Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Üyelerimize Ait Kişisel Alan > Sükutu-Ezber

Konu Kimliği: Konu Sahibi Sükutu-Ezber,Açılış Tarihi:  22 Kasım 2020 (13:49), Konuya Son Cevap : 22 Kasım 2020 (13:49). Konuya 0 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı3Kez Beğenildi
  • 3 Beğenilen Sükutu-Ezber
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 1,00 puandır.
Alt 22 Kasım 2020, 13:49   Mesaj No:1
Medineweb Emekdarı
Sükutu-Ezber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Sükutu-Ezber isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 41016
Üyelik T.: 08 Nisan 2014
Arkadaşları:10
Konular: 164
Beğenildi:2531
Beğendi:2837
Takdirleri:10238
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Hiç ayrılmadık dedi gözleri yaşlarla...

Hiç ayrılmadık dedi gözleri yaşlarla...

Bir kaç gün önce bir teyzenin eşi ölmüş ziyaretine gittim,,, biraz sohbet ettik...

Çok zormuş ölümü ben şimdi ne yapacağım, herkes gidince yalnız kalıyorum, dayanması zor, çok arıyorum onu dedi ellerini yaşlı gözlerine silerken

Evet kolay değil ölümler, Rabbimiz sana sabır versin teyze, bizden öncekiler nerede, inşallah zamanla unutmazsın ama acın hafifler dedim

sükutu-ezber dedi hep her zaman bana dünya işin geri kalsın sakın namazını geçiştirme, geciktirme diyordu, nasıl olsa öteki işler olur, hiç aksatma her zaman önce namaz diye tembih ederdi

Dedim ki ne kadar güzel teyze öyle bir eşin vardı ardından böyle güzel şeyler konuşabiliyorsun, ne mutlu amcaya, iyi konuşmaya bilirdin de ardından

Son gecesini bile zikir ile geçirdi, namazını bırakmadı kıldı dedi

Nasıl alışacağım yokluğuna sükutu-ezber 60 senemizi beraber geçirdik hiç ayrılmadık dedi gözleri yaşlarla, çok zor, çok zor tekrarladı

Evet ya az değil dile kolay 60 sene beraber hayat arkadaşı ile ömür geçirmek ve hiç ayrılmamak sadece ölüm ayırsın, böyle ayrılıkları kimse istemez elbet Ama şunu ister insanlar sadece ölüm ayrısın ömür boyu iyisiyle kötüsüyle beraber yılları bir arada tüketmek sevdiği, evlendiği insanla,,,

Rabbimiz sevgi dolu evlilikler nasip etsin inşallah evlenenlere, evli olanlara inşallah evlilik güzeldir tabi kıymetini bilene bir ken biz olabilene,,, 🌹🌹🌹
dürüst olmayı
kendinde barındırır,,,,

*Eyy gönül...!!
yarın Rabbinin huzurunda
nasıl çağırılmak,anılmak istiyorsan
bu dünya da ona göre yaşa derim,,,

"Bir Hiç"

Konu Sahibi Sükutu-Ezber 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
"Gençlik elden gidiyor" sloganı. Serbest Kürsü Esma_Nur 1 86 27 Şubat 2024 10:02
Müslümanlık sadece isimle değildir. İslami Haberler Kara Kartal 1 104 04 Aralık 2023 10:42
Bazen gidecek bir yer bulamazsın Muhtelif Konular Esma_Nur 1 89 22 Kasım 2023 13:28
Gök kubbe nelere şahit Sükutu-Ezber Sükutu-Ezber 0 70 21 Kasım 2023 13:48
İnsanları kendi seçiminize zorlamayın Sükutu-Ezber Sükutu-Ezber 0 761 24 Nisan 2021 17:11

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: