Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.MEDİNEWEB FORUM GENEL.::. > Genel Konular > İslami Haberler

Konu Kimliği: Konu Sahibi Yitiksevda,Açılış Tarihi:  29 Aralık 2011 (17:05), Konuya Son Cevap : 02 Ocak 2012 (13:24). Konuya 20 Mesaj yazıldı

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 30 Aralık 2011, 19:22   Mesaj No:11
Durumu:mdm1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14647
Üyelik T.: 19 Kasım 2011
Arkadaşları:0
Konular: 4
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Savaş Uçakları Uludere´de Katliam Yaptı

Haberlere baktımda demin, kırmızı iç çamaşırı kapma yarışında olan insanlar arasında,50- 55 yaşlarında bir adamla 25-30 yaşlarında bir kızcağız aynı çamaşırı aralarında çekiştirip durmaktalar. Bir kadınada sormuşlar bunları denermisiniz diye röpörtajda, oda kızlarım dener ben denemem diye kameraya çekinmeden demeç vermekte. Yılbaşı kutlamalarına hazırlık yapan insanlar var, elbette kimsenin kutlaması beni ilgilendirmez ama, bir yerde insanlar ölürken diğer bir yanda iç çamaşırı kapma yarışında , yılbaşı eğlencesinde olan insanları görünce, Asr süresi zihnimde kıyamate kadar olan hitabını anımsatıveriyor. Aziz Valentini şirin noel baba yaparlarda, sakallı bir müslümana meczup damgası vururlar. Burdada hani deli denecek derecede iman etmek aklıma geldi. Şövenizmle birbirine kırdırılan insanları görünce aklıma, müminlerin birbirlerine olan zencisiyle beyazıyla, zenginiyle işçisiyle şefkat ve merhameti geldi. Aklıma bir toplup kendini düzeltmedikçe ALLAH subhanehununda o toplumu asla huzura erdirmeyeceği, iman eden toplumları ise altlarından üstünden zenginliklerle refaha erdireceği vaadi geldi.

ALLAH subhanehu ben müslümanım diyen tüm müslüman kardeşlerimize rahmet eylesin.

Sözlerine bu devlet bu millet diye başlayan kardeşlerimize bir portre çizdim, tağutsal bir yapının savunması bu olamaz.

Selam ve dualarla...

(yitik sevda kardeşim, Asr surresi gönlüne ferahlık olsun kardeşim)
Alt 30 Aralık 2011, 20:18   Mesaj No:12
Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:

Alıntı:
Yitiksevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
DuaDilencisi Ablam Allah için her daim ırkçılığa karşı durmuşumdur Çünkü Irkçılık Şeytanın fiilidir ama beni rahatsız eden olay İnsanların bu olaya sessiz kalmak ile onaylıyormuş gibi tavırlarıdır Devlete asla dua etmem Allah tağuti sistemleri yıksın Türkiyedeki sistemde Tağuti bir sistemdir Allahın dini ile mücadele eden Bir Ordu benim ordum olamaz Zalimdir zalimce insanları katletmektedir on yedi bin meçhule imza atmış ordu ancak ve ancak Tağuttur/Firavundur...
Daim olsun o duruşun inşAllah kardeşim olayın tam olarak ne zaman yaşandığını bilmiyorum ama sanmıyorum ki insanlar bu kadar katı yürekli olsun yanan sığırcıkları bile acı ve üzüntü ile şahit olduk kaldı ki bir insan ..bütün iç hesaplar bir kenara Allah c.c. bütün kardeşlerimize şuur versin ateşe körükle gitmeyi nasip etmesin ..Diğer düşüncelerinde sana ait saygı duyarım ...
Alt 31 Aralık 2011, 07:21   Mesaj No:13
Medineweb Sadık Üyesi
YASEMİN ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YASEMİN ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11916
Üyelik T.: 02 Mart 2010
Arkadaşları:2
Konular: 102
Beğenildi:5
Takdir Et:

Alıntı:
mdm1 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Haberlere baktımda demin, kırmızı iç çamaşırı kapma yarışında olan insanlar arasında,50- 55 yaşlarında bir adamla 25-30 yaşlarında bir kızcağız aynı çamaşırı aralarında çekiştirip durmaktalar. Bir kadınada sormuşlar bunları denermisiniz diye röpörtajda, oda kızlarım dener ben denemem diye kameraya çekinmeden demeç vermekte. Yılbaşı kutlamalarına hazırlık yapan insanlar var, elbette kimsenin kutlaması beni ilgilendirmez ama, bir yerde insanlar ölürken diğer bir yanda iç çamaşırı kapma yarışında , yılbaşı eğlencesinde olan insanları görünce, Asr süresi zihnimde kıyamate kadar olan hitabını anımsatıveriyor. Aziz Valentini şirin noel baba yaparlarda, sakallı bir müslümana meczup damgası vururlar. Burdada hani deli denecek derecede iman etmek aklıma geldi. Şövenizmle birbirine kırdırılan insanları görünce aklıma, müminlerin birbirlerine olan zencisiyle beyazıyla, zenginiyle işçisiyle şefkat ve merhameti geldi. Aklıma bir toplup kendini düzeltmedikçe ALLAH subhanehununda o toplumu asla huzura erdirmeyeceği, iman eden toplumları ise altlarından üstünden zenginliklerle refaha erdireceği vaadi geldi.

ALLAH subhanehu ben müslümanım diyen tüm müslüman kardeşlerimize rahmet eylesin.

Sözlerine bu devlet bu millet diye başlayan kardeşlerimize bir portre çizdim, tağutsal bir yapının savunması bu olamaz.

Selam ve dualarla...

(yitik sevda kardeşim, Asr surresi gönlüne ferahlık olsun kardeşim)

Alıntı:
Yitiksevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
DuaDilencisi Ablam Allah için her daim ırkçılığa karşı durmuşumdur Çünkü Irkçılık Şeytanın fiilidir ama beni rahatsız eden olay İnsanların bu olaya sessiz kalmak ile onaylıyormuş gibi tavırlarıdır Devlete asla dua etmem Allah tağuti sistemleri yıksın Türkiyedeki sistemde Tağuti bir sistemdir Allahın dini ile mücadele eden Bir Ordu benim ordum olamaz Zalimdir zalimce insanları katletmektedir on yedi bin meçhule imza atmış ordu ancak ve ancak Tağuttur/Firavundur...

Bize gelecekleri gün,
neler işitecekler, neler görecekler.
Ama bugün o zalimler apaçık bir sapıklık içindedirler.
(Meryem Suresi, 38)

Alt 31 Aralık 2011, 13:01   Mesaj No:14
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Arkadşlar acı büyük biz biliyoruz ki bizlerin arasında ırk ayrımı yoktur . Sonuçda müslümanız o kdr karmaşık bir durumki duygularınızla değilde mantıgınızla düşünseniz .Ordaki köylülerin üzerinde biz köylüyüz die sensörmü vardı... ne biliyoruz onları oraya pkk zorla yollamdı sırf şu anda oldugu gibi kaos çıksın die ...BDP 'nin çırpınışları sizce gerçekmi? dün akşam tv yi izledim bakıyorum her kameranın önünde onlar . dediğim gibi labirent gibi nerden baksan çıkış yok aslında çok şey söylemek istiyorum içimden gecenleri herkes zikrediyor düşünüyor. ama oyuna gelmeyelim. ortalığı karıştırmak isteyenler var bu çok açık suriyeye acırken onların durumuna düşmeyelim. RABBİM RAHMETİYLE MUAMELE ETSİN ÖLEN KARDEŞLERİMİZE.

insanların öldürülmemeleri için üzerinde neci oldukları mı yazılması lazım,TSK istihbaratsız iş yapmaz sayın başeditör.Ayrıca güvenlik güçleri ateş açacakları zaman gelişi güzel ateş edemezler,yani üzrinde ATEŞLEYİCİ Bİ SİLAH BULUNDUĞUNA DAİR Bİ GÖZLENME VE HAREKETLENME OLMADIĞI MÜDDET ATEŞ AÇAMASSINIZ...Ve bu gün bu olayda ölenler,türk,fransız,yahudi,amerikan veya her hangi bi ırktan olsalardıda BEN AYNI YAKLAŞIMLA değerlendirme yapardım ,çünkü MAZLUMUN DİNİ SORULMAZ..Burda bi zalimlik var onu anlatmaya çalışıyoruz BDP ve zalim hükümet gibilerine bırakmamak için bu tür durumlardan malzeme çıkarmamaları için cehd ediyoruz...
Alt 02 Ocak 2012, 08:52   Mesaj No:15
Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4533
Beğendi:6131
Takdirleri:24126
Takdir Et:

Türkiyenın gündemine oturmuş konuyu herkes kendince yorumluyor . '' Birilerinin yorumlarına muhalefet etmek zorunda deliğiz''

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....
Alt 02 Ocak 2012, 11:05   Mesaj No:16
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı Mesajı göster
insanların öldürülmemeleri için üzerinde neci oldukları mı yazılması lazım,TSK istihbaratsız iş yapmaz sayın başeditör.Ayrıca güvenlik güçleri ateş açacakları zaman gelişi güzel ateş edemezler,yani üzrinde ATEŞLEYİCİ Bİ SİLAH BULUNDUĞUNA DAİR Bİ GÖZLENME VE HAREKETLENME OLMADIĞI MÜDDET ATEŞ AÇAMASSINIZ...Ve bu gün bu olayda ölenler,türk,fransız,yahudi,amerikan veya her hangi bi ırktan olsalardıda BEN AYNI YAKLAŞIMLA değerlendirme yapardım ,çünkü MAZLUMUN DİNİ SORULMAZ..Burda bi zalimlik var onu anlatmaya çalışıyoruz BDP ve zalim hükümet gibilerine bırakmamak için bu tür durumlardan malzeme çıkarmamaları için cehd ediyoruz...

Yazdığınız gibi T.S.K. istihbaratsız iş yapmaz demişsiniz demekki bir yerden sağlam duyumlar geldi ki sonuç böyle olmuş.Gelişi güzel ateş açılmaz demişsiniz demek ki ya üzerlerinde olmayacak bir şey vardı yada o hareketlenme dediğiniz ortam fazlasıyla faaldi ..Türkiye de çok şeyler değişir ama bazı kişilerin ne istediği anlaşılır değil malesef .Kaçakcılık normal mi peki ? Öldürülmelerine asla gönlüm razı değil doğruda değil .Yönler tayın edilmediği müddetce de böyle gencecik fidanların beyinleri yıkanır tarafları değişir kaçakcılık bahsedilen yaş gruplarına ağır değil mi ? bunun altında yatan başka şeyler var şüpesiz burda değil anlatılmak istenilen herkes keşke ailesine çevresine anlatabilsede o gencecik insanlar birilerinin kucağına düşmese bilgisayar başında hatip olmak kolay acaba gerçek reel hayatımızda ne kadar karuyucu ve kollayıcıyız tavır,davranış,ve düşüncelerimizle acaba kaç kişiyi doğru yönde ilerlemelerine vesile oluyoruz ailemizi çevremizi toplumumuza ayırt etmeden Hakkaniyetli ne kadar faydamız var .Samimi yazıyorum sitede bir kaç kişiden fazlasını tanımam ama sürekli kürt türk tantanası içimizdeki büyüyen o öfkeyi öldürmediğimiz müddetce toplum olarak hep böyle yarım yamalak yaşayacağız yarınlar bugün ki bilinçli ve sağ duyulu insanların harekete geçmeleriyle sulh bulur BDP liler kendileri takım elbise ile koltuklarında otururken maaşlarını alıp yerken insanlara layık gördüğü tutuma hayret ettim mazlumun dini sorulmaz ama mazlumları böyle fırsatcılarada yem yapılmaz bu olay tanışıklı dövüş gibi bir şey Allah c.c. bütün bela ve musibetlerden inan ve hakkıyla yolunda olanları muhafaza etsin inşallah...
Alt 02 Ocak 2012, 11:45   Mesaj No:17
Medineweb Üyesi
Durumu:KürtOğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 813
Üyelik T.: 19 Şubat 2008
Arkadaşları:1
Konular: 2
Beğenildi:1
Takdir Et:

dilenci ve nur ablalarım
bölgenin en kritik noktasındaki çocuğu olarak şunu belirtmeliyim.kardeşinizin size tavsiyesi,bilmiyorsanız bilene sorunuz,biliyorsanız tarafsız adilce konuşun.bölgede açlıktan ölmemek için sayılı seçeneğiniz vardır;
hayvancılık,(bölgedeki operasyonlar,döşenen mayınlar öldürdü hayvancılığı)
çiftçilik (bölgenin iklimi buna sadece 3 ay musait)
batıda geçici çalışmak için aileden uzak inşaatlarda yaşamak(batıda kıro-zo-lo muamelesi görüyoruz)
mazot sigara benzin kaçakçılığı(bunu eroin kaçakçılığı gibi ayıplamayın,bölgede inkar edilmez bir gelir kaynağıdır ve bunun alasını tsk mensupları yapmakta,ortaklık payını almakta)

kardeşiniz 6 yıl kaçakçılıkla geçindi ve akrabalarım hala yapmakta.sonrası diyanette imam hatip olarak görev aldım 5 yıl.bu 5 yılda asla kaçakçılık yapmadım,çünkü maaşım vardı.hizbuşeytan-pkk-korucu-jitem darunnedvesi görevden atılmamı onayladı ve attılar.bursaya taşındım yıllarca inşaatlerde karın tokluğuna süründüm.Yüce Yezdan bana bir kapı açtı elhamdulillah,şu an almanyada çalışıyorum,vatan özlemi dışında hiç bir sıkıntım da yok.

söylermisiniz ablalarım,bölgede iş aş varsa,eksi 40 derecede,kar kışlarda,ölümü göze alıp,3-5 kuruş kazanmaktan başka amacı olamayan bizlere iş verilse,fabrikalar kurulsa,istihdam sağlansa,Allahtan belamızımı istiyoruz? gelinlerimiz,eşlerimiz yürekleri ağzında korkuyla akşam cenazemiz gelecek beklentisi çokmu cazip?

bana çözülecek,az kaldı demeyın sakın.yaşım 38,BU ŞARTLARDA dedem yaşadı öldü,babam yaşadı öldü sıra bende ve torunlarımda aynı kaderi görecekler.ÇÖZÜM NE ZAMAN ABLALAR!
BU GÜN HEPİMİZ EŞİT VATANDAŞIZ,DİLİNİZ,GELENEĞİNİZ,ÖRFÜNÜZ SERBEST DİYEN İKTİDAR,80 YIL ÖNCE DESEYDİ NE OLURDU SANKİ ? 30 KUSUR İSYAN NEDEN PATLAK VERSİNDİ ? 20 MİLYON KÜRT NEDEN ÖLSÜNDÜ,ÖLDÜRÜLSÜNDÜ,KATLİAM YAPILSINDI?

ablalar siz belkide annesinizdir.anneler vicdanlı şefkatlı olur.dökülen kan hepsi candır.pkk olsun asker olsun.sonuç can değilmi ? bir kardeşim dağda biri askerde çarpışıp ikisinin cenazesi önüme geliyor.söylermisiniz hangisine ağlıyayım? kirli bir savaş uğruna pisi pisine gittiklerinemi yanayım,talihsiz ,mazlum,kandırılmış aldatılmış halkımın kaderine mi yanayım,zalimlerin vicdansızlığına mı yanayım,bölgedeki işbirlikçi(pkk-tc arasında menfaatleri gereği ikili oynuyorlar) pezevenk zengin köy ağalarına mı yanayım? ağaların-aşiretlerin, yontma taş devrinden kalma törelerin altında ezilen garibanlaramı yanayım ? müslüman türk kardeşlerimin merhametsiz-vurdumduymazlıklarına mı yanayım?
neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neye neyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Alt 02 Ocak 2012, 12:02   Mesaj No:18
Medineweb Sadık Üyesi
YASEMİN ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YASEMİN ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11916
Üyelik T.: 02 Mart 2010
Arkadaşları:2
Konular: 102
Beğenildi:5
Takdir Et:

Alıntı:
KürtOğlu Üyemizden Alıntı Mesajı göster
BU GÜN HEPİMİZ EŞİT VATANDAŞIZ,

Bu özgür ülkede eşit vatandaş diye bir şey yok!!!

Özgürlük bayrağı sallanan bu ülkede ÖZGÜRLÜK yok!!

Siz ve sizin gibiler göz yaşı dökerken inanın bazı kesimin yüreği bile sızlamıyor bence çünkü bu ninsanlarda merhamet, iman, höşgörü kardeşlik hiçbir şey hiçbir anlayış yok. Tüm insanı değerlerini yitirmiş kaybetmiş kişiler önde. Medyada iki başsağlığı timsah üzüntüsü olay bitiyor orda kımın ciğeri yanar ne olur hiç sorun değil.

Vurulanlar insan ırkı rengi dili önemli değil canlar vuruldu bir kuşa kıyamıyanlar varken canavar ruhlu kişiler gülerek ölüm yağdırdı.

Rabbim sabr versin o insanlara, ölenlere rahmet etsin. Hele o çocuklara...
Alt 02 Ocak 2012, 12:54   Mesaj No:19
Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:

Alıntı:
dua dilencisi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Yazdığınız gibi T.S.K. istihbaratsız iş yapmaz demişsiniz demekki bir yerden sağlam duyumlar geldi ki sonuç böyle olmuş.Gelişi güzel ateş açılmaz demişsiniz demek ki ya üzerlerinde olmayacak bir şey vardı yada o hareketlenme dediğiniz ortam fazlasıyla faaldi ..Türkiye de çok şeyler değişir ama bazı kişilerin ne istediği anlaşılır değil malesef .Kaçakcılık normal mi peki ? Öldürülmelerine asla gönlüm razı değil doğruda değil .Yönler tayın edilmediği müddetce de böyle gencecik fidanların beyinleri yıkanır tarafları değişir kaçakcılık bahsedilen yaş gruplarına ağır değil mi ? bunun altında yatan başka şeyler var şüpesiz burda değil anlatılmak istenilen herkes keşke ailesine çevresine anlatabilsede o gencecik insanlar birilerinin kucağına düşmese bilgisayar başında hatip olmak kolay acaba gerçek reel hayatımızda ne kadar karuyucu ve kollayıcıyız tavır,davranış,ve düşüncelerimizle acaba kaç kişiyi doğru yönde ilerlemelerine vesile oluyoruz ailemizi çevremizi toplumumuza ayırt etmeden Hakkaniyetli ne kadar faydamız var .Samimi yazıyorum sitede bir kaç kişiden fazlasını tanımam ama sürekli kürt türk tantanası içimizdeki büyüyen o öfkeyi öldürmediğimiz müddetce toplum olarak hep böyle yarım yamalak yaşayacağız yarınlar bugün ki bilinçli ve sağ duyulu insanların harekete geçmeleriyle sulh bulur BDP liler kendileri takım elbise ile koltuklarında otururken maaşlarını alıp yerken insanlara layık gördüğü tutuma hayret ettim mazlumun dini sorulmaz ama mazlumları böyle fırsatcılarada yem yapılmaz bu olay tanışıklı dövüş gibi bir şey Allah c.c. bütün bela ve musibetlerden inan ve hakkıyla yolunda olanları muhafaza etsin inşallah...
ELCEVAB..SAYIN DUADİLENCİSİ,hesap sormak için HAKLI olmak egerekir.Kaçakççılık normal mi sorunuza cevaba vereyim ilk başta,bakın sayın duadilencisi,Allahın hükmüyle hükmetmeyen ve kendini Allaha ortak koşan TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ,nin hükümet kanadı ilk başta şunu yapmalı ki kaçakçılık veya kendi hükümlerince gayri meşru saydıkları işler hakkında HALKTAN HESAP SORMAK GİBİ Bİ HAKLILIKLARI OLSUN.Hangi iktidar olursa olsun kaçakçılık veya işportacılık veya dedimya meşru saymöadığı işler yapan halka ,en az kendi çocuklarına sağladığı İŞ İSTİHDAMINI sağlamalı ki sonra hesap sormaya hakkı olsun.

Gelelim sizin DEMEKKİ ÜZERLERİNDE BİR ŞEY VARDI,söyleminizin ne kadar adil olduğuna,sayın duadilencisi böyle birşey olmuş olsaydı hükümet adına açıklama yapan bakan şunu demezdi,BU BİR OPARASYON KAZASIDIR,ve dahası TSK da bunun araştırılması yapılacak gibi açıklamalarda bulunmazdı..

GelElim kaç Kişiye bunu anlattığımıza veya kaç gişiye inandırma olayına,sayın dua dilencisi ben hiç birzaman İNANDIRMA ZAAFİYETİNE DÜŞMEM,hakkı anlatırım isteyen inanır isteyen inanmaz,Rabbani metodda bu dur,yoksa hz nuh oğlunu inandıramamış mı, veya anlatmamış mı oğluna[ailedende bahsediyorsunuzya],

GelElim kürt türk çatışmasında kim taraf acaba ona bakalım,örneğin ben askerde vurulan her asker için üzüldüğüm kadar ,PKK safında ölen içinde aynı şekilde üzülüyorum.çÜNKÜ BEN IRKÇI DEĞİLİM,YA SİZ askerde ölen her insan için üzüldüğünüz kadar pkk de ölenler içinde üzülüyormusunuz..O ki ırkçı değilsiniz ve bu çatışmada bi safta değilim ve üzülüyorum diyorsunuzya...hA BEN NEDEN HER İKİ TARAF İÇİNDE AYNI ÜZÜNTÜDEYİM ONUDA YAZAYIM OLURYA BELKİ AKLEDEN OLUR, BU İKİ ÇATIŞMADAN DA RAHASIZ OLANLAR ...Her iki tarafta CAHİLİYE ÜZERİNE ÖLÜP,ÖLDÜRDÜKLERİ,İÇİN....
Alt 02 Ocak 2012, 13:15   Mesaj No:20
Medineweb Sadık Üyesi
Takdir Et:

Hep aynı şeyleri yazıyorsunuz büyük harflerle ama değişmeyen gerçek ve bitmeyen öfkeler var yazılarınızda bile üstü kapalı göndermeler var tartışma çıkarmak gibi amacım yok inan senin ben diye bahsettiğin üzüntülerinden şahsımdada kat kat var emin olunuz ki burda herkes aklediyor şüpesi olan kendini gözden geçirsin..

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)