Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > MultiMedya-İzleme Vb > Videolar/Slaytlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi talibetün,Açılış Tarihi:  23 Mart 2012 (23:17), Konuya Son Cevap : 01 Kasım 2012 (16:40). Konuya 68 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 24 Mart 2012, 21:01   Mesaj No:31
Medineweb Aktif Üyesi
RemLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:RemLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 164
Üyelik T.: 14 Eylül 2007
Arkadaşları:0
Memleket:Allah bilir
Konular: 81
Beğenildi:14
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Aziz üstadım

verdigin rahatsızlık haddi aştı, biz yönetim olarak alim olan kişilere laf söyletmeyecegiz.
edepli iseniz selametle...
Alt 24 Mart 2012, 21:17   Mesaj No:32
Medineweb Sadık Üyesi
İnceSızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İnceSızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13046
Üyelik T.: 16 Aralık 2010
Konular: 54
Beğenildi:20
Takdir Et:

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı
Bende bu siteye üye olan hiç bir kimsenin çukura yuvarlanmasın diye bu fikirlere karşı olduğumu EDEBİMLE yazarım.
edep ve sen hakkaten sadece ahirette görmek isterim seni ...
Üstada bile uzandıya dilin pes pes yakana yapıştığında ne yapacaksın o mübarek ki o neler gördü sen nesin ki....
Allah aşkına bırakta çukura yuvarlanak senin son şansım olcanı bilsem görmemek için gözümü kapatırım
Sen şimdi laf ebesisin yaa zaten orda olduğumuda idda edersin bırak orda kalıyım ya lütfen sen gibi olup yüzeyde olmaktansa...
Muhteşem ilminide konuşturursun bak unutmadan kitap yüklü merkeplerede yer vardır ilminde
Alt 24 Mart 2012, 21:22   Mesaj No:33
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
İnceSızı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
edep ve sen hakkaten sadece ahirette görmek isterim seni ...
Üstada bile uzandıya dilin pes pes yakana yapıştığında ne yapacaksın o mübarek ki o neler gördü sen nesin ki....
Allah aşkına bırakta çukura yuvarlanak senin son şansım olcanı bilsem görmemek için gözümü kapatırım
Sen şimdi laf ebesisin yaa zaten orda olduğumuda idda edersin bırak orda kalıyım ya lütfen sen gibi olup yüzeyde olmaktansa...
Muhteşem ilminide konuşturursun bak unutmadan kitap yüklü merkeplerede yer vardır ilminde
başkasının edebinden size ne,edep ve sen............mahşerede karıştınız...
Alt 24 Mart 2012, 21:22   Mesaj No:34
Medineweb Sadık Üyesi
Arasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Arasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4597
Üyelik T.: 27 Ekim 2008
Arkadaşları:4
Konular: 255
Beğenildi:114
Beğendi:26
Takdirleri:953
Takdir Et:

Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun....
Alt 24 Mart 2012, 21:25   Mesaj No:35
Medineweb Sadık Üyesi
İnceSızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İnceSızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13046
Üyelik T.: 16 Aralık 2010
Konular: 54
Beğenildi:20
Takdir Et:

Beni ilgilendirmeyecek biyere yazda karışmayalım...
Alt 24 Mart 2012, 21:33   Mesaj No:36
Medineweb Sadık Üyesi
talibetün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:talibetün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15138
Üyelik T.: 08 Aralık 2011
Arkadaşları:11
Konular: 76
Beğenildi:8
Beğendi:1
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ey üstadım,
ortalık hıyarla hımarla doldu.bu sitenin huzurunu bozan himarlar bazen hıyarlaşır bazende aslına dönüşüp hımarlaşırlar.
Temel sloğanları yalnızzz kur'an dır.o kur'an ise buna;'en çirkin ses hımar sesidir' der.sanırki kur'an bunlara iltifat ediyor.yüzlerine tükürsen yarabbi şükür yağmur yağıyor derler.
Ar nedir bilmezler,'büyüklerimize saygıyı küçüklerimize sevgi göstermeyen bizden değildir' diyen peygamber onlar için çakma sünnettir.islam sadasını asrı saadetten sonra omuzlarına alıp dünyaya duyuran peygamber talebelerine,varislerim dediği alimleri küçümsemeye çoğunu şirke yolladılar.kurana inandık derler ama secde ehli kadınlara salya sömük küfür ederler.
üstadım bunlar varya,senin için necasettir,bunlara hep şefkat gösterdin,adam olurlar diye.bak üstadım aslı himar olan her zaman hımardır,bunlara medeniyet adına kravat taksan kravatlı himar olurlar.biraz medeniyet derslerini gördüklerinde hımarlığa ara verir hıyar olurlar.kuyrukları sıkıştığında asıllarına dönerler.
Bunlar ilhamlardan anlamazlar.kendilerine ilham gelmiyor diye ilhamı inkar ederler.nereden bilsinlerki eşeklere ilham gelmez.onlara ilhamı anlatığında vahy ile karıştırırlar.
Leyleklere ne anlatsan da lak lak derler,sermayeleri bu kadar;lak lak lak lak' sahi üstadım leylekler bahar habercisi sevimli hayvanlardır.gerçi himarlarında gözleri çok güzelmiş üstadım.ama bu himarların gözleri kör.
Ah üstadım ah............
Senden sonra himarlarımız o kadar çoğaldı ki,senin zamanında ahırda idiler.şimdi internet bile kullanıyorlar.yani biraz başarılı olduk eğittik bunları.kış boyu açlıktan ölmediler,onları bahar gelsin yeşillikleri ısmarlarız diye avuttuk.bu günlerde beslenmeleri için kıra salacağız onları ,inan üstadım bunlar sonbaharda kro olup dönerler.
Ahh üstadım ah...
Sen nur eserlerini yazarken,ayağın prangalı,odan buz,altın soğuk,kalbin hasta,karşında çaresiz saf tağut gardiyanı......ama sen kibrit kutularına sakladığın nur risalelerini bize gizli saklı gönderirdin.allahın kaderine bak üstadım.bunlar konforlu koltuklarında,demli çay eşliğinde ,q kalevyeleri ile bedir arslanları kesilmişlerdir.
Sahi üstadım yazacak kalemin varmıydı :(
bana kalsa bunlar senin artık abdest suyun olamazlar ama sen gene bana fırça atıp,onlarda evladımdır diyeceksin.üstadım hımardan evlat olur mu ????
Olmayan mezarın cennet bahçesi,ruhun şad,duan bizle olsun.
Ben senin asrın mucedidi alahın velisi olduğuna tüm kalbimle inanıyorum.
Ara sıra himar sesi gelse duyma be üstadım :(((((((((
Alt 24 Mart 2012, 21:33   Mesaj No:37
Medineweb Aktif Üyesi
RemLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:RemLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 164
Üyelik T.: 14 Eylül 2007
Memleket:Allah bilir
Konular: 81
Beğenildi:14
Takdir Et:

Hay Allah razı olsun harika yazmıssınız.
sizi hem kutluyorum hemde kınıyorum.
Meydanı hımarlara bıraktıgınız sürece
bu sesler hep duyulacaktır.
Alt 24 Mart 2012, 21:48   Mesaj No:38
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
F*E*R*D*İ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ey üstadım,
ortalık hıyarla hımarla doldu.bu sitenin huzurunu bozan himarlar bazen hıyarlaşır bazende aslına dönüşüp hımarlaşırlar.
Temel sloğanları yalnızzz kur'an dır.o kur'an ise buna;'en çirkin ses hımar sesidir' der.sanırki kur'an bunlara iltifat ediyor.yüzlerine tükürsen yarabbi şükür yağmur yağıyor derler.
Ar nedir bilmezler,'büyüklerimize saygıyı küçüklerimize sevgi göstermeyen bizden değildir' diyen peygamber onlar için çakma sünnettir.islam sadasını asrı saadetten sonra omuzlarına alıp dünyaya duyuran peygamber talebelerine,varislerim dediği alimleri küçümsemeye çoğunu şirke yolladılar.kurana inandık derler ama secde ehli kadınlara salya sömük küfür ederler.
üstadım bunlar varya,senin için necasettir,bunlara hep şefkat gösterdin,adam olurlar diye.bak üstadım aslı himar olan her zaman hımardır,bunlara medeniyet adına kravat taksan kravatlı himar olurlar.biraz medeniyet derslerini gördüklerinde hımarlığa ara verir hıyar olurlar.kuyrukları sıkıştığında asıllarına dönerler.
Bunlar ilhamlardan anlamazlar.kendilerine ilham gelmiyor diye ilhamı inkar ederler.nereden bilsinlerki eşeklere ilham gelmez.onlara ilhamı anlatığında vahy ile karıştırırlar.
Leyleklere ne anlatsan da lak lak derler,sermayeleri bu kadar;lak lak lak lak' sahi üstadım leylekler bahar habercisi sevimli hayvanlardır.gerçi himarlarında gözleri çok güzelmiş üstadım.ama bu himarların gözleri kör.
Ah üstadım ah............
Senden sonra himarlarımız o kadar çoğaldı ki,senin zamanında ahırda idiler.şimdi internet bile kullanıyorlar.yani biraz başarılı olduk eğittik bunları.kış boyu açlıktan ölmediler,onları bahar gelsin yeşillikleri ısmarlarız diye avuttuk.bu günlerde beslenmeleri için kıra salacağız onları ,inan üstadım bunlar sonbaharda kro olup dönerler.
Ahh üstadım ah...
Sen nur eserlerini yazarken,ayağın prangalı,odan buz,altın soğuk,kalbin hasta,karşında çaresiz saf tağut gardiyanı......ama sen kibrit kutularına sakladığın nur risalelerini bize gizli saklı gönderirdin.allahın kaderine bak üstadım.bunlar konforlu koltuklarında,demli çay eşliğinde ,q kalevyeleri ile bedir arslanları kesilmişlerdir.
Sahi üstadım yazacak kalemin varmıydı :(
bana kalsa bunlar senin artık abdest suyun olamazlar ama sen gene bana fırça atıp,onlarda evladımdır diyeceksin.üstadım hımardan evlat olur mu ????
Olmayan mezarın cennet bahçesi,ruhun şad,duan bizle olsun.
Ben senin asrın mucedidi alahın velisi olduğuna tüm kalbimle inanıyorum.
Ara sıra himar sesi gelse duyma be üstadım :(((((((((

işte üstat HIMARINLA GURUR duy,nasıl olsa bu hımarın ölülerin işiteceğini zan ediyor,ama nerde..duysaydında ve sesini ulaştıra bilseydin neler neler diyecektin BU SEFER,HAK VE HAKİKATTEN...

Alt 24 Mart 2012, 21:50   Mesaj No:39
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

[DM][/DM]http://
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 24 Mart 2012, 21:52   Mesaj No:40
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

“Yıkılmış bir mezarım ki, yığılmıştır içinde

Said’den yetmiş dokuz emvât, bâ-âsâm âlâma.

Sekseninci olmuştur mezara bir mezar taş,

Beraber ağlıyor, hüsrân-ı İslâm'a.

Mezar taşımla püremvât enîndâr o mezârımla

Revânım sâha-i ukbâ-i ferdâma.

Yakînim var ki, istikbâl semâvâtı, zemin-i Asya

Bâhem olur teslim yed-i beyzâ-i İslâm'a.

Zîra yemîn-i yümn-i imândır,

Verir emn ü emân ile enâma.” “Said NURSİ”

Konuyu Toplam 4 Kişi okuyor. (0 Üye ve 4 Misafir)