Medineweb Forum/Huzur Adresi

Medineweb Forum/Huzur Adresi (https://www.forum.medineweb.net/)
-   İslami Rüya Tabirleri (https://www.forum.medineweb.net/739-islami-ruya-tabirleri)
-   -   Medineweb'de Rüyaların Dili.. (https://www.forum.medineweb.net/islami-ruya-tabirleri/32666-medinewebde-ruyalarin-dili.html)

su damlası 12 Aralık 2015 19:32

Medineweb'de Rüyaların Dili..

Selamün Aleyküm "Medineweb"Ailesi...

Bu bölümde Arkadaşlar Elimizden geldiğince Rüyalarımızın Tabirlerine bakacağız..

Katılımlarınızı Bekliyoruz inşaALLAH..

Esma_Nur 18 Ocak 2016 14:42

Cevap: Medineweb'de Rüyaların Dili..

A.s ilk rüya yorumun bana gelsin editörüm :) Rüyada sinek görmek nedir?

su damlası 18 Ocak 2016 19:20

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 395828)
A.s ilk rüya yorumun bana gelsin editörüm :) Rüyada sinek görmek nedir?

Hoşgeldin Başeditörüm sayfama ..
Rüyanızı hayra yoralım Hayr olsun inşaALLAH..

Rüyada sinek görmek Rabbinin kudretini tefekkür edip müşahede etmek, tevbe ve istiğfara delalet eder.

Esma_Nur 18 Ocak 2016 20:09

Alıntı:

su damlası Üyemizden Alıntı (Mesaj 395855)
Hoşgeldin Başeditörüm sayfama ..
Rüyanızı hayra yoralım Hayr olsun inşaALLAH..

Rüyada sinek görmek Rabbinin kudretini tefekkür edip müşahede etmek, tevbe ve istiğfara delalet eder.

ArO* editörüm

nurşen35 20 Nisan 2018 21:47

Hiç kimse rüya görmüyor mu.. Ya da rüyalar hatırlanamıyor..(:

Ben de rüyamın tabirini isterim müsadenizle...c*

Simsiyah, parlak yatak çarşafı gördüm....
Kumaşı ipek diye hatırlıyorum .
Rüyamı tabir ederseniz sevinirim..c* (:

nurşen35 16Haziran 2018 13:08

Anlaşılan kimse rüya görmüyor (::)

Mihrinaz 17Haziran 2018 00:24

Alıntı:

nurşen35 Üyemizden Alıntı (Mesaj 420555)
Anlaşılan kimse rüya görmüyor (::)

Bir de hatırlasam :)düssünceli000drtttuyuynd/us//un

mehmet akif2 18Haziran 2018 13:03

eskiden ben de rüya görsem anlamı ne diye araştırırdım

kötü ise hayır olsun rüyanın kötüsünden sana sığınırım diyorum

yorgunluk daha çok olduğu için belki deliksiz uyuyorum çoğu kez :)))))))))

mehmet akif2 18Haziran 2018 13:04

dün akşam patlıcan gördüm ben de

çiğ halde

hayır olsun inşallah :)

su damlası 18Haziran 2018 13:59

Alıntı:

mehmet akif2 Üyemizden Alıntı (Mesaj 420594)
dün akşam patlıcan gördüm ben de

çiğ halde

hayır olsun inşallah :)

Hayr olsun .Hayra çıkarsın Rabbim...

Rüyada patlıcan görmek başarı, itibar ve saygınlık anlamına gelirken aynı zamanda sıkıntı, zorluk ve üzüntü anlamına gelir. Bazı rüya tabircileri rüyada patlıcan görmenin kişinin insanlar üzerindeki iyi düşüncelerinin, olumsuz yönde değişmesine işaret ettiğini söyler. Rüyada patlıcan yediğini gören kişi yasal izinler alarak resmi bir iş yapacak demektir.

Allahın kulu_ 18Haziran 2018 14:07

Bende dün akşam ruyamda hayr olsun koydeyim bugday biciyorum.ve buğdayın arasından yılanları kovsun diye ilaç döktüm fakat elimle bi tanesini yakaladım ve öldürdüm yılanı görüp aniden yakalamam reflex olarak muthisti

su damlası 18Haziran 2018 15:19

Alıntı:

Allahın kulu_ Üyemizden Alıntı (Mesaj 420596)
Bende dün akşam ruyamda hayr olsun koydeyim bugday biciyorum.ve buğdayın arasından yılanları kovsun diye ilaç döktüm fakat elimle bi tanesini yakaladım ve öldürdüm yılanı görüp aniden yakalamam reflex olarak muthisti

Hayr olsun canom..

Rüyada yılan Öldürmek düşman ve rakipleriniz üzerine galip gelmeye ve zafere ulaşmaya işaret eder. Rüyada yılanı öldürdüğünüzü görmek, girişeceğiniz işte başarıya ulaşacağınza işarettir. Yine rüyada yılanı öldürmek veya kesmek te düşmana karşı zafere yorumlanır. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmek anlamına gelir.

su damlası 20Haziran 2018 13:57

Rüyada Ellerinde Siğil Görmek
Rüyasında ellerinin üzerinde siğil olduğunu gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, işleri ve kazancı artar, evinde bolluk ve bereket olur derler. Bu rüyayı gören kişinin rüyası, hayatının her günün adeta bayram havasında geçeceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi bizide görür elbet (:

Mihrinaz 11 Mart 2019 10:52

Rüyamı su damlasına anlatmaya geldim.)))

Sevgili editim bol atraksiyonlu ekşını yüksek bir rüya anlatayım sana..

Akşam vakti kzımla eve doğru gidiyorum..elinde tabancayla gelişi güzel etrafa ateş eden birini görüyorum ve kızıma isabet edecek diye çok korkuyorum.Dur ihtarlarımı dinlemiyor. Delikanlının dibine kadar gidip tabancasının ucuna parmağımı sokuyorumAğzı-Açık000 Sıkıyosa ateş et diyorum o derece:) gülümseyen000 Şaşırmadım tabi ama çok kızdılar, kovalamaya başladılar o korku ve kovalamacayla sağsalim eve attık kendimizi.)))

Sonrasında bak sonra ne oluyor. Oğlumla dışarı çıkıyorum tedirgin şekilde..Hani rüyada kedi köpek peşine düşer kaçarsınya biz aslandan kaçıyoruz Ağzı-Açık000 Haydeeeegülümseyen000 Apartman kapısını iyi kapatamadığımdan koca aslan girdi binanın içine .) Asansöre binip evin kapısını anahtarla açıp kendimizi eve atışımız. ))) Merdivenlerden yukarı da çıkamaz herhalde deyip bi rahatlama da olmadı değil:))))gülümseyen000 Daha bitmedi dur...Evde bi bebek var..Kucağıma mis kokulu bir bebek aldım. Kimindi bilmem. Zaten bu hengamenin arasında onu sorgulayacak durumumda yoktu..

Sevgili su nedir bu karmakarışık rüyanın tabirisi...Korku komedi aksiyon dram ne ararsan var. Hiç anlamam bu işlerden. Uzmana danışayım, bir tavsiye alayım dedim./cic/ek/ Durumum iyimi? Kaç vakte kadar iyileşirim dersin/cic/ek/cy

su damlası 12 Mart 2019 08:42

Alıntı:

Mihrinaz Üyemizden Alıntı (Mesaj 425796)

Akşam vakti kzımla eve doğru gidiyorum..elinde tabancayla gelişi güzel etrafa ateş eden birini görüyorum ve kızıma isabet edecek diye çok korkuyorum.Dur ihtarlarımı dinlemiyor. Delikanlının dibine kadar gidip tabancasının ucuna parmağımı sokuyorumAğzı-Açık000 Sıkıyosa ateş et diyorum o derece:) gülümseyen000 Şaşırmadım tabi ama çok kızdılar, kovalamaya başladılar o korku ve kovalamacayla sağsalim eve attık kendimizi.)))

Sonrasında bak sonra ne oluyor. Oğlumla dışarı çıkıyorum tedirgin şekilde..Hani rüyada kedi köpek peşine düşer kaçarsınya biz aslandan kaçıyoruz Ağzı-Açık000 Haydeeeegülümseyen000 Apartman kapısını iyi kapatamadığımdan koca aslan girdi binanın içine .) Asansöre binip evin kapısını anahtarla açıp kendimizi eve atışımız. ))) Merdivenlerden yukarı da çıkamaz herhalde deyip bi rahatlama da olmadı değil:))))gülümseyen000 Daha bitmedi dur...Evde bi bebek var..Kucağıma mis kokulu bir bebek aldım. Kimindi bilmem. Zaten bu hengamenin arasında onu sorgulayacak durumumda yoktu..

Sevgili su nedir bu karmakarışık rüyanın tabirisi...Korku komedi aksiyon dram ne ararsan var. Hiç anlamam bu işlerden. Uzmana danışayım, bir tavsiye alayım dedim./cic/ek/ Durumum iyimi? Kaç vakte kadar iyileşirim dersin/cic/ek/cy

Ve aleyküm selam...
Aslında karışık bir rüya değil ,Hayra yoralım hâyr olsun inşaAllah...

Ruyada silah gormeye bakalım önce ;

Rüyada silah görmek; düşmanlar karşısında üstünlük elde etmeye, hastalıklardan uzak bir şekilde sağlıklı yaşamaya, keder ve ızdırap veren durumlardan ise uzaklaşmaya delalet etmektedir. Rüyada silah görmenin başka bir barındırdığı anlam ise; rüya sahibinin zayıflıktan sıyrılarak kudret elde edeceğine aynı zamanda şayet borçları var ise borçlarından en kısa zamanda kurtulacağının alametidir.

Güzelmiş hyyyyy...

Gelelim Aslan görmek ne imiş ;

Rüyada aslan görmek, Devlet başkanı ile tabir edilir.
Rüyada aslanla karşılaşan ve korku duyan bir kimse maceralı sayılan bir işten büyük kazanç sağlayacak ve üstün, önemli biriyle dost olacak anlamına gelir.

Aslandan kaçtigini ve hayvanin kendisini kovalamadigini gören, korku ve endiseden kurtulur, düsmanina üstün gelir.

Çok güzel bence attığın adımda üstün başarı elde edeceksin cicekver Rüya diyip geçmemek lazım nasılda anlatıyo seni can dediğim cicekver

RÜYADA BEBEK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada bebek görmek mutluluk ve neşenin habercisi sayılır. Rüyanızda bebek görmüş olmanız belki size iç sıkıntısı verebilir. Fakat rüyada bebek görmek iyiye yorumlanmakta olup olumsuz düşünmeye gerek yoktur. Şansı simgeleyen bebek ile görülen rüyalar, şanslı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Beklemediğiniz kapılar size açılabilir, gündemde olmayan maddi gelirler ortaya çıkabilir. İçgüdülerinize ve fikirlerinize güvenmelisiniz zira bu dönemde aklınıza gelen fikirler size fayda sağlayacaktır. Gireceğiniz işlerde şansınız yüksek olacaktır.

Bazı durumlarda rüya, bebeğin nasıl görüldüğüne göre farklı şekillerde de tabir olunmaktadır. Örneğin mutlu ve güzel bir bebek feraha ermeye delalet ederken, ağlayan bir bebek içinizdeki pişmanlıkların sembolü olabilir. Aşağıda rüyada bebeğin görülme şekillerine göre, çeşitli tabirler yer almaktadır. Rüyanızda gördüğünüz diğer nesneler ve olaylarla birlikte yorumladığınızda rüyanızın size ne anlatmaya çalıştığını çok daha net anlayabilirsiniz.

Rüyanızda bebek sevdiğinizi görmeniz, alacağınız güzel haberlerin müjdecisidir.

Söylecek söz kalmadı , Ruyayı hâyra çıkaran Rabbime şükürler olsun..cicekver cicekver

Umarım açıklayıcı olmuştur /cic/ek/....
Ruya gördüm nedir diye düşünmeyelim 7638jk4 açıklamalar burda inşaAllah.../cic/ek/

Mihrinaz 12 Mart 2019 08:55

Eskilerin var bi bildiği..Suya anlatın diyolar. Ben damlasına anlattım. Derya deniz yorumladın /cic/ek/
Dilim tutuldu. Bu yorumlar karşısındacicekver
Hayır diyelim Hayır olsun.

Allah razı olsun gelişinizlede, yorumlarınızlada ferahlattınız efenim.
cicekvercicekvercicekver c*c*c*

Esma_Nur 11 Ekim 2019 08:07

Esselaamm bayadır sormamışım:) rüyada yüzümde sivilcemi desem yaramı desem öyle bir şeyler çıkmışdı anlamı nedir?

su damlası 11 Ekim 2019 12:10

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 428683)
Esselaamm bayadır sormamışım:) rüyada yüzümde sivilcemi desem yaramı desem öyle bir şeyler çıkmışdı anlamı nedir?

Ve Aleyküm selam...

Hayır olsun inşaAllah..Hayra yoralım cicekver..

Rüyada Sivilce Sıkmak
Rüyada sivilcesini sıktığını gören kişi, sevdiklerine, ailesine ve yakın çevresine müjdeli bir haber verecek ve onları çok mutlu edecektir. Rüya sahibi sevdikleri ile bir sevincini paylaşacak ve onları da bu mutluluğa dahil etmek isteyecektir.

Rüyada Sivilce Çıkması
Rüyada sivilce çıkması, gerçektekinin aksine çok hayırlı ve güzeldir. Büyük kısmetler, bol para ve bol mülk, sağlığın ve mutluluğun daim olması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için hayatının bir dönüm noktasıdır.

Rüyada Sivilce Koparmak
Rüyada sivilce koparmak kabullenilmesi güç olan şeyleri kabullenip, hayatı ve bu gerçekleri olduğu gibi görmeye delalet eder. Rüya sahibi kabullenmeyi istemediği şeyleri, kafasında kendi yarattığı şekilde düşünmekten artık vazgeçip, onlarla yüzleşip, gerçek halleriyle kabul edecek diye tabir edilir.

Rüyada Sivilce Kanaması
Rüyada sivilcenin kanaması rüya sahibinin hiç beklemediği bir işten, beklemediği anda hayırlı bir haberler alarak, ondan yarar sağlaması anlamına gelir.

Rabbim hayra çıkarsın..Biz para yönünü dileyelim ona çıksın inşaAllah...cicekver

Esma_Nur 11 Ekim 2019 12:37

Sivilceyi koparmadım sıkmadım sadece yüzümde gördüm güzelmiş rüyam o dönüm noktasını yaşarsam size yemek ısmarlıyım :)))) güzellikler sevdiklerinke yaşanırsa tadına doyulmaz tşkler su damlasıc*

Esma_Nur 03 Mayıs 2021 10:26

Selamünaleyküm bende rüyamda çok ama çok sevdiğim aynı zamanda değer verdiğim bir yakınım bana kocaman şefaf bir bidonla gül suyu yolladığını gördüm.. Sadece gül suyu değil bir takım yiyeceklerde vardı anlamı nedir acaba su damlam?

su damlası 03 Mayıs 2021 13:35

Ve Aleyküm selam
Hayirlara vesile olsun insaAllah..

Rüyada gülsuyu görmek, hayırlara yorumlanır. Rüyayı gören kişi hasta ise hastalıktan kurtulacağına ve şifa bulacağına işaret etmektedir..

Rüyada gülsuyu görmenin anlamı, ilim ve irfana yorumlanır. Rüya sahibinin ilim peşinde olan bir kimse olduğuna işaret eder. Bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin yakınlarına fikirler ve öğütler vereceğine, yakın çevresinde takdir edilen, sevilen bir kimse olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin hayırlı işler yapacağı anlamına gelir. Kişinin bu işler sayesinde takdir edileceğine yorumlanır. Rüyada gülsuyu sürdüğünü görmek tartışmaların ve huzursuzlıkların son bulacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulunacağı anlamına gelir.

Rüyan çok güzel (:

Rüya sahibinin rüyasında gülsuyu şişesi görmesi, kişinin hayırlı biri olduğuna yorulur. Rüya sahibinin fakir fukaraya maddi yardımda bulunacağına delalet eder. Rüyada gülsüyü şişesi görmek kişinin çok iyi ve mutlu hissedeceğine, elinde bulunan imkanları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına yorulur. ..

Esma_Nur 03 Mayıs 2021 14:55

İki aydır görmediğim ve konuşmadığım birinden gelince onu ne kadar özlediğimi fark ettim.. Onunlamı alakalı acaba diyede düşünmeden edemedim.. Tabirin için çok tşk ederimc*

su damlası 03 Mayıs 2021 17:38

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 434280)
İki aydır görmediğim ve konuşmadığım birinden gelince onu ne kadar özlediğimi fark ettim.. Onunlamı alakalı acaba diyede düşünmeden edemedim.. Tabirin için çok tşk ederimc*

Hayırlara çıksın insaAllah .
Her daim güzel rüyalara efenim ..
Burdayız birlikte bakarız insaAllah...🤗🌹

Mihrinaz 06 Mayıs 2022 14:07

Slm alykm editim. Rüya görmeyen gördüğünü hatırlamayan ben, 10 günlük bayram tatilinde üç günde bir rüyada adam dövdüm😂 Hayır kızdığım, sinirlendiğim insanlarda değil. Kadın-erkek en yakınımı bildiğin tekme tokat, ısırıp dövdüm😂 Döverken yoruldum o kadar yani:)dymdm Yara bere de yok. Ben patakladıkça rahatladilar bideAğzı-Açık000 Ne dersin bu işe?:)

su damlası 06 Mayıs 2022 15:59

ve Aleyküm selam ...
Yorgunluğunu gücünü kuvvetini bırakıp gelmişsin 😊
Allah hayra çıkarsın gelelim yoruma...

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek, güzel işlere hikmettir. Aynı zamanda başa gelecek belaya delalet eder. Bir kısım alim, rüyada adam dövmenin, yapılan yardımlara delalet ettiğini ifade ederler. Kişi için rüya, hayırlı sonuçlara yorumlanır. Bazı ilim alimlerine göre rüyada adam dövmek, karşıdaki kişinin oyunlarına hikmetti. Kişinin düşmanlarının çoğalacağına, ona karşı planlar yapacağına rivayet edilmiştir. Genel anlamda rüyada adam dövmek, iyi şeylerin olacağına delalettir.

Rüyada birini tokatla dövdüğünü görmek, cahil bir insanla girilecek münakaşaya rivayet edilir. Kişinin tanımadığı biriyle, bir konu hakkında tartışacağına hikmettir. Alimler, rüyada birini tokatla dövmeyi, kısmet kapalılığı olarak da yorumlarlar. Kimileri, rüyada birini tokatla dövmeyi, suçlamayla karşılaşmak olarak yorumlarlar.

Rüyada Birini Sopayla Dövmek

Rüyada birini sopayla dövmek, kin ve nefretin biriktiğine delalettir. Kişinin kendi üzerindeki kontrolü kaybettiğine yorumlanır. Rüya alimleri, rüyayı görenin öfkesini kontrol etmesi gerektiğini ifade ederler. Aksi durumlarda, rüya sahibi için akıbet hoş olmayan taraflara doğru eğilim gösterir. Rüyada birini sopayla dövmek, bazı dertlerin artması manasına da gelir. Hikmet sahibi kişilerle münasebet kurmanın, rüyayı görene fayda sağlayacağı işaret edilir.

cicekver cicekver

Mihrinaz 06 Mayıs 2022 20:05

Güzel işler, bela, hayır, düşman herşey var :))) Sağol editim. Hayır olur inşallah diyelim çokta takılmayayim birer ikişer döveyim[emoji28][emoji257][emoji257][emoji257]

Allahın kulu_ 06 Mayıs 2022 22:40

Selamün aleyküm bende devamlı gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum.hayr olsun
Rüyamda tatile gitmişiz oteldeyiz güzel otel kocaman.tatil bitiyor herhalde rüya orada başlıyor. tatilden döneceğiz bavulunu toplamaya çalışıyorum. Eşyalarımı bavul almıyor. Sürekli hırka şemsiye çanta kıyafetler topluyorum.
nedense otel odasını da temizlemeye çalışıyorum.vakit kısıtlı hem otobüse yetişecek hem temizlik yapicam.deli gibi koşturuyorum.ya otobüse yetişmeye çalışıyorum ya uçağa sürekli bir telaşe içindeyim.sonra burası benim evim değil neden temizliyorum ki diyorum.sonra benden sonra kim kalırsa kalsın bana ne ki sonra ailem kalacakmış ondan temizlemişim.yoksa yazlık mi aldım anlamadım 🤔şimdiden teşekkürler🥀

su damlası 06 Mayıs 2022 23:11

Ve Aleyküm selam...

Rüyada güzel bir tatil beldesinde tatilde olduğunu görmek, eş ve çocuklarla, dostlarla bir araya gelmeye, rüyada tatile gitmek sevinç ve mutluluğa işarettir. Rüyada deniz kenarında tatil yaptığını görmek, seyahate ve yolculuk yapacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyada lüks otelde tatil yapmak güzel imkanlar ve huzur anlamındadır. Rüyada bilmediği, çok güzel, çok gizemli bir yerde tatilde olmak, huzurlu ve mutlu bir hayata işarettir.

/cic/ek//cic/ek/

Esma_Nur 07 Mayıs 2022 18:56

Alıntı:

Mihrinaz Üyemizden Alıntı (Mesaj 438213)
Güzel işler, bela, hayır, düşman herşey var :))) Sağol editim. Hayır olur inşallah diyelim çokta takılmayayim birer ikişer döveyim[emoji28][emoji257][emoji257][emoji257]

Emine hocam bizde halk arasında rüyada adam dövmenin manası kuvvetini ona vermişin derler :) aman diyim bırak bu dövmeleri benim yaptığım tespitlere görede birilerine fenaa hırslanmışın serbestttt bırakmanı tavsiye ederim:) su damlsı affına sığınıyorum 😊 nilgün hocam sizin rüyanızda çok güzel ferahlık içeriyor sevdiklerinizle mutluluklarc*

Kara Kartal 08 Mayıs 2022 00:13

Alıntı:

Mihrinaz Üyemizden Alıntı (Mesaj 425796)

m20 bi indiana jones serisi çıkar bundangülümseyen000

Alıntı:

Mihrinaz Üyemizden Alıntı (Mesaj 438211)
Slm alykm editim. Rüya görmeyen gördüğünü hatırlamayan ben, 10 günlük bayram tatilinde üç günde bir rüyada adam dövdüm😂 Hayır kızdığım, sinirlendiğim insanlarda değil. Kadın-erkek en yakınımı bildiğin tekme tokat, ısırıp dövdüm😂 Döverken yoruldum o kadar yani:)dymdm Yara bere de yok. Ben patakladıkça rahatladilar bideAğzı-Açık000 Ne dersin bu işe?:)

Abla bi rahat mı dursan rüyada😂 Fena kızmışsın birine belki gerçekte söyleyemediklerini rüyada serbest serbest dövüp siniri almışın😂
Rahatladınmı baridymdm

Bende havaların soğuk gitmesinden yakınıp durdugumdan herhalde baya kar yagmış evin yolunu bulamamışım. Kaybolmuş gibiydim. Öyle hızlı yağıyoduki gözümü açmam imkansız adeta. Acamadikca elimle yoklaya yoklaya yol bulmaya çalışıyorum felan. Hayırdır inşallah :)

Mihrinaz 08 Mayıs 2022 12:33

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 438219)
Emine hocam bizde halk arasında rüyada adam dövmenin manası kuvvetini ona vermişin derler :) aman diyim bırak bu dövmeleri benim yaptığım tespitlere görede birilerine fenaa hırslanmışın serbestttt bırakmanı tavsiye ederim:) su damlsı affına sığınıyorum 😊 nilgün hocam sizin rüyanızda çok güzel ferahlık içeriyor sevdiklerinizle mutluluklarc*

Bu da iyi bişey o zaman. Kimseye zararı yok. Kime hırslandıysan rüyanda döv dövebildiğin kadar:)) O kadar kolayda olmuyor yalnız:) Belki o an değil de daha öncesinden kızdıysam bu sekilde aksetmiş olabilir. Bilinçaltımızla alakalı rüyalar nihayetinde.

Çok rüya görenlerin Allah yardımcısı olsun. Rüyasıyla amel edip, hayır-şer bekleyenleri Allah kurtarsın. Rüyayla yaşayıp, alacağı dünyalık kararlar için rüyasında karar bekleyenlere acil şifalar versin :) Oluyor mu demeyin vallahi oluyor :)

Mihrinaz 08 Mayıs 2022 12:39

Alıntı:

Kara Kartal Üyemizden Alıntı (Mesaj 438222)
m20 bi indiana jones serisi çıkar bundangülümseyen000

Abla bi rahat mı dursan rüyada😂 Fena kızmışsın birine belki gerçekte söyleyemediklerini rüyada serbest serbest dövüp siniri almışın😂
Rahatladınmı baridymdm

Bende havaların soğuk gitmesinden yakınıp durdugumdan herhalde baya kar yagmış evin yolunu bulamamışım. Kaybolmuş gibiydim. Öyle hızlı yağıyoduki gözümü açmam imkansız adeta. Acamadikca elimle yoklaya yoklaya yol bulmaya çalışıyorum felan. Hayırdır inşallah :)

Olan oldu napayim karışma 😅
Senin rüya şöyle kartal keke:
Yağlı yemişin karabasan görmüşün gözünü açamamışın ondan 😁😉
Su damlası ne der bilmem bence öyle Ağzı-Açık000

Allahın kulu_ 09 Mayıs 2022 13:47

Alıntı:

su damlası Üyemizden Alıntı (Mesaj 438215)

Ve Aleyküm selam...

Rüyada güzel bir tatil beldesinde tatilde olduğunu görmek, eş ve çocuklarla, dostlarla bir araya gelmeye, rüyada tatile gitmek sevinç ve mutluluğa işarettir. Rüyada deniz kenarında tatil yaptığını görmek, seyahate ve yolculuk yapacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyada lüks otelde tatil yapmak güzel imkanlar ve huzur anlamındadır. Rüyada bilmediği, çok güzel, çok gizemli bir yerde tatilde olmak, huzurlu ve mutlu bir hayata işarettir.

/cic/ek//cic/ek/

Allah razı olsun ne güzel yorumladın.teşekkür ederim.cicekver

Esma_Nur 11 Mayıs 2022 17:31

Rüyada erkek çocukla kavga etmek ne demek değerli editörüm?:)

Kara Kartal 15 Şubat 2023 13:35

Sofrada çilek reçeline ekmek banıp yiyodum uzman kimse yorumlayabilirmi?:)
Mihrinaz başkanım sen yorumlama umut vermiyor yorumun gülümseyen000

su damlası 15 Şubat 2023 13:52

Alıntı:

Esma_Nur Üyemizden Alıntı (Mesaj 438246)
Rüyada erkek çocukla kavga etmek ne demek değerli editörüm?:)

Bir müddet geçmis üzerinden affen ..
Hemen cevablıyalım..
Ruyada erkek çocukla kavga etmek ?

yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, güzel günlerin en sonunda geleceğine, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine işaret ettiğine inanılır..
Hayr olsun inşaAllah...c*

su damlası 15 Şubat 2023 13:57

Alıntı:

Kara Kartal Üyemizden Alıntı (Mesaj 441296)
Sofrada çilek reçeline ekmek banıp yiyodum uzman kimse yorumlayabilirmi?:)

Rüya sahibi bir çalışan ise iş hayatında yükseleceği ve saygı duyulacağı konuma erişileceği, öğrenci ise ders ve sınavlarda üstün başarı göstereceği işaret edilir.

Rüyada reçel yemek ise, yiyen kişi kızsa zamanda maddi anlamda, kısa zamanda bir yükselişe geçeceğine, güzel haberler alınmaya, iyi ve hayırlı insanlarla ortaklık, arkadaşlık veya yolculuk edileceğine, hoş sohbetli bir insan olunmaya, tatlı dilli, güzel sözlü halimizle çevremizde sevilen, sayılan ve değer verilen bir insan olacağımıza işaret eder.

Hayr olsun inşaAllah /cic/ek/

Kara Kartal 15 Şubat 2023 15:13

Alıntı:

su damlası Üyemizden Alıntı (Mesaj 441300)
Rüya sahibi bir çalışan ise iş hayatında yükseleceği ve saygı duyulacağı konuma erişileceği, öğrenci ise ders ve sınavlarda üstün başarı göstereceği işaret edilir.

Rüyada reçel yemek ise, yiyen kişi kızsa zamanda maddi anlamda, kısa zamanda bir yükselişe geçeceğine, güzel haberler alınmaya, iyi ve hayırlı insanlarla ortaklık, arkadaşlık veya yolculuk edileceğine, hoş sohbetli bir insan olunmaya, tatlı dilli, güzel sözlü halimizle çevremizde sevilen, sayılan ve değer verilen bir insan olacağımıza işaret eder.

Hayr olsun inşaAllah /cic/ek/

Teşekkür ederim ne güzel yorumladın hayir olsun umarım cicekver

Mihrinaz 15 Şubat 2023 17:14

Alıntı:

Kara Kartal Üyemizden Alıntı (Mesaj 441296)

Bu aralar kimseyi memnun edemiyorum:) Susayım üzmeyeyim bari.))

Editim bana da umut şeeet.)) Çamurlu bir arazide, hiç tarzım olmamasına rağmen ayağimda çok rahat çok beğendiğim hâlâ rüyadaki sevincini unutamadığım bir spor ayakkabı vardı. Bütün incelikleri verdim beni niye bu kadar mutlu etti bulsam alacam yani.)))

Esma_Nur 15 Şubat 2023 17:20

Alıntı:

su damlası Üyemizden Alıntı (Mesaj 441299)
Bir müddet geçmis üzerinden affen ..
Hemen cevablıyalım..
Ruyada erkek çocukla kavga etmek ?

yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, güzel günlerin en sonunda geleceğine, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine işaret ettiğine inanılır..
Hayr olsun inşaAllah...c*

Sene gelecek nrde ise bende unutmuşum bu rüyayı :))) Allh razı olsun yorum için 🌹

SAAT: 14:19

vBulletin® Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306