Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB MİZAH.::. > Tebessüm-Mizah Alanı > Komik Paylaşımlar

Konu Kimliği: Konu Sahibi AŞK'ÜL İSLAM,Açılış Tarihi:  10 Mayıs 2008 (14:09), Konuya Son Cevap : 12Haziran 2014 (19:18). Konuya 10 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 12Haziran 2014, 19:18   Mesaj No:11
Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Cvp: Chat'a Giden Yol ''FORUM''lardan geçer !

Alıntı:
AŞK'ÜL İSLAM Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Chat’a giden yol ‘FORUM’lardan geçer mi?
Yorumlarınızı Bekliyorum :=)
uzun zaman önce geçmişsin bu Forumları anlaşılan....

dediklerinizde sonuna kadar haklısınız...

ayrı zamanlarda iki köylü büyük şehre giderler... ve gün gelir bir araya gelirler derlerki:ey falan sen işte falan yere gitdin nasıldı güzelmiydi: Oda derki yok be kardeşim ahlak yok edep yok ,insanlık yok falan fistan konuşur....Peki der sende gitdin görmedinmi bunları:Bizim kardeş derki ben oralarda islam gördüm maneviyat gördüm,camiler ve cemaatler gördüm.kötü fiilleri gören derki sen yanlış gördün...iyi fiiler görende derki Nasıl görmek istersen o şekil görürsün....

Özeller kapalı olduğu süre icersinde herkes tarafından alayi görünen forum sitelerinde nasıl bir sorun çıkabilir ki?

benim ablam iyi tmm girmesin islami foruma peki nereye girecek evinde netide var ,Ne yapacak ben diyim okey sitelerine girecek ,yada vs. vs sitelere ,ne olacak zamanda gitdi ,ahlakta...

benim kardeşim iyi tmm girmesin islami sitelere ,peki nereye girecek evdede netde var,ne yapacak ben diyim oyun sitelerinde dolanacak yasıda uygunsa artık sen düşün nerelerde sörf yapacak cirit atacak...

Chata bastan sona kadar konuyu atan kardeşim sana katılıyorum....

Evliyim nasıl eşimin nete girmesine karşıysam yada yabancı erkekle net üzerinde konuşmasına karşısam burdaki kardeşlerin eşleri babaları da müsaade edermi?

ben diyim etmez. Her tas yerinde agır ve güzeldir...Müslümana düşende karşı cinsleri ile olan ilişkilerinde yakışanı yapmaktır....

cok uzatdım farkındayım...
su damlası beğendi.

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)