Konu Başlıkları: Herkesin Alacağı Çok Ders Var
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Nisan 2009, 19:12   Mesaj No:3

NUR

Medineweb Emekdarı
Durumu:NUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 127
Üyelik T.: 10 Eylül 2007
Arkadaşları:4
Konular: 527
Beğenildi:30
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart RE: Herkesin Alacağı Çok Ders Var

sayın hasannasrallah abi, senin paylaştığını görseydim yorumumu oraya yapardım, ( kusura bakma..)

Bu yazıyı okuyunca bende çok etkilendim.Bunun sebebi ise kendisine futbol münakaşalarında rastladığım, dini duyarlılığı var mı yok mu tam olarak bilmediğim , bu konuyla/kutlu doğumla ne alaka diyebileceğim bir insanın duyarlılığı...

Kendisi alim geçinen, lüx , sefa içerisinde yaşayan, ''müslümana her şeyin en güzeli haktır '' söylemiyle israf içerisinde yaşayan kimselere bakınca nebevi tavrın asilliği karşıısnda hayrete düşüyor insan...

Şimdi hangi yönetici, hangi üst düzey devletbaşkanı, hangi mevki- makam sahibi çıkıp - Ben kuru ekmek yiyen kadının oğluyum diyebilir?Bizimkiler az bir mevkiye gelir gelmez, ''sen benim kim olduğumu biliyo musun'' teranereleriyle caka satarlar.

O peygamber ki, krallar saraylarında hüküm sürerken hasırın üzee uyuyan, o peygamber ki, bir topuma girdiğinde protokol yeri seçmeyip, en münasip bir yere oturan, o peygamber ki büyük küçük demeden çocuklara selam veren..

Selam olsun o kutlu peygambere!