Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Üyelerimize Ait Kişisel Alan > Mihrinaz/Kişisel

Konu Kimliği: Konu Sahibi Mihrinaz,Açılış Tarihi:  15 Kasım 2019 (12:29), Konuya Son Cevap : 15 Kasım 2021 (22:50). Konuya 23 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı83Kez Beğenildi
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 15 Kasım 2019, 12:29   Mesaj No:1
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Mihrinaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11839
Beğendi:8986
Takdirleri:26241
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart İyi ki Üye Olmuşum..ÜyeliğiM Kutlu Olsun Mihrinaz;)))

İyi ki Üye Olmuşum..ÜyeliğiM Kutlu Olsun Mihrinaz;)))

Yaz kalem✏
Medine no: 14593
Arkadaşlari:67
Cinsiyeti: Anne
Memleket :Mekansiz
Konular: 684
Felan..Kalemin yazmayı unuttuğu yerleri unutun

Forumun başına dert, bir virüs gibi yapışıp bir daha atilamayan; bir garip şahsiyet Mihrinaz 15
Kasımda yaptığın asıl giriş kutlu olsun
Üyeliğinin 8. Senei devriyesinde hâlâ buralardasin.))
Seninle yaşıtlar çoktaaannnn yoklar.))) (Evlendiler dicem yok, atandilar dicem yok, ne diyim yani)) Sen kendi başına üyelik Kutla

Bir ilk....Herkes kendi üyeliğini kendi kutlasin bana ne

Buralara not düseyim; dünya hali, bir gün girer bi gülümser, Ferdiden sonra forum delisini bulmuş dersiniz, hersene bu zamanda helvami yeyip, bi rahmet okursunuz daa. )))

Efendim bundan 8 sene evvlisi adam; seni bir siteye üye ediyorum dedi. Kadın Toki siteleri sandı Kendi ismimden sistemde fazlasıyla olunca kafam karişmasin diye nasli kızımın nasli ismiyle "Bismillah " deyip üye oldummmmm...Yanında önlisans istişare hediyesi

İşim sadece o alanlardaydi. Ama ekranimda her giriş yaptığımda "Abdulmelik'ten özel mesaj var" mesajı canımı sıktı. Kim bu adam da bana mesaj atma curetinde bulunuyor dur bi bismillah daha yeni ayagımi bastım kutsal foruma.)))Sen kimsin? Zaten mehmet Akif diye bi adam var sürekli internet başında. Herhalde sitenin kurucusu ve yöneticisi dedim

Sonrasi; beni üye yapan danişmanım adama döndüm; "Bi adamin mesajı her girişimde karşıma çıkıyor bu nedir yaa, beni nerelere üye ettin sen" diye çıkıştım "İstersen bi tıkla da bak, ısırmaz korkma" dedi Tıkla ne? Bu adam kim in mi cin mi?durumumun, cehaletimin vehametini anlayın.)))

Bütün cesaretimi toplayıp tikladim
Anaaa "Sayın Mihrinaz sitemize hoşgeldiniz. Hayırlı forumlar dileriz..fiemanillah"yazıyor mesajda...Adama:"ay ne güzel site birileri bana hoşgeldin dedi" aman Abdulmelik işi gücü yok her gelene hosgeldin mesaji atan tuhaf biri demekki" dedim wallah
İceriklere, detaylara kim nedir ne yaziyor rep, rutbe hicbirseye bakmadim aylarca..Girişi yap,istişare kinusunu oku, soru cevap yazış ve çıkış..Forum dediginiz derya deniz bende bu kadar.)) yöneticisi de mehmet akif nezdimde

Daha giriş kısmindayım yeterince şişirdim kafaları

Daha devam edicem...Daha neler neler Bugün benim

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Konu Sahibi Mihrinaz 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Dört Entrikacı mı Dört Dahi mi? Duhatul Arab İslam/Dinler/Mezhepler Kara Kartal 1 77 09 Nisan 2024 00:40
Fakire Makarna Sadakası Medineweb.net Videolar Kara Kartal 1 65 08 Nisan 2024 17:02
Başörtülü Bacıma Ters Kelepçe İslami Haberler Mihrinaz 1 46 08 Nisan 2024 03:17
Merhemet Duyğusu Sende Yoxdursa Şiirler ve Şairler Mihrinaz 0 69 05 Nisan 2024 15:20
Gazze Perdenin Yırtıldığı Yer Makale ve Köşe Yazıları Mihrinaz 0 66 01 Nisan 2024 03:25

Alt 15 Kasım 2019, 14:01   Mesaj No:2
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Devamla...
Forumda paytak paytak ve bu gafil yürüyüşüm bir yıl sürdü neredeyse Küççük kızım 1,5 yaşındaydı onunla beraber başladık yürümeye;))) Önlisans 2.sınıfa geçtim.
Bu süre zarfında mehmet akifin bayan, Abdulmelik beyinde site yöneticisi olduğunu, o mesajında her yeni üyeye giden otomatik bir mesaj oldugunu öğrendim çok şükür Ha bi Esma nur var sıklıkla görmeye başladığım. Tozu dumana katıyor Nerde görsem kaçmaya delik arıyorum, internet yavaşlıyor Aman aman ne yoluma ne yoluna o derece tırstım
Efendim

.Birlikte ders yaptıklarım patır patır editor diye bişey oluyorlar bu da nerden çıktı Allah Allah oldum.Ravzam,mehmet Akif, makbergulu vs. Bide bunu anlamaya uğraş işin yoksa. )))
Acaba diploma notuna göre mi alıyorlar Anlamadığım işler aman boşver Emine deyip 2. Yilimda forumun her yerine sarmaya başladı ben

Misafir diye bişey söylediler. . delimi ne bunlar ne sanıyorlar buraları dediğim çok oldu Misafir edip beni la diyebilmek diye sevimsiz, lafı sözü esirgemez, patavatsiz, ilim var ama elinde sopa gibi kullaniyor neyse boyle birinin eline düşürdüler zor kurtuldum La diyebilmek; Forumun her yerinde o önde millet arkasında paldir küldur bi hava estiriyor ama ne hava...O yılmadan bildiğini anlatıyor. Millet kötekle, sopayla atlıyor üstüne. Yok adam vazgeçmiyor. Bizim kalpler küt küt atıyor bunlar vuruşurkene Adama kulak vermek lazım doğruyu söylüyor ama eğri üslupla Değil okumak, ismi gördüğün yerde ya kaçacaksin yada direk dalacaksin tam anlamıyla böyleydi. Üslubu dogrulaştikça ve yumuşadıkça sözü güçlendi zannimca ve tesirini farkettim ewet000Bu minik üye için önemli olduğu için not düştü kalem buraya

Okul bitiyor mekan değişiyor ama bu üye konu felan açmıyor sitede.)))
İlk konum yanılmiyorsam; Sorularla süreleri tanittigim Yusuf suresiydi.

Alt 15 Kasım 2019, 15:49   Mesaj No:3
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Forumda bağsız başsız dolanirkene editör yapıp başımı bağladılar. Sorumluluğu alınca başladım kıyı köşe kurcalamaya. Ooo derya deniz bir forum. Neresinden baslayacaksin sayın küccük üye derken, yanlışlar, düzeltmeler derken hizmet bayrağını baş editör olarak sevgili Esma nur Hanımdan devraldık. Allanip pullandık ve gün bugün...

Yani demem oki; iyiki üye olmuşum be medineweb..Bugünü Kutlarım tabiki. Akşam çocuklarla da kutlicam. Küçük oldu 9 yaşında. Anasını medineweb müdürü olarak biliyor..Hizmettir gayemiz. Çocuğa öyle anlattık işte...

Medinewebgiller olduk çok zaman. Onlarida tanistirdim sizlerle...Fecr hocayı, Muhsin hocayı, Esma nuru, su damlasini, Mehmet akifi, Erol 71, nurşen makbergülü teyze ve amcalari vs. tanirlar sizleri.Resimlere logolar eklediler al paylaş dediler.)) Ailecek güvenilir bir yerde olmanın tadını çıkardık. Bir anımı paylaşayım ;

Kızım Siyer dersiyle ilgili bir konu hakkında araştırma yapmak üzere pc ye geçmişti. Konu tamamen dini yani. Çocuk karşısına çıkan dini siteleri açıyor ve karşısına sitelerin absürd reklamları çıkıyor. Babamız bütün hışmıyla bana dönüp; Sen medineweb gibi bir sitede görevlisin ve çocukların abuk subuk sitelerde konu arştiriyor hiç yakıştı mı? deyip fena bozuk atti ma/hcup000/Sizi bir daha googleden dini site ararken görmicem herşeyi medineweb de arayacaksiniz dedim o günden beri sure çalışmaları başta olmak üzere birçok konuyu burdan araştırdilar.

Burası ailemden bağımsız değil. Aileme dahil etmekten hiç utanmadiğım bir alan... Yaptığim işi, vakit geçirdigim yerin neresi oldugunu bilmek en dogal haklari. Hiç birseyi onlardan saklama gereği duymayacagim şeffaf bir dünya. Bunalimlarinı, stresinide yaşadığım ama Nefes aldığım bir yer medineweb

Kattıklarını, katkılarını hiçbir zaman unutmam.
Medineweb' ilahiyatla beraber hayatıma dokundu. Sancılarımin kivranislarımın olduğu bir dönemde beni çatısında eğitime tâbi tuttu. Bende itaatkâr ve algilari açık iyi bir öğrenci olmaya çalıştım. Eğdi,büktü, öğretti..eğitti..Geliştirdi... Emeği geçen bütün hocalarimdan ben razıyim Allah hepinizden razı olsun..Mahkemei kübrada kimseciklerin şikayetçi olmaması duası ile...

Her sene gelir yazarım artik buraya

Bu arada beni siteye üye yapan danışmanım vardı ya Artık danişandir kendisi

Sevgi saygı ve hürmetle sevgili forum ailesi...
Fi emanillah

Alt 15 Kasım 2019, 17:15   Mesaj No:4
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4524
Beğendi:6114
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Emine hocam iyiki üye olmuşsunuz iyiki sizi tanımışız bendenizin gençlik zamanlarına denk geldin heyecanlıydık sitede daha bi atraxyon vardı )) malum yaşlandık görevi sana verdik sende üzerine düşeni fazlasıyla yapıyorsun Allah senden razı olsun seni tanıdığımız için çok mutluyuz yalnız hocam yaşlanınca hiç çekilmezsin diyim bak 8 seneden bu kdr özet çıkardıysanız bi ömürün özeti nasıl olurki ))))) torunlara anlatacak hikayeniz çok olur ))))) teknoloji her gün biraz daha gelişiyor kimbilir ışınlanırız belki sohbet etmek için

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 15 Kasım 2019, 17:52   Mesaj No:5
Medineweb Emekdarı
Sükutu-Ezber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Sükutu-Ezber isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 41016
Üyelik T.: 08 Nisan 2014
Arkadaşları:10
Konular: 164
Beğenildi:2531
Beğendi:2837
Takdirleri:10238
Takdir Et:

Ne diyim heyecanla okudum hepsini daha devamı yok mu diyesim geldi sayın yöneticim olmiii daha isterukkma/hcup000/
Çok güzel bir şey düşünmüşdün eee koskoca 8 yıl olmuş az değil,,,
Güzel anılar yeni güzel insanlarda gelip geçmiştir buralardan bizler de yani şahsım

İlk forumun burası mı yani sayın yöneticim,,,

Sen gibi çok anılarım olmasa da burada...ve çok aktif olamadam da benim de 5 sene olmuş az önce baktım,,,
Evet ben de buraya iyiki gelmişim huzur verir bana burası,,,

Ama ben o 8 senin içinde güzel anılarını da burada paylaşmanı bekliyor ümit ediyorum,,,,

Devam et inşallah,,,
Yorulursan şuraya çok çay bırakıyorum arada içersin,,,

Güzel bir etkinlik güzel bir düşünce olmuş bizler de inşallah bir gün yazarız hep güzel anılar,,,
dürüst olmayı
kendinde barındırır,,,,

*Eyy gönül...!!
yarın Rabbinin huzurunda
nasıl çağırılmak,anılmak istiyorsan
bu dünya da ona göre yaşa derim,,,

"Bir Hiç"
Alt 15 Kasım 2019, 18:04   Mesaj No:6
Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4415
Beğendi:3686
Takdirleri:14203
Takdir Et:

Emine hocam Medineweb'e doğduğun gün mübarek olsun. İyiki katılmış, iyiki Medineweb'e üye olmuşsun.
Birçok kisinin emeği bu sitede çoktur . Senin fedakârlığın sayesinde de hepimizi bir çatı altında topladın kocaman bir aile olduk. Gecesini gündüzüne katarak Medineweb'i Medineweb yapan herkesden Allahü Tealâ razı olsun
Benimde duygularıma tercüman oldun hocam ilk günlerin heyecanını, forum sahibimizden aldığımız mesajı, bir konuya yorum yapayı isteyipte mesaj butonunu bulamayışım , acemi acemi siteyi keşfetmeyi hiç unutmuyorum.
Vatanımızın dört bir yanından dostlarla tanıstıkça, İlahiyat dersleriyle haşır neşir oldukça yıllar çabucak geçmiş bile.
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN:klp:
Alt 15 Kasım 2019, 18:32   Mesaj No:7
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Emine hocam iyiki üye olmuşsunuz iyiki sizi tanımışız bendenizin gençlik zamanlarına denk geldin heyecanlıydık sitede daha bi atraxyon vardı )) malum yaşlandık görevi sana verdik sende üzerine düşeni fazlasıyla yapıyorsun Allah senden razı olsun seni tanıdığımız için çok mutluyuz yalnız hocam yaşlanınca hiç çekilmezsin diyim bak 8 seneden bu kdr özet çıkardıysanız bi ömürün özeti nasıl olurki ))))) torunlara anlatacak hikayeniz çok olur ))))) teknoloji her gün biraz daha gelişiyor kimbilir ışınlanırız belki sohbet etmek için
Canım kendim gibi bişey olmadı dimi
Est. Esma ablam. Seni zor sevdiğim doğrudur (ben bugün yürek mi yedim bilmem) ama çok sevdiğim daha doğrudur iyi anlastiklarimdan ziyade; en çok çekindiğim insanlar hep en sevdiğim ve saygı duyduğum kişiler olmuşlardır. İlginç bir şekilde bunu çok yaşıyorum.
Ekip olmayı, medineweb de cem olmayı bildik ve hep beraber bu hizmetin bir parçası olduk. Sizinki benden çok değil biraz fazla Allah senden razi olsun.

8 yıl gözümün önünden film şeridi gibi geçti
Daha neler neler anlatırım da 9. seneye saklıyorum.Sahi senin üyelik yaşın kaç Onuda es gecmeyelim aman aman

Alt 15 Kasım 2019, 18:44   Mesaj No:8
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
Sükutu-Ezber Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ne diyim heyecanla okudum hepsini daha devamı yok mu diyesim geldi sayın yöneticim olmiii daha isterukkma/hcup000/
Çok güzel bir şey düşünmüşdün eee koskoca 8 yıl olmuş az değil,,,
Güzel anılar yeni güzel insanlarda gelip geçmiştir buralardan bizler de yani şahsım

İlk forumun burası mı yani sayın yöneticim,,,

Sen gibi çok anılarım olmasa da burada...ve çok aktif olamadam da benim de 5 sene olmuş az önce baktım,,,
Evet ben de buraya iyiki gelmişim huzur verir bana burası,,,

Ama ben o 8 senin içinde güzel anılarını da burada paylaşmanı bekliyor ümit ediyorum,,,,

Devam et inşallah,,,
Yorulursan şuraya çok çay bırakıyorum arada içersin,,,

Güzel bir etkinlik güzel bir düşünce olmuş bizler de inşallah bir gün yazarız hep güzel anılar,,,
çok fena gaza geliyorum sabaha kadar yazarım karışmam

Evet ilk..tek..sadece medineweb bilirim. Yani forum,sosyal medya sevmem, netten araştırma yapmayı sevmem anlatacak biseyimde yok ne işim var başka yerlerde ilim yolculuğu olarak basladigim yolu içine/kendine yolculuga dònüşturünce medineweb i dahada içselleştirdim galiba. Kurucusu bu kadar sevmezdir heee

Yani söz uçar yazı kalır. Yıllar sonra dönüp bakada biliriz. Ne deliler geçmiş diyenide buluruz belki

Sukut bacim 8 senede uşaklar büyüdü,ben yerimde duruyom tabi anilarda oluşmuş yani..Sen iste aklıma geleni paylaşirim inan
Ne var ne yok anlatacam 8. Senede

Alt 15 Kasım 2019, 18:51   Mesaj No:9
Medineweb Baş Editörü
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alıntı:
nurşen35 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Emine hocam Medineweb'e doğduğun gün mübarek olsun. İyiki katılmış, iyiki Medineweb'e üye olmuşsun.
Birçok kisinin emeği bu sitede çoktur . Senin fedakârlığın sayesinde de hepimizi bir çatı altında topladın kocaman bir aile olduk. Gecesini gündüzüne katarak Medineweb'i Medineweb yapan herkesden Allahü Tealâ razı olsun
Benimde duygularıma tercüman oldun hocam ilk günlerin heyecanını, forum sahibimizden aldığımız mesajı, bir konuya yorum yapayı isteyipte mesaj butonunu bulamayışım , acemi acemi siteyi keşfetmeyi hiç unutmuyorum.
Vatanımızın dört bir yanından dostlarla tanıstıkça, İlahiyat dersleriyle haşır neşir oldukça yıllar çabucak geçmiş bile.
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN:klp:
Hakikate gözümü açtığım yerdir desem mubalağa olmaz Nurşen hocam. Allah razı olsun emek veren, fedakarlık yapan herkesten. Hiçbirşey emeksiz, gayretsiz olmaz. Birlikte yol alacağınız anlasabileceginiz sevdiğiniz ekip arkadaşlarınız yoksa yaptiğıniz iş debelenmekten öteye geçmez.Hizmet hezimete dönüşür. Fedakarlıginiz için. ..
Sevdiğiniz saydığınız değer verdiğiniz için

Sizin üyelik yaşınida unutmayak bari

Alt 15 Kasım 2019, 19:18   Mesaj No:10
Medineweb Aktif Üyesi
Filistin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Filistin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 680
Üyelik T.: 25 Aralık 2007
Arkadaşları:1
Konular: 19
Beğenildi:273
Beğendi:500
Takdirleri:2691
Takdir Et:

Sevgili Baş Editör Hocam!
seni burada ve forumun tepesinde görmek çok güzel. Neredeyse forumun ilk üyelerindenim. dile kolay 2007-2019 =>>> 12 sene.Hani AK parti kurucu üyeleri gibi üye olduğum zamanlar toy genç deli dolu yıllarım idi. İslam'ı namaz oruç ve tesettürden ibaret sananlardan...burada ön lisans ilahiyatla olduk. ilitamlı olduk. Mezun sevincini yaşadık. Kopmadık kopamadık ruhumuz dünyadan kopmadıkça buradayız gibi gözüküyor.
forumun ilk yılları burası twiter face gibi sitelerden çok çok öndeydi. Çok çetin çatışmalar kavgalar dersler sohbetler müptelası idik. Güçlü kalemlerin değerli hocaların ders analizlerini zevkle izlerdik.
ilk yıllarda günlük onlarca üstü çiziklerimiz oluyordu. Medine web hapishanesi tıklım tıklım idi bendenizin hala hapiste olan kaç nikim var bilemiyorum))
uzun zaman Abdülmelik hoca bizzat yönetti. Sonra Merve demir muhtar oldu. Alim oğlu hoca, Fecr hoca, Mevlut hoca,Kamer hoca, ferdi hoca, esma hoca derken bayrağı sana devrettiler. En rahat dönemimiz sizin dönemde oldu. Yasakları az toleransı geniş sizin dönem.
Abdülmelik hoca yaşlandı mı nedir bıraktı buraları. abdulhamit,Mevlut ile ferdi hocanın vefat ettiğini duydum. Allah ölenlere rahmet kalanlara sağlık esenlik versin.
hedef 2023=>2071=>3000=> inşallah.
bu arada Erol hocanın bize büyük emekleri var. Özetlerinden çok faydalandık. Kendisinden Allah razı olsun.
Medine webi kuran büyüten geliştiren herkesten Allah razı olsun.

« - | Eski Ben »

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: