Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Aralık 2008, 12:06   Mesaj No:6

melis

Medineweb Paylaşımcı Üyesi
Durumu:melis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2229
Üyelik T.: 11Haziran 2008
Arkadaşları:0
Konular: 59
Beğenildi:6
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cvp: Sanal ortam ve Real ortam hakkinda...

Alıntı:
Abdulbakii Üyemizden Alıntı
Ve bu yüzden bütün bayanların forumda sadece bayanlar bölümünü kullanmasını istiyoruz

siz sadece bayanlar bölümünde yazın, özel mesaj almayıda kapatın, fitnenin önü kesilir

haklısınız.....
bunları hepimiz çok da iyi biliyorduk ama hayatta geçirmekte lakayt davranıyoruz nednese.
bildiğimiz şeylerin işimize geldiği gibi ufak tefek avuntularla yanlışına devam edebiliyoruz.
bu yazıyı okumadan öncede böyle düşünüyordum ama nefsim bi dürtü daha istiyormuş.
aynen ölüme cehenneme inandığımız halde günah işlememize benziyor.yani doğruyu bildiğimiz halde yanlışa devam etmek....
herhangi bi dini sohbette bizi uyaran konuları duyduğumuz anda bir süre kendimize çeki düzen verip sonra eski hayatımıza yavaş yavaş dönmemiz gibi....
umarım öyle olmaz........
karar verdim bundan sonra sadece yararlı başlıklar açıp geri çekilececeğim.yorumumu da sadece bayan arkadaşlarımızın başlıklarına yazacağım veya onların yazılarına yazacağım.bi yerde artık durmak gerek.hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum.benle aynı fikri paylaşmayan arkadaşlarımızda olacak elbette, yada işine gelmeyenler.....onlara her koyun kendi bacağından asılacak diyorum.ve artık kendimi bu forumun sohbet ortamlarından geri çekiyorum.selametle......