıyorlar. LÜTFEN ciddiye alın.

Sosyal medyada mağduriyet edebiyatıyla, hak özgürlük, eşitlik , saygı sloganlarıyla sömürü yapıyor destek topluyorlar. Sanırsın yaşam hakları ellerinden alınmış. Kendileri kimsenin hakkına saygı göstermiyor, her türlü saldırıyorlar.

Lut kavmini salt bir cinsel tercihden dolayı helak olduğunu düşünüyorsak yanılıyoruz. Bu ahlaki yozluk tercihse eğer tercihleri onlari şımarık, hayasız, saldırgan, küstah, eşkiya, bozguncu, zalim yapmıştı. Ve başucumuzda duran helak edilen kavimler inanç, tercih, yaşam şekilleri yüzünden değil zulmettikleri için, diğerinin yaşam hakkını elinden aldığı için yok oldular. (Birde bu bakış açısıyla okuyun)

Hatırlayın büyüklerimiz put izlenimi verir diye evlerimize heykel, insan figürleri, resimleri sokmazlardi. Ki puta tapanlara benzemeyelim diye düşünürlerdi. Bu ince ferasetin, prensilerin, İslami değerlerin evlerimize girmesi gerek. Fil figürünü evin baş köşesine sen obje diye koyarken senin bilmediğini o filin başka dinin sembolü olduğunu çocuk biliyor. İzlediği bildiği birşeyi sen normallestirdin. Normalleştirmeyin.... Uyanık olun.

Gökkuşağını amblem, progrm arkası, fon gördiyseniz işkillenin artık. Bu kadar rahat hepimizi bozdu. Gökyüzünde görünce sevin. Sonra bu güzel renkleri propaganda aracı edinenlere lanet edin. Çocuk yetiştiriyorsanız bu kadar rahat ve modern olmayın. Bizim bünyede olmuyor Mevzu pedofili sapkınlığının bile saygı istediği yere vardı.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)