Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM DİNİ KONULAR.::. > Muhtelif Dini Konular > Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Amirix38,Açılış Tarihi:  17 Ocak 2009 (01:45), Konuya Son Cevap : 17 Ocak 2009 (02:23). Konuya 1 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 17 Ocak 2009, 01:45   Mesaj No:1
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:Amirix38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 726
Üyelik T.: 16 Ocak 2008
Arkadaşları:0
Konular: 9
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cok Utandim........

Cok Utandim........

cok degerli kardeslerim ikigün önce yasadigim bir olayi sizlerle paylasmak istedim

cünkü müslümanligimdan utandim .Utanmamin sebebi yapmis oldugum birhata degil ama sahit oldugum ve keske sahit olmasaydim diye ic cektigimbir olay

olay söyle yasandi ALDI ve LIDL olayinin alman gazetelerine haber olanbir dayanismasinin konusunu is arkadaslarimin fikir beyanlari
inanin kanim dondu duyduklarim karsisinda insanliktan nasipsizler denbirsi diyorki yatak (madrstse) alacagim ama o haberden sonra ALDI ninkampanyasi var oradan aliyimki belki bende birkac Müslümannin olmesinekatki saglamis olurum bir digeriise bende bu ikimarketten baska yerdenalis veris yapmam diye beyan ediyor buneyin dayanismasiki bu almanlarböyle bir katliama destek oluyor
düsüne biliyormusunuz kardeslerim hicbir alman cikipta bu olaya tepki vermiyor sanki onaylargibi

Yabiz müslümanlar nekadar dayanisma icindeyiz düsünsenize almanhiristiyan yahudi destekcisi bizler müslüman kardeslerimize destekolamiyoruz yaziklar olsun bize inanin cok utandim insanligimdan inanincok utandim ALLAHdan ve resulunden
ikigin uykularimi kacirdi benim bu hadise

sizlerle paylasmak istedim belki siz kardesleriminde butür benzeri yada aksi olaylar yasayanlariniz vardir diye

Alinti

arkadaslar böyle bir olay yasasaydiniz nasil etkileniridik
hic düsündünüzmü
yorumlarinizi almak isterim

Konu Sahibi Amirix38 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Cok Utandim........ Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler KARAKÖSE 1 1822 17 Ocak 2009 01:45
Davudi Tai'den Sözler Güzel Sözler-Deyımler-Nükteler Yitiksevda 2 2674 10 Şubat 2008 01:13
Başörtüsünün Dünü ve bu günü Resim/Karikatür Esma_Nur 6 3138 28 Ocak 2008 00:41
dilbilgini İle Gemici Kıssalar-Hikayeler-Nasihatler Seleme 1 1765 27 Ocak 2008 01:19
ALLAH c.c. Namazı Kılmayana 15 Sıkıntı Verir Namaz-Abdest-Teyemmüm GÖKCEN_AZRA 8 2056 24 Ocak 2008 02:08

Alt 17 Ocak 2009, 02:23   Mesaj No:2
Medineweb Sadık Üyesi
KARAKÖSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:KARAKÖSE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 5710
Üyelik T.: 18 Aralık 2008
Arkadaşları:0
Konular: 48
Beğenildi:14
Beğendi:0
Takdirleri:53
Takdir Et:
Standart Cvp: Cok Utandim........

Peygamber efendimiz, veda hutbesinde, çirkinlikleri teker teker sayar ve bu çirkinlikleri kaldırdım, ayağımın altındadır der.
Sonra sakın benden sonra eski sapıklıklara dönüpte bir birinizin boynunu vurmayınız der.

Ben almanlara bir şey diyemem, çünkü düşman düşmanlığını yapacaktır. düşmandan sana sevgi gösterisi bekleyemezsin. düşmanın sana saldırması doğaldır.
Üstüne doğru gelen düşman ateşi için temkinli olduğundan şaşırmazsın ama üstüne doğru gelen dost ateşi seni ansızın yakalayıverir. öldüren düşman ateşi değildir dost ateşidir.

Kan içerek, saçlarını ve elbisesini kan ile yıkıyarak temizleyeceğini düşünen ancak bir ahmak olabilir. misafirlerine kan ikram eden birinin kalbinden şüphe edilmelidir.

Ancak şuda bir gerçekki, Biz yahudilerin Hz.Musa ya ihanet ettiğini söylerken Hz.Muhammede olan ihanetimizi görmüyoruz.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)