Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLAHİYAT-ÖNLİSANS -AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ.::. > İlahiyat Öğrencileri İçin Genel Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi EyMeN&TaLhA,Açılış Tarihi:  18 Nisan 2013 (19:08), Konuya Son Cevap : 18 Nisan 2013 (22:04). Konuya 4 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 18 Nisan 2013, 19:08   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
Durumu:EyMeN&TaLhA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21422
Üyelik T.: 08 Kasım 2012
Arkadaşları:36
Konular: 784
Beğenildi:131
Beğendi:34
Takdirleri:141
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Açıköğretim'de yeni bir dönem başlıyor

Açıköğretim'de yeni bir dönem başlıyor

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın açıkladı...

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, üç yıl sonra kağıda dayalı kitap uygulamalarına son vererek, kitapların tamamını elektronik etkileşimli kitap haline dönüştürmeyi hedeflediklerini kaydetti.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Büroları Hizmet İçi Eğitim Programı, Antalya’da düzenlendi. Özkaymak Falez Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın ile yurtiçi ve yurtdışındaki açıköğretim bürosu çalışanı 500 kişi katıldı. İki bölüm halinde gerçekleştirilen toplantının ikinci etabında konuşan Rektör Aydın, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nin bu yıl 30’uncu yılını kutladığını hatırlattı.

Rektör Aydın, Anadolu Üniversitesi’nin aktif ve pasif 2 milyonun üzerindeki öğrenci sayısıyla 30 ülkede eğitim veren bir üniversite olduğunu kaydetti. Anadolu Üniversitesi’nin yurtiçi ve yurtdışında toplam 110 ofisi bulunduğunu aktaran Rektör Aydın, toplantıda ofis görevlileri ile öğretim elemanlarının bir araya geldiğini dile getirdi. Rektör Aydın, eğitim toplantısında eğitim sistemindeki yeni uygulamaları anlatarak, öğrencilere daha kaliteli eğitim hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi.

Anadolu Üniversitesi’nin eğitim sürecinde Türkiye ve dünyaya örnek olacak elektronik dönüşüm seferberliği başlattığını anlatan Rektör Aydın, şöyle konuştu:

"Bu seferberlik kapsamında e-öğrenme ortamları bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak yenilenerek, danışmanlık hizmetleri internet üzerinden kapsamlı bir şekilde verilmeye başladı. Kitapların tamamı elektronik etkileşimli kitap haline getiriliyor. Kağıda dayalı kitap uygulamalarına son vermeyi hedefliyoruz. Üç yıl içerisinde aşama aşama kitaba dayalı eğitim sistemini bitirerek, internet ortamından kitaplara geçeğiz. Kitapların tamamı internet ortamına yükleniyor. Öğrencilerimiz de kağıt kitap yerine elektronik ortamdan eğitim kitaplarını takip edebilecek."

alıntıdır
Habertürk

Konu Sahibi EyMeN&TaLhA 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
ATAUZEM 4.sınıf 2014 bahar dönemi bütünleme... Erzurum Atatürk İlitam EyMeN&TaLhA 0 5987 14 Temmuz 2015 13:14
ATAUZEM 4.sınıf 2014 bahar dönemi bütünleme... Erzurum Atatürk İlitam EyMeN&TaLhA 0 4056 14 Temmuz 2015 13:06
ATAUZEM 4.sınıf 2014 bahar dönemi bütünleme DİN... Erzurum Atatürk İlitam EyMeN&TaLhA 0 4892 14 Temmuz 2015 13:00
Ramazan-oruç ve çocuğa kazandırdıkları Çocuk ve Aile Sağlığı Mihrinaz 2 2650 14 Temmuz 2015 12:23
çocuk eğitiminde ceza hiç mi olmamalı? Çocuk ve Aile Sağlığı EyMeN&TaLhA 0 2342 14 Temmuz 2015 12:03

Alt 18 Nisan 2013, 19:37   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
Tuba_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Tuba_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20781
Üyelik T.: 10 Ekim 2012
Arkadaşları:13
Konular: 73
Beğenildi:17
Beğendi:6
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Açıköğretim'de yeni bir dönem başlıyor

biz bitirmiş oluruz heralde kitapsız üniversite hiç bana göre değil
Alt 18 Nisan 2013, 19:48   Mesaj No:3
Medineweb Usta Üyesi
Asilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Asilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16419
Üyelik T.: 27 Ocak 2012
Arkadaşları:7
Memleket:Bursa
Konular: 4
Beğenildi:27
Beğendi:23
Takdir Et:

Bende kitapsız çalışamayanlardanım. Ve inşallah bende bitirmiş olacağım.

A.Genç
Alt 18 Nisan 2013, 20:15   Mesaj No:4
Medineweb Sadık Üyesi
muuskem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:muuskem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21263
Üyelik T.: 02 Kasım 2012
Arkadaşları:9
Memleket:-
Konular: 38
Beğenildi:32
Takdir Et:

Alıntı:
Tuba_ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
biz bitirmiş oluruz heralde kitapsız üniversite hiç bana göre değil
ins.ne güzel konuşuyorsunuz...
Alt 18 Nisan 2013, 22:04   Mesaj No:5
Medineweb Emekdarı
Tuba_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Tuba_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20781
Üyelik T.: 10 Ekim 2012
Arkadaşları:13
Konular: 73
Beğenildi:17
Takdir Et:

Alıntı:
muuskem Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ins.ne güzel konuşuyorsunuz...
dua niyetine hocam

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: