Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Kasım 2023, 07:53   Mesaj No:2

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4539
Beğendi:6148
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Dün sultan ahmette ve 16 ilde toplandı müslümanlar oruç tuttular empati yapmaya çalıştılar Filistinli kardeşlerin durumuna boykotta yapıyoruz şahsım şimdiye dek bu kadar ısrarlı boykot yapmamışdım. Buradaki amaç ses getirmek fiili olarak ancak bu kdarını yapabiliyoruz . Kimse küçümsemesin bu durumu mesela oruç tutup toplanan gruplarda dualar edildi. Topyekün bir şekilde sağcısı solcusu oradaki manevi havayı düşünebiliyormusunuz? Onlara gıpta ettim sonradan haberim oldu. Açıkcası gitmek isterdim. Rabbim dua edin isteyin diyor meydanda ve diğer illerde toplanan kalabalığın amacı kardeşlerinin kurtulması ellerinden sadece bu geliyordu! İzledimizmi bilmiyorum sosyal medyada gördüm galiba tv dede çıkdı 37 gün sonra bebek sağ çıkdı enkazdan Rabbimin verdiğindede vermediğindede var bir hayr derim. Zamanında 400 sene bizimdi oralar benim anladığım türkiye oraya asker sokmaya çalışıyor ,boş durmuyor anldığım diplomasi çok farklı bir şey benim aklım ermiyor açıkcası Arabistana bakınca adamlar eğlence peşinde elimden gelen dua etmek boykot etmek.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....