Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Edebiyat > Makale ve Köşe Yazıları

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mustafa CİLASUN,Açılış Tarihi:  01 Eylül 2013 (18:22), Konuya Son Cevap : 01 Eylül 2013 (18:22). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 01 Eylül 2013, 18:22   Mesaj No:1
Medineweb Kıdemli Üyesi
Mustafa CİLASUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mustafa CİLASUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 30138
Üyelik T.: 23 Temmuz 2013
Arkadaşları:0
Memleket:Kayseri
Konular: 287
Beğenildi:71
Beğendi:0
Takdirleri:60
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Hayat bazen anlamını kaybedip, ıssız sokakları dinliyor…/MUstafa Cilasun

Hayat bazen anlamını kaybedip, ıssız sokakları dinliyor…/MUstafa Cilasun

Ne yol biter ve nedense
Hal ruhun ekseninden esin bekler
Vicdan sessizli
ğinde seyreder kalbin dirliğ
inden [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]ı diler

Hissiyat bin bir rengin
İhtişamıyla resimler çizer hazzı ister
Arz
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] için tanzim edilen en kutsi de
ğer [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]sız nefesler

Ne a
ğlamak çare oluyor
Ve nede serzenişler hali solduruyor
Umut inancın
şavkıyla her bir yanımı kuş
atıyor gönül yanıyor

Sazlar ne çalıyor
Meramı kim hakkıyla anlıyor [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] sızlatıyor
Her nedense hasretin çilesi elem veriyor mısraları yazdırıyor

Günler sarkıyor ömür

Vaktin oluyor akıl hale bakıyor acıtıyor
Kalbim nefsimle bedelle
ş
iyor irade sancılar için [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]leniyor

Ne yunusu ve ne de
Okyanusu hakkıyla biliyor neleri bekliyor
Hayat bazen anlamını kaybediyor ve ıssız
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]lar ne söylüyor

Ah gönlüm ne kadar

Feryat etsen ne çıkar şuur olmazsa akar
Nitelik
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]a bakar keyfiyet örfü anar ve mazi hicranla efkâr

Atimden zanlarım korkar
Her bir yanım tuğyan içinde kim anlar
Parçalanmı
ş cesetler vefayı anar ağ
lamak kalbime kanla akar

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]ler [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] için

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]ler yazar Üsküdar melalli halimde nazar
Hasretim ne
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]de var ve ne de istikbalimde mezarlar bir kar

Merkez efendi
Bir b[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]a nazar dede efendiyi hakkıyla kim anar
Tamburi Cemil nidasıyla sessizli
ğini tamburla bozar bir [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] var

İşte adımladığım
Kaldırımlarda bir çilekeş necip fazıl hazzı sunar
Cemil Meriç içtenli
ğin ritimlerinde ve tahkik ş
evkinde neleri yazar

Ah gönlüm
Ne sancılı dalgalar var martıların çırpınışları [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]ı anar
Artık halimden geriye ne kalmı
şsa evet takatsizliğim hicran yaşar

Sanki saklambaç

Oynuyorum körebe oyununu yazıya boyuyorum
Sinemin tellerinde güftele
ş
en besteyi okuyorum ve [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] buluyorum

Göçmelerin ikliminde
Manzaraları temaşa ediyor umudu anıyorum
Kime sı
ğ
ınıyorum evet [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]ü kokluyorum [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]le mavera diyorum

İşte böyle çıktığım
Bakir tepelerde nefes müddetiyle sırra yönelince
Ne ke
ş
keler benimle ve nede tesadüfler inancı halimde gönül senle

Mağfirete muhtaçlığım
Katreler halinde naz [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]lerimde sicimleşince
Niyazım tüm iklimlerin filizlerinde tohum bereketin kadrinde rabbiyle

Mustafa C
İLASUN

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Sahibi Mustafa CİLASUN 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Niçin Yargılarsın, Anlamaktan Korkarsın Makale ve Köşe Yazıları nurşen35 1 963 12 Nisan 2018 16:00
Hamaset, Cehalet Asrı anlayana garabettir Makale ve Köşe Yazıları nurşen35 1 912 12 Nisan 2018 16:00
Ecel Vaktine Kadar Bekler, Umut Eder Makale ve Köşe Yazıları nurşen35 1 971 12 Nisan 2018 15:59
Bu kadar Üzülme Küçüğüm Makale ve Köşe Yazıları Allahın kulu_ 2 1597 12 Nisan 2018 15:59
Akla Hitap Eden Hesap Adına Makale ve Köşe Yazıları Mustafa CİLASUN 0 1226 12 Nisan 2018 15:58

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: