Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > Serbest Kürsü

Konu Kimliği: Konu Sahibi Zeus,Açılış Tarihi:  24 Nisan 2014 (13:22), Konuya Son Cevap : 25 Nisan 2014 (01:05). Konuya 20 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 24 Nisan 2014, 19:06   Mesaj No:11
Medineweb Üyesi
Durumu:Zeus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 42069
Üyelik T.: 20 Nisan 2014
Arkadaşları:0
Konular: 2
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: 24.04,1915

İhanet bedelini milyonlarca insanın vahşice katl edilmesi olarak mı görüyorsun ? Çocuk-yaşlı-kadın ve sivil demeden ? Benim atalarım bu insanlarla beraber yaşadılar, hiç biri bizlere ihanet etmedi, Ben bu soykırımıda bu beyinleride kınıyorum, Gerçek yaratıcıya şükür olsun ki bu beyinlerin dünya üzerinde hiç bir etkileri güçleri yok artık.
Alt 24 Nisan 2014, 19:13   Mesaj No:12
Medineweb Üyesi
Durumu:Zeus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 42069
Üyelik T.: 20 Nisan 2014
Konular: 2
Beğenildi:2
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Hiç bir zamanda bu kafanın elinden bir şey gelmeyecek artık. Üzüldüğüm tek nokta bu kafalı insanların yüzünden Filistin, Kurdistan, Mısır ve Suriye'nin bu gün içinde bulundukları durum.

Her zaman söylediğim gibi, kişinin inancı değil düşünceleri önemlidir. Bu tür insanlar sabahtan akşama kadar namaz kılsa, kiliseye gitse, yoga yapsa yinede bu çirkinlikleriyle beraber kalacaklar.
Alt 24 Nisan 2014, 20:00   Mesaj No:13
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:

Alıntı:
Zeus Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hiç bir zamanda bu kafanın elinden bir şey gelmeyecek artık. Üzüldüğüm tek nokta bu kafalı insanların yüzünden Filistin, Kurdistan, Mısır ve Suriye'nin bu gün içinde bulundukları durum.

Her zaman söylediğim gibi, kişinin inancı değil düşünceleri önemlidir. Bu tür insanlar sabahtan akşama kadar namaz kılsa, kiliseye gitse, yoga yapsa yinede bu çirkinlikleriyle beraber kalacaklar.

bugün o saydığınız ülkeler filistin hariç hepsinin basına gelenler islamdan uzaklaştıklarından dolayıdır.ve islam düşmanların islamı yok etmek için gözterdikleri cabaların sonucudur.İnançlar gerçek anlamda samimi olunursa o yerde hak ve adaletden yana bir sorun teşkil edecek problemler çıkmaz refah ve huzur içinde yaşanılır..
Alt 24 Nisan 2014, 21:23   Mesaj No:14
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Sayın Zeus,iktidarı elinde tutan müstekbirler,mustazaflaştırdıkları halkları her daim kullanmışlardır.

Bu durum birinci dünya harbinde olduğu gibi halende devam etmektedir.Siz kalkmış sadece ermenilerin bu durumda zulum gördüklerini savunup,kayırırken,....

Diğer tarafta,müstekbirlerin mustazaflaştırdıkları,o bölgenin kürt, türklerede ermenilerin elleriyle zulum ettiklerini söyleyemiyorsunuz.

Ben eremenilere ne kadar zulum edilmişse,aynısı o bölgenin mustazaflaştırılan kürt ve türk,acem vs lerede yapıldığını ve bununda görülmesi gerektiğini vurgulamışım.

Kısacası müstekbirler yaptıkları zulumlerde rant elde ederken,mustazaflarda bu müstekbirlere itaat eden kulları olmuşlardır,zulme ortak olarak.

Siz kalkmış sadece kayırma yapacağınıza,o günde bu günde kazananların müstekbirler,kaybedenlerin ve zulum görenlerinde rainalaştırılmış halklar ve bu halklarad bu zulmu MÜSTEKBİRLER ADINA BİRBİRLERİNE YAPTIKLARINI VE ARTIK BU KÖRLÜKTEN UYANMALARI GEREKTİĞİNE DAİR bi kaç cümle sarf etseydiniz,emin olun o zaman sizin bu serzenişinizi haklı ve adelete yakın görebirdim...

ama siz tek ırk üzerinde faşizanlık yaparak acitasyon yapıyorsunuz,sağa solada saldırgan bi uslup ile...
Alt 24 Nisan 2014, 21:31   Mesaj No:15
Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:nur__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36172
Üyelik T.: 12 Aralık 2013
Konular: 1
Beğenildi:0
Takdir Et:

Alıntı:
Kurdistan,.

böyle bir yer var da bihaber miyiz?

bir de düzelteyim "SözDe ermeni soykırımı ..."
Alt 24 Nisan 2014, 21:36   Mesaj No:16
Medineweb Sadık Üyesi
NİSAREYYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:NİSAREYYAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22593
Üyelik T.: 07 Aralık 2012
Arkadaşları:26
Konular: 29
Beğenildi:15
Takdir Et:

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ruslar birinci dünya harbinde doğuya girince kendilerine yandaş olarak ermenilerle birlikte,tıpkı bosnada sırpların bosnalılara yapılan katliamların aynısını doğudakilere, ERMENİLERCE YAPTIRTTILAR VE RUSLAR,ermenilerde kendileriyle yıllarca komşu olan kürt ve türklere hamile olan kadınların karınlarındaki bebekleri bile hunharca ,vahşice öldürdüler.

Tabiki,savaş iyice durulunca,devletler arası yapılana antlaşmalarla Ruslarda geri çekildiler,onlarla ortak olan ermenilerde ortada kalarak doğal olarakta, gidecek yerleri olmayınca aynı yerlerinde kaldılar.
Bu defa ermeniler yalnız kalmıştı ve kimin başına ne getirdilerse aynısı onlarında başına geldi.

Şimdi kalkıp mazlum edebiyatı yapmayın.....
Bu yazılanların eksiği vardır fazlası yoktur
öldürülen ermeniler de herhangi bir devlet eliyle değil anası bacısı tecavüze uğrayan halkın kendisi tarafından öldürülmüştür
olaya bakarken taraf olmak için bakmamak lazım
evet ortada katliamlar sözkonusu ama iki taraflıdır
Büyük resme odaklanılmalı....
Alt 24 Nisan 2014, 21:39   Mesaj No:17
Medineweb Acemi Üyesi
Takdir Et:

sözde ermeni meselesinin gerçeğini izlemek isteyenler şuan BENGÜ TÜRK'te Ermeni meselesini Yüz yılın Yalanı programında izleyebilirsiniz
Alt 24 Nisan 2014, 21:47   Mesaj No:18
Medineweb Sadık Üyesi
NİSAREYYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:NİSAREYYAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22593
Üyelik T.: 07 Aralık 2012
Arkadaşları:26
Konular: 29
Beğenildi:15
Takdir Et:

Alıntı:
Erkam dostum, islam dini bu kişinin söylediklerine katılıyor mu ? bu kadar iğrenç bir görüşü tasdik ediyor mu ? Lütfen hayır de abim. Hak'tı hani "Allah"ın bir ismi
bu sözü söylerken ne demek istediğinizi çok merak ediyorum
Alt 24 Nisan 2014, 21:50   Mesaj No:19
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:

Alıntı:
nur__ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
sözde ermeni meselesinin gerçeğini izlemek isteyenler şuan BENGÜ TÜRK'te Ermeni meselesini Yüz yılın Yalanı programında izleyebilirsiniz

Yalan söyleyen tarihi kukla medyadan değil ,o beldede onlarla yaşayanlara sormak lazım kanaatindeyim..
Netice itibari ile bu toprakların ilk sahipleri onlar olmuş,biz kim kimi vurdu değilde bunca akan kandan yana sitem ediyoruz.Bir canın yerini dünyada hiçbirşey karşılayamaz görüsüne sahip olanlarız.birini öldürmenin bütün insanları yok etmek olduğunu diyenleriniz..

Ayrıca kürdistan diye bir yer varmı demişssiniz,tarihi az bi araştırmanızı tavsiye ederim,kuzey ıraktan baslar suriyeninde güneyi de dahil olmak üzere mezopatya illerinide içine alan tarihte birçok devletlerin sınırları olan bölgedir.

ve suan doğu ve güneydoğuda yasayan insanlar bu tabiri kullanır,bunu kullanırken başbakan gibi düşünürler bu bölge halkının deyimiyle tarihten gelen bir isimdir..
Alt 24 Nisan 2014, 22:09   Mesaj No:20
Medineweb Acemi Üyesi
Takdir Et:

,,

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.kaabalive.net Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz | www.medineweb.net Yeni Sayfa 1
.::.Bir Ayet-Kerime .::. .::.Bir Hadis-i Şerif .::. .::.Bir Vecize .::.

Medineweb Sosyal Medya Gruplarımız:  Medineweb  Medineweb  Medineweb  Medineweb Medineweb     

www.alemdarhost.com sunucularını Kullanıyoruz.